Комунальний заклад "Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області"

 





І Турнір математичних боїв «Kharkiv Masters»

13.12.2018
Вітаємо учнів ліцею - переможців Турніру

І Турнір математичних боїв

«Kharkiv Masters»

За ініціативи комунального закладу «Харківський фізико-математичний ліцей №27 Харківської міської ради Харківської області» та Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, за підтримки Харківської міської ради у Харкові з 01 по 07 грудня 2018 року було проведено І Турнір математичних боїв «Kharkiv Masters».

У турнірі брали участь 16 команд провідних закладів загальної середньої освіти Києва, Херсона, Львова та Харкова. Змагання відбувалися у трьох вікових групах серед учнів 7-11 класів.

 Серед учасників турніру - переможець Міжнародної математичної олімпіади (IMO) 2018 року,  21 переможець IV етапу  Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики, переможці інших інтелектуальних змагань.

У складі професійного журі було 5 призерів Міжнародної математичної олімпіади минулих років,      5 переможців «Romanian Master of Mathematics»,              2 переможці Європейської математичної олімпіади для дівчат, 2 Заслужених вчителя України, 1 член-кореспондент Національної академії наук України,          2 доктори фізико-математичних наук, 4 кандидати фізико-математичних наук.

ВІТАЄМО

КОМАНДИ УЧНІВ ЛІЦЕЮ

З ПЕРЕМОГАМИ

В І ТУРНІРІ МАТЕМАТИЧНИХ БОЇВ

«Kharkiv Masters»

 

ДИПЛОМ І СТУПЕНЯ (в молодшій лізі)

Куліш Дмитро, Дроздова Ксенія, Голданський Ігор, Думін Ростислав, Лисакевич Єлизавета,

Сурмило Станіслав

 ДИПЛОМ ІІ СТУПЕНЯ (в молодшій лізі)

Гончаров Денис, Сорока Михайло

ДИПЛОМ І СТУПЕНЯ  (в середній лізі)

Сдобнов Артем, Уразовський Артем, Ву Нам Лап Динь

ДИПЛОМ ІІ СТУПЕНЯ  (в середній лізі)

Пилаєв Ігор,  Пашковський Вадим,

Коваль Георгій, Уразовський Максим, Кузьмич Єгор

ДИПЛОМ ІІІ СТУПЕНЯ  (в середній лізі)

Денисков Святослав,  Татарінова Юлія,

Піковець Артем, Галайда Арсеній,

Сігалов Володимир, Ломакін Володимир

ДИПЛОМ І СТУПЕНЯ  (в старшій лізі)

Войтович Олександр,  Слободянюк Денис,

Купріянов Михайло, Лазуренко Ілля,

Гладков Юрій, Золотарьов Климентій

 

БАЖАЄМО НОВИХ УСПІХІВ І ДОСЯГНЕНЬ!