Комунальний заклад "Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області"

 







2017/2018 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

 

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ I (ЛІЦЕЙСЬКОГО) ЕТАПУ ОЛІМПІАДИ

 

 

З ФІЗИКИ:

І місце

Рідкокаша Іван (11-1), Кутецький Вадим (11-2), Кригін Сергій (11-1),

Войтович Олександр, Кутах Анастасія, Зорін Михайло, Купріянов Михайло (10-1),

Уколова Катерина (10-1), Блотницький Михайло (9-1),

Ву Нам Лап Динь, Шудренко Данило, Мотилець Михайло (8-2),

Сдобнов Артем (8-1), Кварацхелія Давид (8-2),

Коваль Георгій, Пашковський Вадим, Денисков Святослав, Пилаєв Ігор (7-2)

ІІ місце

Пивовар Назар (11-2), Ковальчук Кирило (10-1, за 10 і за 11),

Колупаєв Олексій (11-2), Гаврюшенко Артем, Калюжний Ілля (10-1), Ковалевська Ганна (10-1), Рудавін Андрій (10-2), Водополов Вадим (10-1), Масалітін Олексій (9-1), Кустовінов Артем (9-2), Гладков Юрій (9-1),
Шкірко Ілля (8-1), Матюшенко Іван (8-2), Шелдунов Григорій (8-1),
Пилипець Аліса (8-3), Сараєв Артем, Уразовський Артем (8-2),
Петров Микола (8-3), Захаров Дмитро (8-2),

Стороженко Владислав (8-2), Вороніна Діана (7-3), Пархоменко Софія (7-1),

Галайда Арсеній, Рожкова Катерина, Піковець Артем (7-2), Хохлов Сергій (7-3),

Мещерякова Анастасія, Черних Сергій, Уразовський Максим (7-2),

Луганська Олеся (7-3), Тесля Юлія, Степаненко Олексій (7-2).

ІІІ місце

Нго Нгок Тхай Шон, Сарапін Роман, Царенко Дмитро, Вєпрік Микита (11-2),

Савченко Антон (11-2), Ржевський Антон, Топчій Поліна (11-1),

Шраменко Владислав, Романтовський Даніїл (11-2), Лаптєв Едуард (11-1),

Бобровніков Олександр (11-2), Коверніков Артур, Кравченко Анастасія (10-2),

Сморцов Михайло, Рожков Олексій, Слободянюк Денис, Чернов Кирило (10-1),

Капленко Нестор (10-2), Лінкова Тетяна, Минтюк Софія (10-1)

Москвітін Микита, Ольшанський Олексій (10-2), Омельченко Даніло (10-1),

Світличний Єгор (10-1), Статейко Артем, Шатан В’ячеслав (10-2),

Остаплюк Никита (9-2), Фесенко Ігор (9-1), Шульга Олексій (9-2), Кушнір Аліса (9-1),
Сахнюк Устин (9-1), Почерніна Олена, Стороженко Софія (8-2),

Прохорчук В’ячеслав (8-3), Челапко Єлизавета (8-1), Грабар Олексій (8-2),

Смірнов Святослав (8-1), Соколов Михаіл (8-2), Поляков Микита (8-3), Матюхов Єгор (8-2),

Герасимов Іван (8-1), Рижов Олег, Хотян Михайло (8-2), Омельченко Владислав (8-1),

Високосов Ілля, Кайдаш Ярослав (8-3), Кореньков Даніїл, Бабаєв Єгор (8-2),

Тєрєхова Софія (8-2), Василець Іван (8-1), Хмелик Олег, Бельмас Сергій (8-2),

Овчаренко Олександра (8-2), Удовіченко Ілля (8-1), Плотницький Олександр (7-2),

Авдєєв Єгор (7-3), Аванесов Ян (7-1), Денисенко Дарія, Пасенко Андрій (7-2),

Соболев Платон, Лівенцева Ганна (7-2), Баклан Олександр (7-3),

Семелінський Тимур (7-2), Бідний Олексій (7-3), Кузьмич Єгор (7-2),

Ломакін Володимир (7-2), Руденко Єлизавета (7-3), Зезюлін Артем (7-2),

Гончаров Микита (7-2), Світлак Мирослав (7-3), Татарінова Юлія (7-2),

Сігалов Володимир (7-2), Іванов Павло (7-3), Петрова Софія (7-2)

 

З МАТЕМАТИКИ:

 І місце

 

Дроздова Ксенія

06-1

Сорока Михайло

06-1

 

Пилаєв Ігор

07-2

Купріянов Михайло

10-1

Денисков Святослав

07-2

Войтович Олександр

10-1

Рожкова Катерина

07-2

Вєпрік Микита

11-2

Татарінова Юлія

07-2

Гарбузова Аліна

11-2

Золотарьов Климентій

08-2

Крупчицький Олексій

11-2

Уразовський Артем

08-2

Нго Нгок Тхай Шон

11-2

Гладков Юрій

09-1

Сарапін Роман

11-2

Масалітін Олексій

09-1

Картишев Єгор

11-2

Лазуренко Ілля

09-1

 

 

ІІ місце

 

Думін Ростислав

06-1

Петренко Максим

06-1

Прокутін Михайло

06-1

Соболєв Олег

06-1

Сурмило Станіслав

06-1

Голданський Ігор

06-1

Гончаров Денис

06-1

Рябченко Владислав

06-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Гассєєв Вадим

07-2

Бояринцев Максим

09-1

Кузьмич Єгор

07-2

Блотницький Михайло

09-1

Пашковський Вадим

07-2

Ковалевська Ганна

10-1

Думін Ростислав

06-1 (за 7-й)

Слободянюк Денис

10-1

Семелінський Тимур

07-2

Рожков Олексій

10-1

Гончаров Микита

07-2

Уколова Катерина

10-1

Пасенко Андрій

07-2

Зорін Михайло

10-1

Коваль Георгій

07-2

Баркалов Кирило

11-2

Ву Нам Лап Динь

08-2

Колупаєв Олексій

11-2

Шкірко Ілля

08-1

Кутецький Вадим

11-2

Сдобнов Артем

08-1

Кригін Сергій

11-1

Кварацхелія Давид

08-2

Дєткіна Анастасія

11-2

Фесенко Ігор

09-1

Царенко Дмитро

11-2

Сахнюк Устин

09-1

Савченко Антон

11-2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ІІІ місце

 

Данг Мінь Конг

06-1

Солодовников Ярослав

06-1

Трігулов Марк

06-1

Турута Карина

06-2

Куліш Дмитро

06-1

Лисакевич Єлизавета

06-1

Палант Едуард

06-2

Фам Дик Зуи

06-1

Волокіта Анна

06-1

Золотарьова Майя

06-1

Мірошников Павло

06-1

Ольховський Ілля

06-1

Пономаренко Михайло

06-1

Смірнова Поліна

06-2

 

Піковець Артем

07-2

Станіславов Михайло

08-2

Вороніна Діана

07-3

Русиник Антон

09-1

Сігалов Володимир

07-2

Остаплюк Никита

09-2

Авдєєв Єгор

07-3

Родіонов Ігор

09-1

Денисенко Дарія

07-2

Якименко Роман

09-1

Тесля Юлія

07-2

Ілляшенко Ілля

09-1

Уразовський Максим

07-2

Кушнір Аліса

09-1

Люлько Данило

07-3

Токар Костянтин

09-1

Щербінін Павєл

07-3

Єфіменко Игор

09-1

Зезюлін Артем

07-2

Борейко Антон

09-2

Галайда Арсеній

07-2

Кустовінов Артем

09-2

Ломакін Володимир

07-2

Кравченко Анастасія

10-2

Мещерякова Анастасія

07-2

Калюжний Ілля

10-1

Соболєв Платон

07-2

Сморцов Михайло

10-1

Бідний Олексій

07-3

Ковальчук Кирило

10-1

Плотницький Олександр

07-2

Ольшанський Олексій

10-2

Приходько Олександр

07-2

Омельченко Даніла

10-1

Тишковець Дар'я

07-3

Торяник Георгій

10-2

Черних Сергій

07-2

Пивовар Назар

11-2

Осінська Марина

08-1

Приходько Петро

11-2

Шудренко Данило

08-2

Ніколаєв Артем

11-2

Грабар Олексій

08-2

Романтовський Даніїл

11-2

Хмелик Олег

08-2

Бобровніков Олександр

11-2

Мотилець Михайло

08-2

Шраменко Владислав

11-2

Матюшенко Іван

08-2

Сокольнікова Юлія

11-2

Семенченко Вадим

08-3

Назаренко Григорій

11-2

Овчаренко Олександра

08-2

Зайцев Сергій

11-2

Почерніна Олена

08-2

Федоров Роман

11-2

Матюхов Єгор

08-2

Кияшко Марія

11-2

Сараєв Артем

08-2

Рідкокаша Іван

11-1

Бельмас Сергій

08-2

Приболовець Дмитро

11-2

Герасимов Іван

08-1

Сохет Лея

11-2

Кулабухова Лілія

08-1

Філатов Олександр

11-1

Смірнов Святослав

08-1

Подуст Гліб

11-2

 

 

Топчій Поліна

11-1

 

 

з РОСІЙСЬКОЇ МОВИ І ЛІТЕРАТУРИ:

І місце

Овчаренко Олександра

8-2

Минтюк Софія

10-1

Бабаєв Єгор

8-2

Кутах Анастасія

10-1

Садома Анастасія

9-3

Моісеєв Антон

11-1

Луганський Михайло

9-2

 

 

ІІ місце

Василевська Єлизавета

8-2

Кравченко Анастасія

10-2

Василець Іван

8-1

Гончаров Володимир

10-2

Донін Дмитро

9-3

Приходько Петрол

11-2

Краюшкіна  Дар’я

9-3

Приболовець Дмитро

11-2

Чионг Тхань Чанг

9-3

 

 

Русиник Антон

9-1

 

 

ІІІ місце

Сараєв Артем

8-2

Єльцов Кирило

9-3

Олійников Андрій

8-3

 Максименко Максим

 9-3

Почерніна Олена

8-2

Лозенко Наталія

9-2

Захаров Дмитро

8-2

Твердохлібов Єгор

10-2

Грабарь Олексій

8-2

Ковальчук Кирило

10-1

Литвинова Анна

9-2

Зорін Михайло

10-1

Єфіменко Ігор

9-1

Сохет Лєя

11-2

 Браїлко Сюзанна

9-1

 

 

 

з УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ І ЛІТЕРАТУРИ:

І місце

Шаламов Сергій

7-1

Лозенко Наталія

9-2

Голобородько Михайло

7-1

Кузнєцова Софія

9-2

Овчаренко Олександра

8-2

Кутах Анастасія

10-1

Василець Іван

8-1

Сохань Олександра

11-1

ІІ місце

Смирнова Олександра

7-1

Терехова Софія

8-2

Пилаєв Ігор

7-2

Осинська Марина

8-1

Степаненко Олексій

7-2

Русиник Антон

9-1

Бідний Олексій

7-3

Чионг Тхань Чанг

9-3

АхмадДіар

7-1

Зоріна Євгенія

9-2

Грабар Олексій

8-2

Зорін Михайло

10-1

Сараєв Артем

8-2

Минтюк Софія

10-1

Ву Нам Лап Динь

8-2

Войтович Олександр

10-1

ІІІ місце

 

Вороніна Діана

7-3

Василевська Єлизавета

8-2

Кулєшова Дар’я

10-2

Пархоменко Софія

7-1

Пилипець Аліса

8-3

Ковалевська Ганна

10-1

Світлак Мирослав

7-3

Кайдаш Ярослав

8-3

Оленіна Валерія

10-1

Кочетков Іван

7-3

Почерніна Олена

8-2

Сморцов Михайло

10-1

Єнін Богдан

7-3

Смірнов Святослав

8-1

Сохет Лея

11-2

Руденко Єлизавета

7-3

Семенченко Вадим

8-3

Моісєєв Антон

11-1

Рожкова Катерина

7-2

Сдобнов Артем

8-1

Підвальна Анна

11-1

Авдєєв Єгор

7-3

Масалітін Олексій

9-1

Лаптєв Едуард

11-1

Сергієнкова Марія

7-3

Литвинова Анна

9-2

Топчій Дар'я

11-1

Грабар Олексій

8-2

Кушнір Аліса

9-1

Топчій Поліна

11-1

Сараєв Артем

8-2

Садома Анастасія

9-3

Пугачов Денис

11-1

Ву Нам Лап Динь

8-2

Браілко Сюзанна

9-1

Бобріщ Ірина

11-1

Терехова Софія

8-2

Фесенко Ігор

9-1

 

 

Осинська Марина

8-1

Кравченко Анастасія

10-2

 

 

 

З ГЕОГРАФІЇ:

Імісце

 

Грабар Олексій

8-2

Моісєєв Антон

11-1

Олійников Андрій

8-3

Сохет Лея

11-1

Зорін Михайло

10-1

 

 

ІІ місце

 

Захаров Дмитро

8-2

Ольшанський Олексій

10-1

Хотян Михайло

8-2

Войтович Олександр

10-1

Кайдаш Ярослав

8-3

Єпанєшнікова Поліна

10-1

Поляков Микита

8-3

Бобровников Олександр

11-2

Гафіч Назарій

9-1

Щербак Олексій

11-1

ІІІ місце

Малькова Людмила

8-1

Мотилець Михайло

8-2

Стрілець Федір

8-1

Кварацхелія Давид

8-2

Гожа Марія

8-1

Ковальчук Кирило

10-1

Челапко Єлизавета

8-1

Кривошей Ярослав

10-1

 

 

Шкрегал Микита

11-1

 

з АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ:

І місце

 

Шкірко Ілля

8-1

Гаврюшенко Артем

10-1

Сахнюк Устин

9-1

Пивовар Назар

11-2

Мкртчян Олег

9-3

Гарбузова Аліна

11-2

ІІ місце

 

Овчаренко Олександра

8-2

Шульга Олексій

9-2

Саленков Анатолій

8-1

Ільяшенко Ілля

9-1

Захаров Дмитро

8-2

Лозенко Наталя

9-2

Галіє Даніл

8-1

Чионг Тхань Чанг

9-3

Бабаєв Єгор

8-2

Самородова Софія

10-1

Герасимов Іван

8-1

Войтович Олександр

10-1

Шелдунов Григорій

8-1

Подуст Гліб

11-2

Василевська Єлізавета

8-2

Кияшко Марія

11-2

 

 

Колупаєв Олексій

11-2

ІІІ місце

 

Сараєв Артем

8-2

Твердохлібов Егор

10-2

Стороженко Софія

8-2

Гончаров Володимир

10-2

Стороженко Владислав

8-2

Слободянюк Денис

10-1

Терехова Софія

8-2

Топчій Дар`я

11-1

Пилипець Аліса

8-3

Лаптєв Едуард

11-1

Журавльова Марія

9-1

Моісєєв Антон

11-1

Нгуен Чан Чук Лам

9-3

Шевченко Віталіна

11-2

Литвинова Анна

9-2

Савченко Антон

11-2

Калюжний Ілля

10-1

Крупчицький Олексій

11-2

Омельченко Данило

10-1

Топчій Поліна

11-1

Ракова Тетяна

10-1

 

 

 

з ХІМІЇ:

І місце

Пилаєв Ігор

7-2

Остаплюк Никита

9-2

Шкірко Ілля

8-1

Войтович Олександр

10-1

Шудренко Данило

8-2

Дроздов Володимир

10-2

 

 

Царенко Дмитро

11-2

 

 

 

 

 

ІІ місце

Пилипенко Григорій

7-3

Блотницький Михайло

9-1

Бідний Олексій

7-3

Оленіна Валерія

10-1

Сараєв Артем

8-2

Кулєшова Дар'я

10-2

Гладков Юрій

9-1

Сарапін Роман

11-2

Шульга  Олексій

9-2

Рідкокаша Іван

11-1

Кустовінов Артем

9-2

 

 

ІІІ місце

Смирнова Олександра

7-1

Кушнір Аліса

9-1

Горб Софія

7-3

Борейко Антон

9-2

Баклан Олександр

7-3

Чайка Олег

9-1

Пасенко Андрій

7-2

Лозенко Наталія

9-2

Люлька Данііл

7-3

Бакулін Артем

9-2

Вороніна Діана

7-3

Ілляшенко Ілля

9-1

Тарасенко Анастасія

7-1

Ляшок Роман

9-2

Денисков Святослав

7-2

Сахнюк Устін

9-1

Кривицька Софія

7-3

Калюжний Ілля

10-1

Мотилець Михайло

8-2

Гаврюшенко Артем

10-1

Хотян Михайло

8-2

Омельченко Данило

10-1

Хмелик Олег

8-2

Шатан Вячеслав

10-2

Василевська Єлізавета

8-2

Зорін Михайло

10-1

Кайдаш Ярослав

8-3

Кравченко Анастасія

10-2

Логвинов Даніїл

8-1

Статейко Артем

10-2

Челапко Єлизавета

8-1

Світличний Єгор

10-1

Грабар Олексій

8-2

Капленко Нестор

10-2

Фесенко Ігор

9-1

Колупаєв Олексій

11-2

Хардіков Іван

9-3

Сохет Лея

11-2

Русиник Антон

9-1

Приходько Петро

11-2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

з БІОЛОГІЇ:

І місце

 

Пилаєв Ігор

7-2

Оленіна Валерія

10-1

Золотарьов Климентій

8-2

Щербак Олексій

11-1

Кустовінов Артем

9-2

 

 

ІІ місце

 

Черних Сергій

7-2

Сараєв Артем

8-2

Світлак Мирослав

7-3

Чайка Олег

9-1

Шаламов Сергій

7-1

Калюжний Ілля

10-1

Голобородько Михайло

7-1

Минтюк Софія

10-1

Мещерякова Анастасія

7-2

Зорін Михайло

10-1

Степаненко Олексій

7-2

Мирошниченко Єгор

10-2

Єрмакова Олександра

7-3

Серпутько Анастасія

10-1

Грабар Олексій

8-2

Топчій Дар'я

11-1

Герасимов Іван

8-1

 

 

ІІІ місце

Смирнова Олександра

7-1

Семенченко Вадим

8-3

Ковальов Владислав

7-1

Василець Іван

8-1

Пашковський Вадим

7-2

Сдобнов Артем

8-1

Жаріков Дмитро

7-1

Фесенко Ігор

9-1

Шкребела Антон

7-1

Максименко Максим

9-3

Пасенко Андрій

7-2

Чионг Тхань Чанг

9-3

Іванов Павло

7-3

Бакулін Артем

9-2

Дронін Ярослав

7-1

Русиник Антон

9-1

Коник Андрій

7-3

Нгуєн Чан Чук Лам

9-3

Татарінова Юлія

7-2

Хардіков Іван

9-3

Бардаков Костянтин

7-3

Блотницький Михайло

9-1

Домріна Юлія

7-3

Рудавін Андрій

10-2

Лівенцева Ганна

7-2

Москвітін Микита

10-2

Коваль Георгій

7-2

Гаврюшенко Артем

10-1

Рожкова Катерина

7-2

Кравченко Анастасія

10-2

Луганська Олеся

7-3

Ковальчук Кирил

10-1

Галайда Аліса

7-2

Вєпрік Микита

11-2

Ломакін Володимир

7-2

Федоров Роман

11-2

Пилипенко Григорій

7-3

Аушева Катерина

11-1

 

з АСТРОНОМІЇ:

І місце

 

Кутах Анастасія

10-1

Уколова Катерина

10-1

Ковальчук Кирило

10-1

Рідкокаша Іван

11-1

ІІ місце

 

Зорін Михайло

10-1

Колупаєв Олексій

11-2

Купріянов Михайло

10-1

Топчій Поліна

11-1

Мирошниченко Єгор

10-2

Кригін Сергій

11-1

Сараєв Артем

8-2

 

 

Кравченко Анастасія

10-2

 

 

Рудавін Андрій

10-2

 

 

ІІІ місце

 

Василець Іван

8-1

Ржевський Антон

11-1

Москвітін Микита

10-2

Кутецький Вадим

11-2

Матюшенко Іван

8-2

Підвальна Анна

11-1

Рижов Олег

8-2

Моісеєв Антон

11-1

Твердохлібов Єгор

10-2

 

 

Захаров Дмитро

8-2

 

 

Сукачов Максим

10-2

 

 

Гаврюшенко Артем

10-1

 

 

Шовковий Євгеній

10-2

 

 

 

з ІСТОРІЇ:

І місце

Стрілець Федор

8-1

Гончаров Володимир

10-2

Олійников Андрій

8-3

Зорін Михайло

10-1

Чайка Олег

9-1

Моїсєєв Антон

11-1

Гафич Назарій

9-1

Лаптєв Едуард

11-1

ІІ місце

 

Кайдаш Ярослав

8-3

Купріянов Михайло

10-1

Милешкін Михайло

8-1

Войтович Олександр

10-1

Єфіменко Ігор

9-1

Золотар Едгар

11-1

Кустовінов Артем

9-2

Щербак Олексій

11-1

ІІІ місце

 

Челапко Єлизавета

8-1

Ольшанський Олексій

10-2

Грабар Олексій

8-2

Гаврюшенко Артем

10-1

Сдобнов Артем

8-1

Кравченко Анастасія

10-2

Сараєв Артем

8-2

Ковальчук Кирило

10-1

Фесенко Ігор

9-1

Ніколаєв Артем

11-2

Мкртичан Олег

9-3

Приболовець Дмитро

11-2

Ляшок Роман

9-2

 

 

 

 

з ІКТ:

І місце

 

Захаров Дмитро

8-2

Донін Дмитро

9-3

Кулєшова Дар'я

10-2

Бобріщ Ірина

11-1

ІІ місце

Сараєв Артем

8-2

Твердохлібов Єгор

10-2

Кривошей Ярослав

10-1

Зайцев Сергій

11-2

ІІІ місце

 

Науменко Роман

9-3

 

 

 

з ІНФОРМАТИКИ:

І місце

Пилаєв Ігор

7-2

Уразовський Артем

8-2

Слободянюк Денис

10-1

Гончаров Денис

6-1

Сдобнов Артем

8-1

Торяник Георгій

10-2

Шкірко Ілля

8-1

Остаплюк Никита

9-2

Сукачов Максим

10-2

Золотарьов Климентій

8-2

Гладков Юрій

9-1

Гарбузова Аліна

11-2

 

 

 

 

Шраменко Владислав

11-2

ІІ місце

 

Татарінова Юлія

7-2

Захаров Дмитро

8-2

Зорін Михайло

10-1

Денисков Святослав

7-2

Кварацхелія Давид

8-2

Купріянов Михайло

10-1

Піковець Артем

7-2

Грабар Олексій

8-2

Омельченко Даніл

10-1

Сорока Михайло

6-1

Стороженко Владислав

8-2

Чернов Кирил

10-1

Сипітий Олександр

6-1

Шудренко Данило

8-2

Войтович Олександр

10-1

Гасєєв Вадим

7-2

Матюшенко Іван

8-2

Стадніков Дмитро

10-2

Сігалов Володимир

7-2

Бояринцев Максим

9-1

Жадан Артем

11-2

Гончаров Микита

7-2

Борейко Антон

9-2

Вєпрік Микита

11-2

Щербінін Павло

7-3

Родіонов Ігор

9-1

Сарапін Роман

11-2

Хмелик Олег

8-2

Токар Костянтин

9-1

Крупчицький Олексій

11-2

Сараєв Артем

8-2

Ракова Тетяна

10-1

Усачова Вікторія

11-1

ІІІ місце

Кривицька Софія

7-3

Купріянова Катерина

8-1

Мирошниченко Єгор

10-2

Ломакін Володимир

7-2

Ківган Андрій

8-1

Статейко Артем

10-2

Тесля Юлія

7-2

Петров Микола

8-3

Гаврюшенко Артем

10-1

Фатьянов Єгор

7-3

Сахнюк Устин

9-1

Ващенко Іван

10-1

Фам Дик Зуи

6-1

Максименко Максим

9-3

Дроздов Володимир

10-2

Рябикін Антон

6-3

Кустовінов Артем

9-2

Москвітін Микита

10-2

Божко Юрій

6-2

Лазуренко Ілля

9-1

Науменко Єгор

10-1

Пугач Богдан

6-1

Васильєв Дмитро

9-2

Минтюк Софія

10-1

Дроздова Ксенія

6-1

Бакулін Артем

9-2

Нго Нгок Шон

11-2

Смірнов Святослав

8-1

Лейба Михайло

9-1

Сокольнікова Юлія

11-2

Станіславов Михайло

8-2

Глущенко Інна

10-2

Баркалов Кирило

11-2

Гора Микола

8-1

Ковальчук Кирило

10-1

Філатов Олександр

11-1

Василець Іван

8-1

Рожков Олексій

10-1

Подуст Гліб

11-2

Семенченко Вадим

8-3

Водополов Вадим

10-1

Романтовський Данііл

11-2

 

 

 

 

Сидоренко Олексій

11-1

 

 

 
З ПРАВОЗНАВСТВА:

І місце

Садома Анастасія

9-3

Гончаров Володимир

10-2

Цогоєва Таїсія

9-3

Твердохлібов Єгор

10-2

Лозенко Наталія

9-2

Лаптєв Едуард

11-1

ІІ місце

Сірко Єкатерина

9-3

Ольшанський Олексій

10-2

Зоріна Євгенія

9-2

Литвин Злата

10-1

Хаджинов Владислав

9-3

Єпанешнікова Поліна

10-1

 

 

Моісєєв Антон

11-1

 

 

 

 

ІІІ місце

Мкртчан Олег

9-3

Серпутько Анастасія

10-1

Науменко Роман

9-3

Гаврюшенко Артем

10-1

Гладкий Григорій

9-3

Ковальчук Кирило

10-1

Гафич Назар

9-1

Мірошніченко Єгор

10-2

Чионг Тхань Чанг

9-3

Приболовець Дмитро

11-2

Шовковий Євген

10-2

Золотар Едгар

11-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

з ЕКОНОМІКИ:

І місце

 

Гресс Микита

11-1

Аушева Катерина

11-1

Шраменко Владислав

11-2

ІІ місце

Ніколаєв Артем

11-2

Топчій Поліна

11-1

Золотар Едгар

11-1

Сарапін Роман

11-2

ІІІ місце

Маслій Семен

11-1

Бобрищ Ірина

11-1

Лаптев Едуард

11-1

Пугачов Денис

11-1

Топчій Дар'я

11-1

Федоров Роман

11-2

Романтовський Даніїл

11-2

Колупаєв Олексій

11-2