Комунальний заклад "Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області"

 





II (міжліцейський) етап

2018/2019 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

 

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ II (МІЖЛІЦЕЙСЬКОГО) ЕТАПУ ОЛІМПІАДИ

 

   з ІНФОРМАТИКИ:

І місце

Пилаєв Ігор

08-2

Коваль Георгій

08-2

Шкірко Ілля

09-1

Захаров Дмитро

09-2

Гладков Юрій

10-1

Токар Костянтин

10-1

Сахнюк Устин

10-1

Ракова Тетяна

11-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ІІ місце

Піковець Артем

08-2

Бояринцев Максим

10-1

Татарінова Юлія

08-2

Слободянюк Денис

11-1

Гассєєв Вадим

08-2

Рожков Олексій

11-1

Сдобнов Артем

09-1

Купріянов Михайло

11-1

Кварацхелія Давид

09-2

 

 

 

 

 

 

 

 

ІІІ місце

Тесля Юлія

08-3

Шудренко Данило

09-2

Ломакін Володимир

08-2

Матюшенко Іван

09-2

Денисков Святослав

08-2

Уразовський Артем

09-2

Щербінін Павєл

08-2

Грабар Олексій

09-2

Мещерякова Анастасія

08-2

Стороженко Владислав

09-2

Сігалов Володимир

08-2

Родіонов Ігор

10-1

Гончаров Денис

07-1

Остаплюк Никита

10-2

Пашковський Вадим

08-2

Чернов Кирило

11-1

Сипітий Олександр

07-1

Омельченко Даніла

11-1

Сорока Михайло

07-1

 

 

Фатьянов Єгор

08-3

 

 

 

 

 

   з БІОЛОГІЇ:

І місце

Бардаков Костянтин

8-3

Діденко Гліб

9-1

Оленіна Валерія

11-1

 

 

 

 

ІІ місце

Сдобнов Артем

9-1

Єфименко Ігор

10-1

Чернобай Надія

11-2

 

 

 

 

ІІІ місце

Пилипець Аліса

9-3

Минтюк Софія

11-1

 

 

 

      З МАТЕМАТИКИ:

І місце

Бреславець Софія

6-2

Голданський Ігор

7-1

Ібрагімов Ярослав

6-2

Данг Мінь Конг

7-1

Рідкокаша Микола

6-3

Гассєєв Вадим

8-2

Справцев Єгор

6-3

Кузьмич Єгор

8-2

Чапланов Максим

6-2

Уразовський Максим

8-2

Бородін Олександр

6-3

Сдобнов Артем

9-1

Советов Антон

6-2

Русиник Антон

10-1

Гафич Денис

6-2

Якименко Роман

10-1

 

 

Рожков Олексій

11-1

 

ІІ місце

Думіна Ангеліна

6-2

Штангей Ярослава

7-1

Назаренко Валерія

6-2

Волокіта Анна

7-1

Пономаренко Михайло

6-2

Коваленко Марія

7-2

Чубенко Анастасія

6-2

Шевченко Богдан

7-1

Вартанов Олексій

6-2

Золотарьова Майя

7-1

Даньшина Дар'я

6-2

Корсунова Анна

7-1

Матяш Антон

6-3

Петренко Максим

7-1

Журавок Ілля

6-2

Прокутін Михайло

7-1

Кашпуров Артем

6-1

Черних Сергій

8-2

Ковальов Данило

6-3

Галайда Арсеній

8-2

Маркевич Діана

6-2

Щербінін Павєл

8-2

Назарова Олександра

6-3

Авдєєв Єгор

8-3

Чеботарьов Михайло

6-3

Сігалов Володимир

8-2

Гужва Ірина

6-3

Мещерякова Анастасія

8-2

Каленський Олексій

6-3

Піковець Артем

8-2

Вантьонкін Ян

6-1

Рожкова Катерина

8-2

Жиляєв Матвій

6-2

Тесля Юлія

8-3

Потеряйко Олексій

6-3

Гончаров Микита

8-2

Трігулов  Марк 

7-1

Кварацхелія Давид

9-2

Лисакевич Єлизавета

7-1

Блотницький Михайло

10-1

Палант Едуард 

7-1

Уколова Катерина

11-1

Рябченко Владислав

7-1

Калюжний Ілля

11-1

Дроздова Ксенія

7-1

Кутах Анастасія

11-1

Фам Дик Зуи

7-1

Ковалевська  Ганна

11-1

 

 

Ольшанський Олексій

11-2

 

ІІІ місце

Арцибашев Георгій

6-2

Степаненко  Олексій 

8-2

Копилець Дар'я

6-2

Соболєв Платон

8-2

Лябах Денис

6-2

Люлько Данило

8-3

Салов Антон

6-2

Пасенко Андрій

8-2

Смольянов Лев

6-2

Матюхов Єгор 

9-2

Дмитренко Адріан

6-3

Семенченко Вадим

9-3

Марков Максим

6-2

Шудренко Данило

9-2

Феденко Михайло

6-2

Мотилець Михайло

9-2

Чичкан Тарас

6-3

Кореньков Даніїл

9-2

Вартанов Артем

6-2

Гальченко Пилип

10-1

Епштейн Анна

6-1

Аліпова Віталіна

10-1

Кусайко Володимир

6-3

Бояринцев Максим

10-1

Топчій Михайло

6-3

Ілляшенко Ілля

10-1

Сипітий Олександр

7-1

Кустовінов Артем

10-2

Сморцова Катерина

7-1

Скоробогатов Всеволод

10-2

Солодовников Ярослав

7-1

Магера Андрій

10-1

Хамаха Соломія

6-2 (за 7-й)

Фесенко Ігор

10-1

Пономаренко Михайло

7-1

Мухачова Валерія

10-2

Нескоромна  Діана 

7-1

Остаплюк Никита

10-2

Шеметов  Богдан

6-2 (за 7-й)

Родіонов Ігор

10-1

Денисенко Дарія

8-2

Зорін Михайло

11-1

Базарган Джон

8-2

Капленко  Нестор

11-2

Вороніна Діана

8-2

Москвітін Микита

11-2

Галайда Аліса

8-2

Сморцов Михайло

11-1

Семелінський Тимур

8-2

Кравченко Анастасія

11-1

 

 

Мирошниченко Єгор

11-2

 

 

      З ФІЗИКИ:

І місце

Зорін Михайло,Войтович Олександр(11-1),

Фесенко Ігор (10-1), Сараєв Артем (9-2), Сдобнов Артем (9-1),

Денисков Святослав (8-2), Палант Едуард, Прокутін Михайло (7-1),

Сморцова Катерина, Соболев Олег, Сурмило Станіслав (7-1).

 

ІІ місце

Купріянов Михайло, Кутах Анастасія, Уколова Катерина(11-1),

Блотницький Михайло (10-1), Шкірко Ілля (9-1), Захаров Дмитро (9-2),

Мотилець Михайло, Кварацхелія Давид (9-2), Пилаєв Ігор (8-2),

Тесля Юлія (8-3), Пашковський Вадим, Сігалов Володимир (8-2),

Ломакін Володимир (8-2), Коваленко Марія (7-2), Овчінніков Нікіта (7-1),

Солодовников Ярослав (7-1), Євтушенко Семен (7-2),

Мірошников Павло, Пономаренко Михайло (7-1).

 

ІІІ місце

Ковальчук Кирило, Калюжний Ілля, Чернов Кирило, Кравченко Анастасія(11-1),

ГладковЮрій (10-1), Шульга Олексій (10-2), Кушнір Аліса (10-1),

Стороженко Владислав,КореньковДаніїл, Шудренко Данило (9-2),

Матюхов Єгор (9-2), Поляков Микита (9-3), Матюшенко Іван(9-2),

Грабар Олексій, Соколов Михаіл (9-2), Кайдаш Ярослав (9-3), Коваль Георгій (8-2), Черних Сергій, Денисенко Дарія, Татарінова Юлія (8-2), Волокіта Анна (7-1), Гончаров Денис, Лисакевич Єлизавета, Думін Ростислав (7-1),

Зуєва Антоніна (7-2), Голданський Ігор, Трігулов Марк, Дроздова Ксенія (7-1), Петренко Максим, Фам Дик Зуи (7-1),

Малихін Олександр, Смірнова Поліна (7-2).

 

 

      З ГЕОГРАФІЇ:

І місце

Степаненко Олексій

8-2

Кайдаш Ярослав

9-3

 

ІІ місце

Грабар Олексій

9-2

Василець Іван

9-1

Калюжний Ілля

11-1

 

 

 

 

 

ІІІ місце

Ломакін Володимир

8-2

Семенченко Вадим

9-3

Чернов Кирило

11-1

 

 

 

 

 

З ІСТОРІЇ:

І місце

Олійников Андрій

9-3

Гончаров Володимир

11-2

 

 

 

ІІ місце

Саєнко Альона

8-1

Грабар Олексій

9-2

Купріянов Михайло

11-1

 

ІІІ місце

 

Черних Сергій

8-2

Кайдаш Ярослав

9-3

Єльцов Кирило

10-2

 

З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ:

І місце

Єнін Богдан

8-2

 

ІІ місце

Журавок Ілля

6-2 (за 8-й)

Чорногуб Дмитро

9-1

Тесля Юлія

8-3

Пилипець Аліса

9-3

Захаров Дмитро

9-2

Ілляшенко Ілля

10-1

Саленков Анатолій

9-1

Остаплюк Никита

10-2

Василевська Єлизавета

9-2

Самородова Софія

11-1

Василець Іван

9-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ІІІ місце

Пасохіна Мирослава

8-3

Шелдунов Григорій

9-1

Смирнова Олександра

8-1

Русиник Антон

10-1

Галкін Микола

8-1

Чионг Тхань Чанг

10-2

Соболєв Платон

8-2

Лозенко Наталія

10-1

Тєрєхова Софія

9-2

Твердохлібов Єгор

11-2

 

 

З НІМЕЦЬКОЇ МОВИ:

І місце - Степаненко Олексій 8-2 клас

 

З ХІМІЇ:

І місце

Гончаров  Денис

7-1

Соболєв Олег

7-1

Пашковський Вадим

8-2

Шкірко Ілля

9-1

Кустовінов Артем

10-2

Дроздов Володимир

11-2

 

ІІ місце

Смірнова Поліна

7-2

Грабар Олексій

9-2

Мещерякова Анастасія

8-2

Семенченко Вадим

9-3

Степаненко Олексій

8-2

Шульга  Олексій

10-2

Вороніна Діана

8-2

Блотницький Михайло

10-1

Шудренко Данило

9-2

Статейко Артем

11-2

 

 

 

 

 

 

 

ІІІ місце

Овчінніков Нікіта

7-1

Кайдаш Ярослав

9-3

Авдєєв Єгор

8-3

Сдобнов Артем

9-1

Сігалов Володимир

8-2

Хотян Михайло

9-2

Тесля Юлія

8-3

Шатан В’ячеслав

11-2

 

 

 

 

 

 

З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ:

І місце

Гончаров Денис

7-1

Тесля Юлія

8-3

Овчаренко Олександра

9-2

Лозенко Наталія

10-1

Кутах Анастасія

11-1

 

ІІ місце

Денисков Святослав

8-2

Рожкова Катерина

8-2

Василець Іван

9-1

Василевська Єлизавета

9-2

Чионг Тхань Чанг

10-2

Минтюк Софія

11-1

 

 

 

 

 

 

 

 

ІІІ місце

Дейнека Дмитро

7-2

Коваленко Марія

7-2

Зорін Михайло

11-1

 

 

 

 

 

 

 

З РОСІЙСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ:

І місце

Овчаренко Олександра

9-2

Минтюк Софія

11-1

 

ІІ місце

Василець Іван

9-1

Русиник Антон

10-1

Гончаров Володимир

11-2

 

ІІІ місце

Тєрєхова Софія

9-2

Кутах Анастасія

11-1

Кравченко Анастасія

11-1

Оленіна Валерія

11-1