Комунальний заклад "Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області"

 





II (міський у м. Харкові) етап

2018/2019 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

 

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ II (міського в м. Харкові) ЕТАПУ ОЛІМПІАДИ

 

З МАТЕМАТИКИ:

І місце

Куліш Дмитро

7-1

Ломакін Володимир

8-2

Сурмило Станіслав

7-1

Татарінова Юлія

8-2

Гончаров Денис

7-1

Щербінін Павєл

8-2

Трігулов Марк

7-1

Пашковський Вадим

8-2

Шеметов Богдан

6-2 (за 7-й)

Золотарьов Климентій

9-2

Соболєв Олег

7-1

Шкірко Ілля

9-1

Сорока Михайло

7-1

Ву Нам Лап Динь

9-2

Денисков Святослав

8-2

Гладков Юрій

10-1

Коваль Георгій

8-2

Войтович Олександр

11-1

Пилаєв Ігор

8-2

Масалітін Олексій

10-1 (за 11-й)

 

ІІ місце

Бабенко Дарина

6-2 (за 7-й)

Рожкова Катерина

8-2

Данг Мінь Конг

7-1

Гончаров Микита

8-2

Думін Ростислав

7-1

Галайда Арсеній

8-2

Коваленко Марія

7-2

Авдєєв Єгор

8-2

Хамаха Соломія

6-2 (за 7-й)

Соболєв Платон

8-2

Дроздова Ксенія

7-1

Пасенко Андрій

8-2

Лисакевич Єлизавета

7-1

Тесля Юлія

8-2

Советов Антон

6-2 (за 7-й)

Степаненко Олексій

8-2

Золотарьова Майя

7-1

Уразовський Артем

9-2

Палант Едуард

7-1

Сдобнов Артем

9-1

Прокутін Михайло

7-1

Кварацхелія Давид

9-2

Сморцова Катерина

7-1

Лазуренко Ілля

10-1

Пономаренко Михайло

7-1

Кушнір Аліса

10-1

Голданський Ігор

7-1

Сахнюк Устин

10-1

Нескоромна Діана

7-1

Русиник Антон

10-1

Петренко Максим

7-1

Купріянов Михайло

11-1

Корсунова Анна

7-1

Слободянюк Денис

11-1

Гассєєв Вадим

8-2

 

 

 

 

 

 

 

ІІІ місце

Думіна Ангеліна

6-2 (за 7-й)

Шудренко Данило

9-2

Жиляєв Матвій

6-2 (за 7-й)

Мотилець Михайло

9-2

Ібрагімов Ярослав

6-2 (за 7-й)

Хмелик Олег

9-2

Фам Дик Зуи

7-1

Матюхов Єгор

9-2

Черненко Артем

6-2 (за 7-й)

Омельченко Владислав

9-1

Журавок Ілля

6-2 (за 7-й)

Матюшенко Іван

9-2

Рідкокаша Микола

6-3 (за 7-й)

Сараєв Артем

9-2

Сипітий Олександр

7-1

Петров Микола

9-3

Шевченко Богдан

7-1

Кореньков Даніїл

9-2

Бородін Олександр

6-3 (за 7-й)

Почерніна Олена

9-2

Бреславець Софія

6-2 (за 7-й)

Герасимов Іван

9-1

Волокіта Анна

7-1

Бастригін Ярослав

10-1

Гужва Ірина

6-3 (за 7-й)

Блотницький Михайло

10-1

Ольховський Ілля

7-1

Бояринцев Максим

10-1

Салов Антон

6-2 (за 7-й)

Родіонов Ігор

10-1

Кусайко Володимир

6-3 (за 7-й)

Фесенко Ігор

10-1

Солодовников Ярослав

7-1

Хардіков Іван

10-2

Штангей Ярослава

7-1

Васильєв Дмитро

10-2

Потеряйко Олексій

6-3 (за 7-й)

Гальченко Пилип

10-1

Рябченко Владислав

7-1

Токар Костянтин

10-1

Феденко Михайло

6-2 (за 7-й)

Якименко Роман

10-1

Арцибашев Георгій

6-2 (за 7-й)

Зорін Михайло

11-1

Сігалов Володимир

8-2

Ковалевська Ганна

11-1

Черних Сергій

8-2

Рожков Олексій

11-1

Мещерякова Анастасія

8-2

Уколова Катерина

11-1

Піковець Артем

8-2

Сукачов Максим

11-2

Зезюлін Артем

8-2

Кравченко Анастасія

11-1

Кузьмич Єгор

8-2

Кутах Анастасія

11-1

Уразовський Максим

8-2

Ольшанський Олексій

11-1

Вороніна Діана

8-2

Сморцов Михайло

11-1

Галайда Аліса

8-2