Комунальний заклад "Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області"

 







II (міський у м. Харкові) етап

2017/2018 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

 

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ II (міського в м. Харкові) ЕТАПУ ОЛІМПІАДИ

 

З ФІЗИКИ:

І місце

Ковальчук Кирило (10-1, за 11), Кригін Сергій (11-1),
Кутецький Вадим (11-2), Рідкокаша Іван (11-1),
Зорін Михайло, Кутах Анастасія (10-1),
Уколова Катерина, Купріянов Михайло (10-1),
Ковалевська Ганна, Войтович Олександр (10-1),
Гладков Юрій (9-1), Шкірко Ілля (8-1), Кварацхелія Давид (8-2).

ІІ місце

Бобровніков Олександр, Колупаєв Олексій, Савченко Антон (11-2), Царенко Дмитро (11-2), Москвітін Микита (10-2), Гаврюшенко Артем (10-1), Калюжний Ілля, Слободянюк Денис, Водополов Вадим (10-1),
Чернов Кирило (10-1), Кравченко Анастасія (10-2), Рожков Олексій (10-1), Статейко Артем (10-2), Кушнір Аліса (9-1), Масалітін Олексій (9-1), Шульга Олексій, Кустовінов Артем (9-2), Блотницький Михайло (9-1), Захаров Дмитро (8-2), Кайдаш Ярослав (8-3), Стороженко Владислав (8-2), Василець Іван (8-1), Матюхов Єгор (8-2), Сараєв Артем (8-2),
Сдобнов Артем (8-1), Тєрєхова Софія (8-2), Поляков Микита (8-3).

ІІІ місце

Топчій Поліна, Лаптєв Едуард (11-1), Шраменко Владислав (11-2),
Ржевський Антон (11-1), Романтовський Даніїл (11-2),

Сморцов Михайло, Минтюк Софія (10-1), Ольшанський Олексій (10-2), Лінкова Тетяна, Світличний Єгор (10-1), Коверніков Артур (10-2),
Фесенко Ігор (9-1), Остаплюк Никита (9-2), Сахнюк Устин (9-1),
Соколов Михаіл, Грабар Олексій, Уразовський Артем (8-2),
Мотилець Михайло, Овчаренко Олександра (8-2),
Шудренко Данило, Бабаєв Єгор, Хмелик Олег, Почерніна Олена (8-2),
Смірнов Святослав (8-1), Стороженко Софія (8-2),
Шелдунов Григорій (8-1), Петров Микола (8-3), Рижов Олег (8-2).

 

З ІНФОРМАТИКИ:

І місце

 

Пилаєв Ігор

7-2

Бояринцев Максим

9-1

Сдобнов Артем

8-1

Торяник Георгій

10-2

Уразовський Артем

8-2

Жадан Артем

11-2

Денисков Святослав

7-2

Романтовський Даніїл

11-2

ІІ місце

Кварацхелія Давид

8-2

Сукачов Максим

10-2

Піковець Артем

7-2

Ракова Тетяна

10-1

Гасcєєв Вадим

7-2

Ващенко Іван

10-1

Захаров Дмитро

8-2

Чернов Кирило

10-1

Семенченко Вадим

8-3

Гаврюшенко Артем

10-1

Хмелик Олег

8-2

Омельченко Даніла

10-1

Шудренко Данило

8-2

Статейко Артем

10-2

Токар Костянтин

9-1

Шраменко Владислав

11-2

Борейко Антон

9-2

Усачова Вікторія

11-2

Родіонов Ігор

9-1

Крупчицький Олексій

11-2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ІІІ місце

Сорока Михайло

8-1

Кривицька Софія

7-3

Сігалов Володимир

7-2

Фам Дик Зуи

6-1

Грабар Олексій

8-2

Гора Микола

8-1

Стороженко Владислав

8-2

Станіславов Михайло

8-2

Ківган Андрій

8-1

Ломакін Володимир

7-2

Тесля Юлія

7-2

Максименко Максим

9-3

Гончаров Микита

7-2

Кустовінов Артем

9-2

Щербінін Павло

7-3

Васильєв Дмитро

9-2

Гончаров Денис

6-1

Бакулін Артем

9-2

Матюшенко Іван

8-2

Москвітін Микита

10-2

 

 

Філатов Олександр

11-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

З МАТЕМАТИКИ:

І місце

 

Гончаров Денис

6 (за 7-й)

Лазуренко Ілля

9

Коваль Георгій

7

Гладков Юрій

9

Уразовський Максим

7

Слободянюк Денис

10

Пашковський Вадим

7

Рожков Олексій

10

Золотарьов Климентій

8

Осташев Даніїл

10

Пилаєв Ігор

7 (за 8-й)

Купріянов Михайло

10

Уразовський Артем

8

Вєпрік Микита

11

Ву Нам Лап Динь

8

Войтович Олександр

10

Сдобнов Артем

8

Сарапін Роман

11

Фесенко Ігор

9

Нго Нгок Тхай Шон

11

Масалітін Олексій

9

Гарбузова Аліна

11

ІІ місце

Ломакін Володимир

7

Хмелик Олег

8

Гончаров Микита

7

Блотницький Михайло

9

Куліш Дмитро

6 (за 7-й)

Кушнір Аліса

9

Пасенко Андрій

7

Даценко Михайло

9

Галайда Арсеній

7

Сахнюк Устин

9

Голданський Ігор

6 (за 7-й)

Бояринцев Максим

9

Думін Ростислав

6 (за 7-й)

Зорін Михайло

10

Семелінський Тимур

7

Ковалевська Ганна

10

Соболєв Олег

6 (за 7-й)

Картишев Єгор

11

Тесля Юлія

7

Крупчицький Олексій

11

Данг Мінь Конг

6 (за 7-й)

Баркалов Кирило

11

Гассєєв Вадим

7

Ніколаєв Артем

11

Денисенко Дар’я

7

Кутецький Вадим

11

Плотницький Олександр

7

Бобровніков Олександр

11

Черних Сергій

7

Назаренко Григорій

11

Мещерякова Анастасія

7

Рідкокаша Іван

11

Палант Едуард

6 (за 7-й)

Савченко Антон

11

Рожкова Катерина

7

Сокольнікова Юлія

11

Сорока Михайло

6 (за 7-й)

Романтовський Данііл

11

Кузьмич Єгор

7

Колупаєв Олексій

11

Денисков Святослав

7 (за 8-й)

Шраменко Владислав

11

Сараєв Артем

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ІІІ місце

 

Сігалов Володимир

7

Матюхов Єгор

8

Соболєв Платон

7

Грабар Олексій

8

Дроздова Ксенія

6 (за 7-й)

Матюшенко Іван

8

Вороніна Діана

7

Шудренко Данило

8

Золотарьова Майя

6

Остаплюк Никита

9

Петренко Максим

6 (за 7-й)

Русиник Антон

9

Піковець Артем

7

Хвалюк Володимир

9

Люлько Данило

7

Кустовінов Артем

9

Волошин Артем

7

Міннахметов Ринат

9

Зезюлін Артем

7

Родіонов Ігор

9

Щербінін Павєл

7

Ілляшенко Ілля

9

Волокіта Анна

6 (за 7-й)

Фальченко Іван

9

Пономаренко Михайло

6 (за 7-й)

Якименко Роман

9

Солодовников Ярослав

6 (за 7-й)

Уколова Катерина

10

Лисакевич Єлизавета

6 (за 7-й)

Калюжний Ілля

10

Трігулов Марк

6 (за 7-й)

Ковальчук Кирило

10

Рябченко Владислав

6 (за 7-й)

Зайцев Сергій

11

Татарінова Юлія

7 (за 8-й)

Федоров Роман

11

Мотилець Михайло

8

Пивовар Назар

11

Кварацхелія Давид

8

Приходько Петро

11