Комунальний заклад "Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області"

 







II (міський у м. Харкові) етап

2016/2017 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

 

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ II (міського в м. Харкові) ЕТАПУ ОЛІМПІАДИ

 

З ІНФОРМАТИКИ:

І місце

 

Лінник Олена

8-1

Зорін Михайло

9-1

Шкірко Ілля

7-1

Рожков Олексій

9-3

Сараєв Артем

7-2

Торяник Георгій

9-3

 

 

Сукачов Максим

9-3

ІІ місце

 

Кривицька Софія

6-3

Статейко Артем

9-3

Сахнюк Устин

8-1

Москвітін Микита

9-2

Бояринцев Максим

8-1

Жадан Артем

10-2

Гора Микола

7-1

Романтовський Данііл

10-2

Чернов Кирил

9-1

Гончаров Дмитро

11-2

Омельченко Даніла

9-3

Белінський Андрій

11-2

 

 

 

 

 

 

 

ІІІ місце

 

Татарінова Юлія

6-2

Шнуркова Анна

9-1

Денисков Святослав

6-2

Калюжний Ілля

9-3

Бакулін Артем

8-2

Бездєтко Вадим

9-3

Грабар Олексій

7-2

Чернобай Надія

9-2

Шудренко Данило

7-2

Глущенко Інна

9-2

Матюшенко Іван

7-2

Пивовар Назар

10-2

Мещерякова Анастасія

6-3

Шраменко Владислав

10-2

Гасєєв Вадим

6-3

Трофимов Олександр

11-2

Омелаєнко Олександр

9-2

Яременко Валерій

11-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

З ФІЗИКИ:

І місце

 

Блотницький Михайло

8-1

Ковальчук Кирило

9-1

Кушнір Аліса

8-1

Кригін Сергій

10-1

Фесенко Ігор

8-1

Колупаєв Олексій

10-2

Гладков Юрій

8-1

Рідкокаша Іван

10-1

Кутах Анастасія

9-1

Царенко Дмитро

10-2

Рожков Олексій

9-3

Кутецький Вадим

10-2

ІІ місце

 

Сахнюк Устин

8-1

Рудавін Андрій

9-3

Остаплюк Никита

8-2

Коверніков Артур

9-2

Сморцов Михайло

9-1

Купріянов Михайло

9-1

Москвітін Микита

9-2

Лаптєв Едуард

10-1

Статейко Артем

9-3

Баркалов Кирило

10-2

Зорін Михайло

9-1

Подуст Гліб

10-2

Гаврюшенко Артем

9-3

Топчій Поліна

10-1

 

 

Пивовар Назар

10-2

ІІІ місце

 

Хардіков Іван

8-1

Чернов Кирило

9-1

Кустовінов Артем

8-2

Твердохлібов Єгор

9-2

Шульга Олексій

8-2

Бобровніков Олександр

10-2

Лазоркіна Марія

8-2

Ржевський Антон

10-1

Луганський Михайло

8-2

Підвальна Анна

10-1

Кравченко Анастасія

9-1

Шраменко Владислав

10-2

Ольшанський Олексій

9-2

Чепель Дмитро

11-1

Уколова Катерина

9-3

 

 

 

З МАТЕМАТИКИ:

 

І місце

 

Татарінова Юлія

6-2

Гладков Юрій

8-1

Уразовський Артем

7-2

Слободянюк Денис

9-1

Ву Нам Лап Динь

7-2

Рожков Олексій

9-3

Денисков Святослав

6-2

Войтович Олександр

9-1

Пилаєв Ігор

6-2

Осташев Данііл

9-1

Шкірко Ілля

7-1

Вєпрік Микита

10-2

Лазуренко Ілля

8-1

Гарбузова Аліна

10-2

Масалітін Олексій

8-1

Картишев Єгор

10-2

Фесенко Ігор

8-1

Нго Нгок Тхай Шон

10-2 (за 11-й)

 

ІІ місце

 

Сдобнов Артем

7-1

Лінник Олена

8-1

Кузьмич Єгор

6-2

Бояринцев Максим

8-1

Авдєєв Єгор

6-3

Родіонов Ігор

8-1

Гончаров Микита

6-2

Сахнюк Устин

8-1

Коваль Георгій

6-2

Блотницький Михайло

8-1

Пашковський Вадим

6-2

Гальченко Пилип

8-1

Серховець Ксенія

6-2

Остаплюк Никита

8-2

Хмелик Олег

7-2

Якименко Роман

8-1

Моргун Максим

6-2

Купріянов Михайло

9-1

Шудренко Данило

7-2

Уколова Катерина

9-3

Зезюлін Артем

6-2

Зорін Михайло

9-1

Матюшенко Іван

7-2

Ковалевська Ганна

9-3

Матюхов Єгор

7-2

Гопцій Антон

10-2

Сараєв Артем

7-2

Савченко Антон

10-2

Семелінський Тимур

6-2

Колупаєв Олексій

10-2

Грабар Олексій

7-2

Назаренко Григорій

10-2

Мамницький Валерій

7-3

Царенко Дмитро

10-2

Мотилець Михайло

7-2

Баркалов Кирило

10-2

Овчаренко Олександра

7-2

Сарапін Роман

10-2 (за 11-й)

Уразовський Максим

6-2

Фам Хоанг Вієт

11-2

Ломакін Володимир

6-2

Руденко Олег

11-2

Золотарьов Климентій

7-2 (за 8-й)

Гончаров Дмитро

11-2

Кушнір Аліса

8-1

Гнип Марія

11-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ІІІ місце

 

Вороніна Діана

6-3

Токар Костянтин

8-1

Галайда Арсеній

6-2

Бастригін Ярослав

8-1

Щербінін Павєл

6-3

Русиник Антон

8-1

Поляков Микита

7-3

Матвєєва Анна

8-1

Фатьянов Єгор 

6-3

Сержантов Данило

8-1

Черних Сергій

6-2

Чионг Тхань Чанг

8-3

Бульба Світлана

6-2

Москвітін Микита

9-2

Омельченко Владислав

7-1

Калюжний Ілля

9-3

Сігалов Володимир

6-2

Чернобай Надія

9-2

Герасимов Іван

7-1

Ольшанський Олексій

9-2

Єнін Богдан

6-3

Ніколаєв Артем

10-2

Приходько Олександр

6-2

Федоров Роман

10-2

Рожкова Катерина

6-2

Шраменко Владислав

10-2

Думін Ростіслав

5-1

Бобровніков Олександр

10-2

Купріянова Катерина

7-1

Крупчицький Олексій

10-2

Плотницький Олександр

6-3

Кутецький Вадим

10-2

Тесля Юлія

6-2

Кияшко Марія

10-2

 

 

Дєткіна Анастасія

10-2