Комунальний заклад "Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області"

 





I (ліцейський) етап

2018/2019 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

 

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ I (ЛІЦЕЙСЬКОГО) ЕТАПУ ОЛІМПІАДИ СЕРЕД УЧНІВ 6-ИХ КЛАСІВ

З МАТЕМАТИКИ:

І місце

Шеметов Богдан

06-2

Бабенко Дарина

06-2

Бреславець Софія

06-2

Советов Антон

06-2

Гафич Денис

06-2

Арцибашев Георгій

06-2

Хамаха Соломія

06-2

Вартанов Олексій

06-2

Черненко Артем

06-2

Думіна Ангеліна

06-2

 

 

 

 

 

 

ІІ місце

Ібрагімов Ярослав

06-2

Журавок Ілля

06-2

Кусайко Володимир

06-3

Назаренко Валерія

06-3

Назарова Олександра

06-3

Салов Антон

06-2

Чеботарьов Михайло

06-3

Бородін Олександр

06-3

Епштейн Анна

06-1

Гончаренко Ірина

06-2

Жиляєв Матвій

06-2

Потеряйко Олексій

06-3

Рідкокаша Микола

06-3

Ционський Данило

06-2

Феденко Михайло

06-2

Каленський Олексій

06-3

Вартанов Артем

06-2

Марков Максим

06-2

Гужва Ірина

06-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ІІІ місце

 

Даньшина Дар'я

06-2

Ковальов Данило

06-3

Копилець Дар'я

06-2

Справцев Єгор

06-3

Чворда Микита

06-1

Чапланов Максим

06-2

Чичкан Тарас

06-3

Яфаров Петро

06-3

Волков Андрій

06-2

Вантьонкін Ян

06-1

Колісник Тихон

06-2

Маркевич Діана

06-2

Лябах Денис

06-2

Матяш Антон

06-3

Пономаренко Михайло

06-2

Смольянов Лев

06-2

Дмитренко Адріан

06-3

Топчій Михайло

06-3

Кашпуров Артем

06-1

Чубенко Анастасія

06-3

 

 

 

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ I (ЛІЦЕЙСЬКОГО) ЕТАПУ ОЛІМПІАДИ

 

З МАТЕМАТИКИ:

І місце

Гончаров Денис

7-1

Кузьмич Єгор

 8-2

Сурмило Станіслав

7-1

Семелінський Тимур

 8-2

Дроздова Ксенія

7-1

Мещерякова Анастасія

 8-2

Соболєв Олег

7-1

Золотарьов Климентій

 9-2

Денисков Святослав

 8-2

Ву Нам Лап Динь

 9-2

Пашковський Вадим

 8-2

Гладков Юрій

10-1

Піковець Артем

 8-2

Масалітін Олексій

10-1

Татарінова Юлія

 8-2

Войтович Олександр

11-1

Тесля Юлія

 8-3

Слободянюк Денис

11-1

Коваль Георгій

 8-2

 

 

 

ІІ місце

Пономаренко Михайло

7-1

Щербінін Павєл

 8-2

Сморцова Катерина

7-1

Шкірко Ілля

 9-1

Думін Ростислав

7-1

Сдобнов Артем

 9-1

Куліш Дмитро

7-1

Кварацхелія Давид

 9-2

Сорока Михайло

7-1

Лазуренко Ілля

10-1

Трігулов Марк

7-1

Кушнір Аліса

10-1

Шевченко Богдан

7-1

Сахнюк Устин

10-1

Пилаєв Ігор

 8-2

Бояринцев Максим

10-1

Рожкова Катерина

 8-2

Якименко Роман

10-1

Сігалов Володимир

 8-2

Остаплюк Никита

10-2

Уразовський Максим

 8-2

Купріянов Михайло

11-1

Гасєєв Вадим

 8-2

Москвітін Микита

11-2

Ломакін Володимир

 8-2

Рожков Олексій

11-1

Авдєєв Єгор

 8-3

Ковалевська Ганна

11-1

Черних Сергій

 8-2

Зорін Михайло

11-1

 

 

 

 

 

 

 

ІІІ місце

 

Палант Едуард

 7-1

Високосов Ілля

 9-3

Волокіта Анна

 7-1

Мотилець Михайло

 9-2

Данг Мінь Конг

 7-1

Петров Микола

 9-3

Рябченко Владислав

 7-1

Поляков Микита

 9-3

Голданський Ігор

 7-1

Рудика Олександр

 9-2

Коваленко Марія

 7-2

Семенченко Вадим

 9-3

Корсунова Анна

 7-1

Шудренко Данило

 9-2

Петренко Максим

 7-1

Фесенко Ігор

10-1

Солодовников Ярослав

 7-1

Магера Андрій

10-2

Фам Дик Зуи

 7-1

Бастригін Ярослав

10-1

Золотарьова Майя

 7-1

Аліпова Віталіна

10-1

Прокутін Михайло

 7-1

Гальченко Пилип

10-1

Ольховський Ілля

 7-1

Русиник Антон

10-1

Сипітий Олександр

 7-1

Блотницький Михайло

10-1

Лисакевич Єлизавета

 7-1

Коваленко Георгій

10-1

Смірнова Поліна

 7-2

Скоробогатов Всеволод

10-2

Штангей Ярослава

 7-1

Родіонов Ігор

10-1

Нескоромна Діана

 7-1

Токар Костянтин

10-1

Пугач Богдан

 7-1

Мухачова Валерія

10-2

Вороніна Діана

 8-2

Роменський Олександр

10-1

Люлько Данило

 8-3

Кустовінов Артем

10-2

Степаненко Олексій

 8-2

Хардіков Іван

10-2

Гончаров Микита

 8-2

Голубєв Іван

10-1

Зезюлін Артем

 8-2

Ілляшенко Ілля

10-1

Пасенко Андрій

 8-2

Матвєєва Анна

10-1

Галайда Аліса

 8-2

Васильєв Дмитро

10-2

Галайда Арсеній

 8-2

Гафич Назарій

10-2

Соболєв Платон

 8-2

Ольшанський Олексій

11-2

Денисенко Дарія

 8-2

Кравченко Анастасія

11-1

Базарган Джон

 8-2

Сморцов Михайло

11-1

Омельченко Владислав

 9-1

Уколова Катерина

11-1

Уразовський Артем

 9-2

Мирошниченко Єгор

11-2

Матюхов Єгор

 9-2

Калюжний Ілля

11-1

Хмелик Олег

 9-2

Гнилицька Кристина

11-2

Кореньков Даніїл

 9-2

Дроздов Володимир

11-2

Матюшенко Іван

 9-2

Капленко Нестор

11-2

Почерніна Олена

 9-2

Кутах Анастасія

11-1

Сараєв Артем

 9-2

Омельченко Даніла

11-1

Соколов Михаіл

 9-2

Сукачов Максим

11-2

Герасимов Іван

 9-1

Тарасенко Юлія

11-2

Удовіченко Ілля

 9-1

 

 

 

 

З ФІЗИКИ:

І місце

Войтович Олександр (11-1),
Блотницький Михайло, Гладков Юрій (10-1), Кустовінов Артем (10-2),
Шкірко Ілля (9-1), Мотилець Михайло (9-2), Мещерякова Анастасія (8-2), Ломакін Володимир, Пашковський Вадим, Денисков Святослав (8-2),
Гончаров Денис, Сурмило Станіслав, Думін Ростислав (7-1),
Фам Дик Зуи (7-1), Коваленко Марія (7-2),
Палант Едуард, Соболев Олег (7-1).

 

ІІ місце

Кутах Анастасія, Зорін Михайло, Ковальчук Кирило, Купріянов Михайло (11-1),
Хардіков Іван (10-2), Фесенко Ігор (10-1), Шульга Олексій (10-2),
Кварацхелія Давид, Золотарьов Климентій, Захаров Дмитро (9-2),
Сдобнов Артем (9-1), Сараєв Артем, Стороженко Владислав (9-2), Уразовський Артем (9-2), Тесля Юлія (8-3),
Пилаєв Ігор, Уразовський Максим, Піковець Артем, Сігалов Володимир (8-2), Рожкова Катерина (8-2), Луганська Олеся (8-3), Татарінова Юлія (8-2),

Кузьмич Єгор, Денисенко Дарія (8-2), Азовський Ігор (8-3), Сорока Михайло (7-1),
Петренко Максим (7-1), Кирпичов Микита (7-2), Ольховський Ілля (7-1), Шевченко Богдан, Рябченко Владислав, Трігулов Марк (7-1),
Сморцова Катерина (7-1), Супрун Марія, Курсіна Єлизавета (7-2),
Годанський Ігор, Дроздова Ксенія, Данг Минь Конг (7-1), Васильєв Артемій (7-2).

 

ІІІ місце

Зозуля Нікіта (11-2), Кравченко Анастасія, Чернов Кирило (11-1),
Коверніков Артур (11-2), Лінкова Тетяна (11-1), Дроздов Володимир (11-2), Калюжний Ілля, Слободянюк Денис, Уколова Катерина (11-1),
Шатан В’ячеслав (11-2), Масалітін Олексій, Кушнір Аліса, Сахнюк Устин (10-1), Соколов Михаіл (9-2), Василець Іван (9-1), Грабар Олексій (9-2), Кайдаш Ярослав (9-3), Матюхов Єгор (9-2), Тхієу Куанг Зунг (9-3), Шудренко Данило, Кореньков Даніїл (9-2)
Матюшенко Іван (9-2), Семенченко Вадим (9-3), Бабаєв Єгор (9-2),
Василевська Єлизавета, Овчаренко Олександра (9-2), Пилипець Аліса (9-3),
Поляков Микита (9-3), Рижов Олег, Стороженко Софія (9-2), Удовіченко Ілля (9-1),
Хмелик Олег (9-2), Черних Сергій, Коваль Георгій (8-2), Бідний Олексій (8-3),
Пасенко Андрій (8-2), Горб Софія (8-3), Гончаров Микита (8-2), Пасохіна Міра (8-3),
Степаненко Олексій, Гассєєв Вадим (8-2), Бардаков Костянтин (8-3),
Золотарьова Майя, Штангей Ярослава, Мірошников Павло (7-1),
Пономаренко Михайло (7-1), Зуєва Антоніна (7-2), Нескоромна Діана (7-1), Прокутін Михайло, Корсунова Анна (7-1), Селезньов Андрій (7-2),
Іващенко Сергій (7-2), Овчінніков Нікіта (7-1), Малихін Олександр (7-2),
Волокіта Анна (7-1), Змієнко Кирило (7-2), Солодовников Ярослав (7-1),
Смірнова Поліна, Копильцов Іван, Ільченко Данило, Євтушенко Семен (7-2),
Турута Карина (7-2), Лисакевич Єлизавета (7-1).

 

 

З АСТРОНОМІЇ:

І місце

Чернов Кирило, Зорін Михайло (11-1),
Купріянов Михайло, Уколова Катерина (11-1),
Сараєв Артем (9-2).

 

ІІ місце

Кутах Анастасія, Калюжний Ілля (11-1),
Лінкова Тетяна, Слободянюк Денис (11-1),
Рижов Олег (9-2).

 

ІІІ місце

Ковальчук Кирило, Минтюк Софія (11-1),
Оленіна Валерія, Кравченко Анастасія (11-1),
Сморцов Михайло, Кривошей Ярослав (11-1),
Стадніков Дмитро, Статейко Артем (11-2),
Бондаренко Михайло (11-1), Рудь Роман (11-2), Самородова Софія (11-1), Захаров Дмитро (9-2), Золотарьов Климентій, Уразовський Артем (9-2).