Университет ШАГ

Комунальний заклад "Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області"

 

Kharkiv Masters

26.09.2019
Перше інформаційне повідомлення про Турнір математичних боїв

Перше інформаційне повідомлення про

ІІ Турнір математичних боїв

«Kharkiv Masters» імені Н.І.Ахієзера

За ініціативи Харківського фізико-математичного ліцею № 27 та Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна, за підтримки Харківської міської ради у м. Харкові буде проведено ІІ Турнір математичних боїв «Kharkiv Masters». З цього року Турнір матиме ім’я видатного харківського математика, одного із засновників Харківської фізико-математичної школи № 27 Наума Ілліча Ахієзера.

Турнір - це командне змагання, мета якого стимулювати інтерес школярів до занять математикою, установити й зміцнити контакти між школярами й педагогами різних регіонів України.

Строки проведення турніру: з 30 листопада по 06 грудня 2019 року.

У Турнірі можуть брати участь учні 7-11 класів (розподіл по лігах буде проведено в залежності від наданих заявок). Запрошуються команди у складі 6 школярів і одного керівника. З індивідуальних учасників, що хочуть взяти участь у турнірі, можуть бути сформовані збірні команди.

Учасники турніру будуть проживати в дитячому таборі «Сонячний», що розташований у передмісті Харкова, у комфортабельних тримісних номерах з усіма вигодами. 

Турнір «Kharkiv Masters» імені Н.І.Ахієзера − це

  • Цікаві задачі
  • Висококваліфіковане й об’єктивне журі
  • Гарні умови проживання
  • Яскрава культурна програма

Фінансові умови: організаційний внесок за кожного учасника й керівника команди становить 5200 грн. Ця сума складається з витрат на проживання та харчування учасників за весь період турніру, культурну програму, організацію й проведення Турніру.

Про бажання взяти участь у Турнірі необхідно не пізніше 21 жовтня 2019 року надіслати лист голові журі Турніру Ліфицю Сергію Олександровичу на електронну пошту за адресою: [email protected]

Більш детальну інформацію про ІІ Турнір «Kharkiv Masters» імені Н.І.Ахієзера буде надано в Другому інформаційному повідомленні.  

Оргкомітет

 

Контакти:

Голова журі: Ліфиць Сергій Олександрович

e-mail: [email protected]

тел.: +380675738330, +380664408736.