Комунальний заклад "Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області"

 






I (ліцейський) етап

2016/2017 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

 

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ I (ЛІЦЕЙСЬКОГО) ЕТАПУ ОЛІМПІАДИ

 

з МАТЕМАТИКИ серед учнів 5-их класів:

І місце

 

Соболєв Олег

5-1

Гончаров Денис

5-1

 

ІІ місце

 

Думін Ростислав

5-1

Фам Дик Зуи

5-1

Мірошников Павло

5-1

Дроздова Ксенія

5-1

Петренко Максим

5-1

Коваленко Марія

5-2

Рябченко Владислав

5-1

Палант Едуард

5-2

Сорока Михайло

5-1

Пугач Богдан

5-1

Сурмило Станіслав

5-1

Супрун Марія

5-2

 

 

 

 

 

 

ІІІ місце

 

Васильєв Артемій

5-2

Данг Мінь Конг

5-1

Волокіта Анна

5-1

Євтушенко Семен

5-2

Золотарьова Майя

5-1

Ільченко Данило

5-2

Іващенко Сергій

5-2

Курсіна Єлизавета

5-2

Кирпичов Микита

5-2

Лисакевич Єлизавета

5-1

Корсунова Анна

5-1

Малихін Олександр

5-2

Куліш Дмитро

5-1

Панченко Іван

5-1

Ляшенко Денис

5-2

Пономаренко Михайло

5-1

Ольховський Ілля

5-1

Рябикін Антон

5-3

Солодовников Ярослав

5-1

Сипітий Олександр

5-1

Турута Карина

5-2

Софронова Дарина

5-2

Шевченко Богдан

5-1

Столов Ян

5-3

Шелкова Валерія

5-2

Трігулов Марк

5-1

Божко Юрій

5-2

Штангей Ярослава

5-1

Голданський Ігор

5-1

Яровий Федір

5-3

 

з УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ:

І місце

 

Овчаренко Олександра

7-2

Кузнєцова Софія

8-2

Шкірко Ілля

7-1

Войтович Олександр

9-1

Грабар Олексій

7-2

Кутах Анастасія

9-1

Сараєв Артем

7-2

Сохань Олександра

10-1

Василевська Єлизавета

7-2

Сарапін Роман

10-2

Василець Іван

7-1

Савченко Антон

10-2

Литвинова Анна

8-2

Шугаєнко Іван

11-1

ІІ місце

 

Герасимов Іван

7-1

Лазоркіна Марія

8-2

Почерніна Олена

7-2

Зорін Михайло

9-1

Кайдаш Ярослав

7-3

Ковалевська Ганна

9-3

Кварацхелія Давид

7-2

Оленіна Валерія

9-1

Челапко Єлизавета

7-1

Минтюк Софія

9-1

Мотилець Михайло

7-2

Серпутько Анастасія

9-3

Стороженко Владислав

7-2

Топчій Поліна

10-1

Сдобнов Артем

7-1

Золотар Едгар

10-1

Стороженко Софія

7-2

Васильєва  Віолетта

11-2

Осинська Марина

7-1

Чепель Дмитро

11-1

Гладкий Григорій

8-3

Гончаров Дмитро

11-2

Хардікова  Івана

8-3

 

 

ІІІ місце

 

Хотян Михайло

7-2

Гаврюшенко Артем

9-3

Гаміє Данило

7-1

Лозінська Анастасія

9-3

Шудренко Данило

7-2

Ракова Тетяна

9-1

Омельченко Владислав

7-1

Глущенко Інна

9-2

Биков Данило

7-1

Сохет Лея

10-2

Купріянова Катерина

7-1

Підвальна Анна

10-1

Васильєв Дмитро

8-2

Бобріщ Ірина

10-1

Обозний Ілля

8-3

Топчій Дар’я

10-1

Шульга Олексій

8-2

Аушева Катерина

10-1

Кравченко Анастасія

9-3

Вєпрік Микита

10-2

Гурева Єлизавета

9-2

Моісєєв Антон

10-1

Гончаров Володимир

9-2

Бобров Владислав

11-1

Кривуля Софія Сергіївна

9-1

Вдовенко Вікторія

11-2

Трощило Ольга

9-1

Кальницький Руслан

11-1

Мальцев Віталій

9-1

 

 

 

з АСТРОНОМІЇ:

 

І місце

 

Ржевський Антон

10-1

Шинкаренко Дмитро

11-1

Сарапін Роман

10-2

 

 

 

 

ІІ місце

 

Баркалов Кирило

10-2

Рідкокаша Іван

10-1

Кригін Сергій

10-1

Топчій Дар’я

10-1

Слободянюк Денис

9-1

Ребрик Богдан

10-1

Купріянов Михайло

9-1

Колупаєв Олексій

10-2

Приходько Петро

10-2

Войтович Олександр

9-1

Вєпрік Микита

10-2

Хоменко Нікіта

11-1

 

 

Седашев Олег

11-1

 

 

ІІІ місце

 

Гаврюшенко Артем

9-3

Крупчицький Олексій

10-2

Аушева Катерина

10-1

Кутецький Вадим

10-2

Москвітін Микита

9-2

Топчій Поліна

10-1

Лаптєв Едуард

10-1

Усачова Вікторія

10-1

Назаренко Григорій

10-2

Чепель Дмитро

11-1

Підвальна Анна

10-1

 

 

 

 

з БІОЛОГІЇ:

І місце

 

Сараєв Артем

7-2

Гаврюшенко Артем

9-3

Почерніна Олена

7-2

Рассоха Юрій

9-1

Фесенко Ігор

8-1

Топчій Дар'я

10-1

Блотницький Михайло

8-1

Камай Михайло

11-2

 

 

ІІ місце

 

Овчаренко Олександра

7-2

Аушева Катерина

10-1

Шкірко Ілля

7-1

Підвальна Анна

10-1

Максименко Максим

8-3

Сохань Олександра

10-1

Русиник Антон

8-1

Трунов Даніїл

11-1

Москвітін Микита

9-2

Шугаєнко Іван

11-1

Калюжний Ілля

9-3

 

 

 

ІІІ місце

 

Грабар Олексій

7-2

Оленіна Валерія

9-1

Василець Іван

7-1

Твердохлібов Єгор

9-2

Соколов Михаїл

7-2

Серпутько Анастасія

9-3

Герасимов Іван

7-1

Савченко Антон

10-2

Шудренко Данило

7-2

Сохет Лея

10-2

Кустовінов Артем

8-2

Рідкокаша Іван

10-1

Хардіков Іван

8-3

Щербак Олексій

10-1

Чионг Тхань Чанг

8-3

Моісєєв Антон

10-1

Голубєв Іван

8-1

Пугачов Денис

10-1

Фат’янова  Ніколь

8-2

Бобров Владислав

11-1

 

 

Чепель Дмитро

11-1

 

 

з ГЕОГРАФІЇ:

І місце

 

Лазоркiна Марiя

8-2

Войтович Олександр

9-1

Зорiна Євгенiя

8-2

Моiсєєв Антон

10-1

Литвинова Анна

8-2

Щербак Олексiй

10-1

Обозний Iлля

8-3

Кальницький Руслан

11-1

Зорін Михайло

9-1

Бобров Владислав

11-1

 

 

ІІ місце

 

Фесенко Iгор

8-1

Аушева Катерина

10-1

Осташев Даніїл

9-1

Пiдвальна Анна

10-1

Лозінська Анастасія

9-3

Кригiн Сергiй

10-1

Гончаров Володимир

9-2

Сохань Олександра

10-1

Лаптєв Едуард

10-1

Шугаєнко Iван

11-1

 

ІІІ місце

 

Сержантов Данило

8-1

Кривошей Ярослав

9-3

Русиник Антон

8-1

Ольшанський Олексій

9-2

Фат'янова Нiколь

8-2

Твердохлібов Єгор

9-2

Шульга Олексiй

8-2

Гончаров Олександр

11-2

 

 

з ІНФОРМАТИКИ:

І місце

 

Пилаєв Ігор

6-2

Уразовський Максим

6-2

Кварацхелія Давид

7-2

Гладков Юрій В`

8-1

Сдобнов Артем

7-1

Осташев Данііл

9-1

Сараєв Артем

7-2

Слободянюк Денис

9-1

Грабар Олексій

7-2

Гарбузова Аліна

10-2

Захаров Дмитро

7-2

Шинкаренко Дмитро

11-1

Уразовський Артем

7-2

Гончаров Дмитро

11-2

 

 

ІІ місце

 

Шкірко Ілля

7-1

Сукачов Максим

9-3

Кривицька Софія

6-3

Торяник Георгій

9-3

Татарінова Юлія

6-2

Рожков Олексій

9-3

Мещерякова Анастасія

6-3

Жадан Артем

10-2

Василець Іван

7-1

Нго Нгок Тхай Шон

10-2

Герасимов Іван

7-1

Усачова Вікторія

10-1

Логвінов Даніїл

7-1

Рідкокаша Іван

10-1

Матюшенко Іван

7-2

Сарапін Роман

10-2

Броницька Антоніна

7-3

Вєпрік Микита

10-2

Сахнюк Устин

8-1

Шраменко Владислав

10-2

Лінник Олена

8-1

Трофимов Олександр

11-2

Купріянов Михайло

9-1

Белінський Андрій

11-2

Войтович Олександр

9-1

 

 

 

ІІІ місце

 

Шудренко Данило

7-2

Чернов Кирил

9-1

Рудавін Андрій

9-3

Смірнов Святослав

7-1

Пантелей Дмитро

9-1

Омелаєнко Олександр

9-2

Гаміє Данііл

7-1

Глущенко Інна

9-2

Тарасенко Юлія

9-2

Гасєєв Вадим

6-3

Дроздов Володимир

9-3

Шнуркова Анна

9-1

Гора Микола

7-1

Москвітін Микита

9-2

Гаврюшенко Артем

9-3

Денисков Святослав

6-2

Чернобай Надія

9-2

Зорін Михайло

9-1

Пасохіна Мирослава

6-3

Світличний Єгор

9-1

Романтовський Данііл

10-2

Плотницький

6-3

Минтюк Софія

9-1

Гресс Микита

10-1

Гончаров Микита

6-2

Твердохлібов Єгор

9-2

Філатов Олександр

10-1

Семенченко Вадим

7-3

Науменко Єгор

9-1

Сокольнікова Юлія

10-2

Бояринцев Максим

8-1

Ракова Тетяна

9-1

Пивовар Назар

10-2

Фесенко Ігор

8-1

Ковальчук Кирило

9-1

Бобріщ Ірина

10-1

Бакулін Артем

8-2

Калюжний Ілля

9-3

Яременко Валерій

11-1

Бездєтко Вадим

9-3

Стадніков Дмитро

9-3

Надтока Денис

11-2

Омельченко Даніл

9-3

Статейко Артем

9-3

Винник Дмитро

11-2

 

 

з РОСІЙСЬКОЇ МОВИ:

І місце

 

Чионь Тхань Чанг

8-3

Сохет Лея

10-2

Єфіменко Ігор

8-1

Підвальна Анна

10-1

Русиник Антон

8-1

Сохет Міріам

11-1

ТвердохлєбовЄгор

9-2

Ткаченко Вероніка

11-1

Сохань Олександра

10-1

Шугаєнко Іван

11-1

 

 

ІІ місце

 

Журавльова Марія

8-1

Глущенко Інна

9-2

Литвинова Анна

8-2

Ольшанський Олексій

9-2

Бояринцев Максим

8-1

Гончаров Володимир

9-2

Кушнір Аліса

8-1

Приходько Петро

10-2

Минтюк Софія

9-1

Приболовець Дмитро

10-2

Калюжний Ілля

9-3

Овсюк Андрій

11-2

Кутах Анастасія

9-1

Бабенко Оксана

11-2

Купріянов Михайло

9-1

Татаренко Анастасія

11-1

 

ІІІ місце

 

Єльцов Кирило

8-3

Лозинська Анастасія

9-3

Браїлко Сюзанна

8-1

Самородова Софія

9-1

Матвєєва Анна

8-1

Топчій Поліна

10-1

Лазоркіна Марія

8-2

Топчій Дар’я

10-1

Сержантов Данило

8-1

Аушева Катерина

10-1

Шульга Олексій

8-2

Савченко Антон

10-2

Садома Анастасія

8-3

Кияшко Марія

10-2

 Зоріна Євгенія

8-2

Кірпічнікова Олександра

11-2

Гаврюшенко Артем

9-3

Биндич Андрій

11-1

Ракова Тетяна

9-1

Кальницький Руслан

11-1

Войтович Олександр

9-1

Бобров Владислав

11-1

Оленіна Валерія

9-1

Белінський Андрій

11-2

Литвин Злата

9-1

Чан Ньят Ань

11-1

Кравченко Анастасія

9-3

 

 

 

 

з ФІЗИКИ:

І місце

 

Кригін Сергій

10-1

Масалітін Олексій

8-1

Колупаєв Олексій

10-2

Гладков Юрій

8-1

Савченко Антон

10-2

Ву Нам Лап Динь

7-2

Сарапін Роман

10-2

Кварацхелія Давид

7-2

Войтович Олександр

9-1

Овчаренко Олександра

7-2

Кутах Анастасія

9-1

Сараєв Артем

7-2

Ковалевська Ганна

9-3

Хотян Михайло

7-2

Ковальчук Кирило

9-1

Шкірко Ілля

7-1

 

 

ІІ місце

 

Шинкаренко Дмитро

11-1

Минтюк Софія

9-1

Чепель Дмитро

11-1

Блотницький Михайло

8-1

Вєпрік Микита

10-2

Фесенко Ігор

8-1

Рідкокаша Іван

10-1

Шульга Олексій

8-2

Пивовар Назар

10-2

Смірнов Святослав

7-1

Гопцій Антон

10-2

Василевська Єлизавета

7-2

Царенко Дмитро

10-2

Герасимов Іван

7-1

Топчій Поліна

10-1

Грабар Олексій

7-2

Гаврюшенко Артем

9-3

Мамницький Валерій

7-3

Купріянов Михайло

9-1

Стороженко Владислав

7-2

Слободянюк Денис

9-1

Шелдунов Григорій

7-1

Зорін Михайло

9-1

Василець Іван

7-1

Сморцов Михайло

9-1

Семенченко Вадим

7-3

Осташев Даніїл

9-1

Удовиченко Ілля

7-1

Уколова Катерина

9-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ІІІ місце

 

Фам Хоанг Вієт

11-2

Торяник Георгій

9-3

Белінський Андрій

11-2

Капленко Нестор

9-2

Руденко Олег

11-2

Ольшанський Олексій

9-2

Пивовар Назар

10-2 (за 11)

Статейко Артем

9-3

Гарбузова Аліна

10-2

Сукачов Максим

9-3

Кутецький Вадим

10-2

Чернов Кирило

9-1

Кияшко Марія

10-2

Кустовінов Артем

8-2

Подуст Гліб

10-2

Остаплюк Никита

8-2

Романтовський Даніїл

10-2

Сахнюк Устин

8-1

Шраменко Владислав

10-2

Хардіков Іван

8-3

Баркалов Кирило

10-2

Кушнір Аліса

8-1

Крупчицький Олексій

10-2

Лазоркіна Марія

8-2

Ржевський Антон

10-1

Луганський Михайло

8-2

Бобріщ Ірина

10-1

Гожа Марія

7-1

Жадан Артем

10-2

Петров Микола

7-3

Бобровніков Олександр

10-2

Поляков Микита

7-3

Лаптєв Едуард

10-1

Романовський Ілля

7-1

Назаренко Григорій

10-2

Соколов Михаіл

7-2

Підвальна Анна

10-1

Стороженко Софія

7-2

Федоров Роман

10-2

Сдобнов Артем

7-1

Коверніков Артур

9-2

Стрельченко Михайло

7-3

Твердохлібов Єгор

9-2

Тєрєхова Софія

7-2

Москвітін Микита

9-2

Уразовський Артем

7-2

Ракова Тетяна

9-1

Меллер Даніела

7-1

Рожков Олексій

9-3

Мілешкін Михайло

7-3

Світличний Єгор

9-1

Матюхов Єгор

7-2

Калюжний Ілля

9-3

Матюшенко Іван

7-2

Кравченко Анастасія

9-3

Пилипець Аліса

7-3

Кривошей Ярослав

9-3

Хмелик Олег

7-2

Рудавін Андрій

9-3

Челапко Єлизавета

7-1

 

 

 

з ЕКОНОМІКИ:

І місце

 

Золотар Едгар

10-1

Белінський Андрій

11-2

Корнієнко Єгор

11-2

Кокурін Кирило

11-2

 

ІІ місце

 

Ніколаєв Артем

10-2

Биндич Андрій

11-1

Зінченко Антон

11-2

Сєдашев Олег

11-1

Сергєєв Данило

11-2

 

ІІІ місце

 

Шраменко Владислав

10-2

Васильєва Віолетта

11-2

Алексєєв Владислав

11-1

Кірпічнікова Олександра

11-2

Вдовенко Вікторія

11-2

 

 

з ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ:

І місце

 

Кулєшова Дар’я

9-2

Калюжний Ілля

9-3

Бобріщ Ірина

10-1

Шинкаренко Дмитро

11-1

ІІ місце

 

Гладков Юрій

8-1

Ворона Дмитро

9-3

Зайцев Сергій

10-2

Гончаров Дмитро

11-2

 

ІІІ місце

 

Сахнюк Устин

8-1

Єпанешнікова Поліна

9-3

Лозінська Анастасія

9-3

 

з ІСТОРІЇ:

І місце

 

Шульга Олексій

8-2

Моісєєв Антон

10-1

Гончаров Володимир

9-2

Бобров Владислав

11-1

 

 

Гончаров Олександр

11-2

 

ІІ місце

 

Журавльова Марія

8-1

Золотар Едгар

10-1

Єфіменко Ігор

8-1

Приболовець Дмитро

10-2

Купріянов Михайло

9-1

Чепель Дмитро

11-1

Ольшанський Олексій

9-2

Кім Андрій

11-2

 

ІІІ місце

 

Сірко Катерина

8-3

Ніколаєв Артем

10-2

Хаджинов Владислав

8-3

Лаптєв  Едуард

10-1

Науменко Роман

8-3

Кальницький Руслан

11-1

Рагулін Данііл

8-3

Кірпічнікова Олександра

11-2

Твердохлібов Єгор

9-2

Трофимов Олександр

11-2

Лозінська Анастасія

9-3

Шугаенко Іван

11-1

 

 

з АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ:

І місце

 

Бояринцев Максим

8-1

Гарбузова Аліна

10-2

Мкртян Олег

8-3

Пивовар Назар

10-2

Русиник Антон

8-1

Топчій Дар`я

10-1

Осташев Данііл

9-1

Биндич Андрій

11-1

 

ІІ місце

Краюшкина Дар`я

8-3

Ракова Тетяна

9-1

Сахнюк Устин

8-1

Крупчицький Олексій

10-2

Чионг Тхань Чанг

8-3

Моісєєв Антон

10-1

Нгуен Чан Чук Лам

8-3

Колупаєв Олексій

10-2

Гаврюшенко Артем

9-3

Савченко Антон

10-2

Самородова Софія

9-1

Сохань Олександра

10-1

Войтович Олександр

9-1

Поступаєв Сергій

11-1

 

ІІІ місце

 

Журавльова Марія

8-1

Кривуля Софія

9-1

Литвинова Анна

8-2

Шкрегал Микита

10-1

Шульга Олексій

8-2

Подуст Гліб

10-2

Обозний Ілля

8-3

Панчук Олександра

10-1

Остаплюк Никита

8-2

Приболовець Дмитро

10-2

Омельченко Данило

9-3

Кияшко Марія

10-2

Рівас Сіваш Максим

9-3

Золотайкін Сергій

11-1

Калюжний Ілля

9-3

Хоменко Микита

11-1

Кутах Анастасія

9-1

Горбаченко Анастасія

11-2

Уколова Катерина

9-3

Бабенко Оксана

11-2

Ворона Дмитро

9-3

Овсюк Андрій

11-2

Гур'єва Єлизавета

9-2

Кокурін Кирило

11-2

Шнуркова Анна

9-1

Хазратов Назар

11-2

 

 

 

з ПРАВОЗНАВСТВА:

 

І місце

 

Гончаров Володимир

9-2

Бобров Владислав

11-1

Моісєєв Антон

10-1

Овсюк Андрій

11-2

Лаптєв  Едуард

10-1

Чепель Дмитро

11-1

Підвальна Анна

10-1

 

 

ІІ місце

Ковалевська Ганна

9-1

Приболовець Дмитро

10-2

Лозінська Анастасія

9-3

Зайцев Сергій

10-2

Твердохлібов Єгор

9-2

Булавінцев Павло

10-1

Литвин Злата

9-1

Гончаров Дмитро

11-2

Серпутько Анастасія

9-3

Шугаєнко Іван

11-1

Бобровніков Олександр

10-2

Монастирський Микита

11-2

Ніколаєв Артем

10-2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ІІІ місце

 

Гаврюшенко Артем

9-3

Кіяшко Марія

10-2

Гнилицька Кристина

9-2

Рідкокаша Іван

10-1

Ольшанський Олексій

9-2

Бобрищ Ірина

10-1

Золотар Едгар

10-1

Кальницький Руслан

11-1

Кригін Сергій

10-1

Трунов Данило

11-1

Гресс Микита

10-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

з МАТЕМАТИКИ:

 

І місце

 

 

Денисков  Святослав 

6-2

Гладков Юрій

8-1

Пилаєв  Ігор

6-2

Войтович Олександр

9-1

Татарінова  Юлія 

6-2

Осташев Данііл

9-1

Золотарьов Климентій

7-2

Слободянюк Денис

9-1

Пилаєв  Ігор (за 7-й)

6-2

Гарбузова Аліна

10-2

Сдобнов Артем

7-1

Картишев Єгор

10-2

Мамницький Валерій

7-3

Нго Нгок Тхай Шон (за 11-й)

10-2

Лазуренко Ілля

8-1

Сарапін Роман (за 11-й)

10-2

Масалітін Олексій

8-1

Фам Хоанг Вієт

11-2

 

 

ІІ місце

 

Гончаров  Микита 

6-2

Бояринцев Максим

8-1

Коваль  Георгій 

6-2

Лінник Олена

8-1

Кузьмич  Єгор 

6-2

Блотницький Михайло

8-1

Пашковський  Вадим 

6-2

Остаплюк Никита

8-2

Уразовський  Максим 

6-2

Русиник Антон

8-1

Авдєєв  Єгор 

6-3

Сержантов Данило

8-1

Вороніна  Діана 

6-3

Токар Костянтин

8-1

Галайда  Арсеній 

6-2

Фесенко Ігор

8-1

Єнін Богдан

6-3

Родіонов Ігор

8-1

Моргун  Максим 

6-2

Ольшанський Олексій

9-2

Денисков  Святослав 

6-2

Рожков Олексій

9-3

Шкірко Ілля

7-1

Статейко Артем

9-3

Ву Нам Лап Динь

7-2

Зорін Михайло

9-1

Уразовський Артем

7-2

Уколова Катерина

9-3

Омельченко Владислав

7-1

Вєпрік Микита

10-2

Хмелик Олег

7-2

Колупаєв Олексій

10-2

Мотилець Михайло

7-2

Бобровніков Олександр

10-2

Уразовський  Максим 

6-2

Гопцій Антон

10-2

Бастригін Ярослав

8-1

Гончаров Дмитро

11-2

Сахнюк Устин

8-1

Руденко Олег

11-2

Кушнір Аліса

8-1

Гнип Марія

11-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ІІІ місце

Бульба  Світлана 

6-2

Прохорчук В’ячеслав

7-3

Думін Ростіслав

5-1

Коваль Георгій

6-2

Ломакін  Володимир 

6-2

Овчаренко Олександра

7-2

Пасенко  Андрій 

6-2

Якименко Роман

8-1

Приходько  Олександр 

6-2

Браїлко Сюзанна

8-1

Сігалов  Володимир 

6-2

Єфіменко Ігор

8-1

Фатьянов  Єгор 

6-3

Луганський Михайло

8-2

Щербінін  Павєл 

6-3

Максименко Максим

8-3

Азовський  Ігор 

6-3

Сульженко Артем

8-1

Бідний  Олексій 

6-3

Чионг Тхань Чанг

8-3

Галкін  Микола 

6-1

Кузнєцова Софія

8-2

Денисенко  Дарія 

6-2

Матвєєва Анна

8-1

Домріна  Юлія 

6-3

Гальченко Пилип

8-1

Дроздова Ксенія

5-1

Голубничий Максим

8-2

Зезюлін  Артем 

6-2

Хардіков Іван

8-3

Куліш Дмитро

5-1

Ковалевська Ганна

9-3

Лівенцева  Ганна 

6-2

Купріянов Михайло

9-1

Люлько  Данило 

6-3

Гаврюшенко Артем

9-3

Піковець  Артем 

6-2

Калюжний Ілля

9-3

Плотницький  Олександр 

6-3

Москвітін Микита

9-2

Рожкова  Катерина 

6-2

Чернобай Надія

9-2

Семелінський  Тимур 

6-2

Кияшко Марія

10-2

Серховець  Ксенія 

6-2

Крупчицький Олексій

10-2

Сморцова Катерина

5-1

Кутецький Вадим

10-2

Сорока Михайло

5-1

Пивовар Назар

10-2

Степаненко  Олексій 

6-2

Савченко Антон

10-2

Тесля  Юлія 

6-2

Назаренко Григорій

10-2

Черних  Сергій 

6-2

Ніколаєв Артем

10-2

Купріянова Катерина

7-1

Федоров Роман

10-2

Пашковський  Вадим 

6-2

Царенко Дмитро

10-2

Сараєв Артем

7-2

Шраменко Владислав

10-2

Хотян Михайло

7-2

Приходько Петро

10-2

Шудренко Данило

7-2

Дєткіна Анастасія

10-2

Кузьмич  Єгор 

6-2

Баркалов Кирило

10-2

Матюхов Єгор

7-2

Зайцев Сергій

10-2

Моргун  Максим 

6-2

Топчій Поліна

10-1

Грабар Олексій

7-2

Іващенко Максим

10-1

Семелінський  Тимур 

6-2

Шкрегал Микита

10-1

Соколов Михаіл

7-2

Трофимов Олександр

11-2

Татарінова  Юлія 

6-2

Бобров Владислав

11-1

Гончаров  Микита 

6-2

Решетнікова Катерина

11-1

Кайдаш Ярослав

7-3

Белінський Андрій

11-2

Герасимов Іван

7-1

Вдовенко Вікторія

11-2

Малькова Людмила

7-1

Горбаченко Анастасія

11-2

Матюшенко Іван

7-2

Золотайкін Сергій

11-1

Осінська Марина

7-1

Сєлєх Давід

11-2

Поляков Микита

7-3

Ткач Олександр

11-1

 

 

Хазратов Назар

11-2

 

 

 

 

 

з ЕКОЛОГІЇ:

 

Алексєєв Владислав

11-1

I місце

Бабенко Оксана

11-2

II місце

 

 

з ХІМІЇ:

І місце

Сараєв Артем 7-2

Осташев Данііл 9-1

Шкірко Ілля 7-1

Царенко Дмитро 10-2

Чайка Олег 8-1

Оскома В'ячеслав 11-1

ІІ місце

Василець Іван 7-1

Колупаєв Олексій 10-2

Грабар Олексій 7-2

Сарапін Роман 10-2

Лазоркіна Марія 8-2

Шинкаренко Дмитро 11-1

Масалітін Олексій 8-1

Чепель Дмитро 11-1

Войтович Олександр 9-1

ІІІ місце

Сдобнов Артем 7-1                                        Зорін Михайло 9-1

Кварацхелія Давид 7-2                                    Ковальчук Кирило 9-1

Матюхов Єгор 7-2                                          Мирошниченко Єгор 9-2

Матюшенко Іван 7-2                                       Омельченко Данило 9-3

Биков Данило 7-1                                          Кравченко Анастасія 9-3

Мотилець Михайло 7-2                                   Статейко Артем 9-3

Гладков Юрій 8-1                                           Шатан Вячеслав 9-3

Бакулін Артем 8-2                                          Парамонова Марія 9-2

Блотницький Михайло 8-1                              Уколова Катерина 9-3

Русиник Антон 8-1                                         Рідкокаша Іван 10-1

Шульга Олексій 8-2                                        Лаптєв Едуард 10-1

Кушнір Аліса 8-1                                            Ніколаєв Артем 10-2

Лаптєв Олександр 8-1                                   Вєпрік Микита 10-2

Родіонов Ігор 8-1                                          Кригін Сергій 10-1

Кустовінов Артем 8-2                                    Приходько Петро 10-2

Хардіков Іван 8-3                                          Сохет Лея 10-1

Рагулін Даніїл 8-3                                          Філатов Олександр 10-2

Остаплюк Никита 8-2                                    Оробінська Юлія 11-2

Журавльова Марія 8-1                                   Бобров Владислав 11-1

Капленко Нестор 9-2                                    Золотайкін Сергій 11-1

Ольшанський Олексій 9-2                              Кальницький Руслан 11-1

Гаврюшенко Артем 9-3                                  Шаповалов Олег 11-1

Кутах Анастасія 9-1                                       Сохет Міріам 11-1