Комунальний заклад "Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області"

 





ІІ ТУРНІР МАТЕМАТИЧНИХ БОЇВ «KHARKIV MASTERS» ІМЕНІ Н.І.АХІЄЗЕРА

08.12.2019
Вітаємо переможців!

ІІ ТУРНІР МАТЕМАТИЧНИХ БОЇВ

«KHARKIV MASTERS» ІМЕНІ Н.І.АХІЄЗЕРА

 

За ініціативи комунального закладу «Харківський фізико-математичний ліцей №27 Харківської міської ради Харківської області» та Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, за підтримки Харківської міської ради у Харкові з 30 листопада по 06 грудня 2019 року було проведено ІІ Турнір математичних боїв «Kharkiv Masters» імені Н.І.Ахієзера.

У турнірі брали участь 20 команд провідних закладів загальної середньої освіти Києва, Запоріжжя, Маріуполя, Краматорська, Кривого Рога, Львова та Харкова. Змагання відбувалися у трьох вікових групах серед учнів 8-11 класів.

 Серед учасників турніру - переможці  Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики та інших інтелектуальних змагань.

У складі професійного журі - призери Міжнародної математичної олімпіади минулих років, переможці «Romanian Master of Mathematics», Заслужені вчителі України, доктори і кандидати фізико-математичних наук.

 

ВІТАЄМО

УЧНІВ ЛІЦЕЮ

З ПЕРЕМОГАМИ

В УСНІЙ ОЛІМПІАДІ

ІІ ТУРНІРУ МАТЕМАТИЧНИХ БОЇВ

«Kharkiv Masters» імені Н.І.Ахієзера

 

ДИПЛОМ І СТУПЕНЯ

 

Голданський Ігор

8-1

Данг Мінь Конг

8-1

Лисакевич Єлизавета

8-1

Сморцова Катерина

8-1

Сурмило Станіслав

8-1

Пашковський Вадим

9-2

Татарінова Юлія

9-2

Гладков Юрій

11-1

Золотарьов Климентій

10-2

Пилаєв Ігор

9-2

 

 

ДИПЛОМ ІІ СТУПЕНЯ

 

Гончаров Денис

8-1

Гассєєв Вадим

9-2

Денисков Святослав

9-2

Піковець Артем

9-2

Коваль Георгій

9-2

Ву Нам Лап Динь

10-2

 

 

ДИПЛОМ ІІІ СТУПЕНЯ

Гафич Денис

7-2

Дроздова Ксенія

8-1

Сорока Михайло

8-1

Спектрова Маріна

7-2

Галайда Арсеній

9-2

Кузьмич Єгор

9-2

Семелінський Тимур

9-2

Лазуренко Ілля

11-1

Сахнюк Устин

11-1

Кушнір Аліса

11-1

 

ВІТАЄМО

КОМАНДИ УЧНІВ ЛІЦЕЮ

З ПЕРЕМОГАМИ

В ІІ ТУРНІРІ МАТЕМАТИЧНИХ БОЇВ

«Kharkiv Masters» імені Н.І.Ахієзера

 

ДИПЛОМ І СТУПЕНЯ (в молодшій лізі)

Куліш Дмитро, Дроздова Ксенія, Голданський Ігор, Думін Ростислав, Лисакевич Єлизавета, Сурмило Станіслав

 

 ДИПЛОМ ІІІ СТУПЕНЯ (в молодшій лізі)

Гафич Денис, Данг Мінь Конг, Сорока Михайло

 

ДИПЛОМ ІІ СТУПЕНЯ  (в середній лізі)

Денисков Святослав,  Татарінова Юлія,

Піковець Артем, Сігалов Володимир, Семелінський Тимур

 

ДИПЛОМ ІІ СТУПЕНЯ  (в старшій лізі)

Гладков Юрій, Сахнюк Устин, Сдобнов Артем, Уразовський Артем,

 Хмелик Олег, Кварацхелія Давид

 

                                                                         БАЖАЄМО НОВИХ УСПІХІВ І ДОСЯГНЕНЬ!