Комунальний заклад "Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області"

 





Вітаємо переможців олімпіади з математики для учнів 4-х класів.

02.04.2018
Запрошуємо до співбесіди

Аксюк

Олександр

Височанська ЗОШ

Бадашко

Арсеній

Харківський ліцей №89

Баістов

Гліб

Харківська гімназія №65

Бiкулов

Олег

ХЗОШ №120

Бондаренко

Іван

ХЗОШ №176

Борздико

Іван

ХЗОШ №54

Борзенков

Андрій

Харківська гімназія №46

Вареник

Катерина

ХЗОШ №54

Гонтар

Кирило

ХЗОШ №54

Грушевський

Аріан

ХЗОШ №10

Дейнеко

Дмитро

68

Демиденко

Марія

Солоницівський НВК "Перлина"

Журавльов

Вадим

Харківський університетський ліцей

Запорожец

Анна

ХЗОШ №5

Иванов

Кирило

24

Іщенко

Філіп

Старт школа

Канурний

Федір

Харківська гімназія №46

Кияшко

Святослав

Афины

Кіт

Олег

Солоницівський НВК "Перлина"

Козачук

Георгій

ХЗОШ №153

Косинцев

Олександр

Пiсочинський коллегiум

Котульський

Максим

Харківський ліцей №161

Кравченко

Андрій

ХЗОШ №78

Кузьмін

Іван

148

Кутах

Матвій

Харківськагімназія №46

Ле Коанг

Ан

97

Малафєєв

Всеволод

ХЗОШ №131

Марченко

Нiкiта

Харківська гімназія №116

Мироненко

Павло

Харківський ліцей №161

Москаленко

Олександр

ХЗОШ №10

Нагорна

Соф'я

Харківськагімназія №14

Нємцева

Наталія

АШ "Бойко"

Носик

Анастасія

Ліцей "Професіонал"

Обозний

Максим

ХЗОШ №153

Олейнік

Максим

ХСШ №33

Павельчук

Роман

149

Пархоменко

Тимур

107

Пилипчук

Арсений

ХЗОШ №176

Погасій

Мирослав

ХТЛ №9

Позняков

Євгеній

ХСШ №87

Полыгалова

Марина

ХЗОШ №176

Рева

Антон

ХПЛ №4

Рєзнікова

Ксенія

ХЗОШ №176

Рудаєва

Катерина

ХСШ №62

Семенов

Арсений

80

Сидоренко

Роман

ХССШ №119

Соловйов

Сергій

Харківська гімназія №14

Стеценко

Арсеній

ХСШ №33

Таврiн

Антон

Харківська гімназія №1

Тітова

Ксенія

ХЗОШ №5

Трач

Ярослав

ХЗОШ №153

Усенко

Анастасія

Харківська гімназія №46

Халіна

Дар'я

45

Хаперський

Тимур

Харківська гімназія №14

Цибульський

Артемій

ХСШ №87

Черненко

Юрий

ХЗОШ №126

Чернявський

Єфим

Шаолавим

Черняк

Поліна

ХЗОШ №54

Шудренко

Егор

17

Щербина

Тимур

ХЗОШ №131

Юрченко

Герман

ХСШ №33

Яцків

Мирослава

Харківська гімназія №152

Записатися на співбесіду можна за телефоном 733-03-64