Комунальний заклад "Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області"

 






II (міжліцейський) етап

2017/2018 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

 

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ II (МІЖЛІЦЕЙСЬКОГО) ЕТАПУ ОЛІМПІАДИ

 

З ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ:

І місце

Кулєшова Дар'я

10-2

Бобріщ Ірина

11-1

ІІ місце

Захаров Дмитро

8-2

Науменко Роман

9-3

Кривошей Ярослав

10-1

ІІІ місце

Зайцев Сергій

11-2

 

З БІОЛОГІЇ:

І місце

Грабар Олексій

8-2

Кустовінов Артем

9-2

Оленіна Валерія

10-1

 

 

 

 

ІІ місце

Блотницький Михайло

9-1

Чайка Олег

9-1

Минтюк Софія

10-1

Щербак Олексій

11-1

 

 

 

 

 

ІІІ місце

Василець Іван

8-1

Сараєв Артем

8-2

Русиник Антон

9-1

Гаврюшенко Артем

10-1

Москвітін Микита

10-2

Калюжний Ілля

10-1

Кравченко Анастасія

10-2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

З АСТРОНОМІЇ:

І місце

Зорін Михайло 

10-1

Колупаєв Олексій

11-2

ІІ місце

Кутах Анастасія

10-1

Рижов Олег

8-2

Сараєв Артем

8-2

Рідкокаша Іван

10-1

Кутецький Вадим

11-2

ІІІ місце

Ковальчук Кирило

10-1

Рудавін Андрій

10-2

Топчій Поліна

11-1

Ржевський Антон

11-1

 

З ІНФОРМАТИКИ:

І місце

Пилаєв Ігор

7-2

Шкірко Ілля

7-1

Гладков Юрій

9-1

Слободянюк Денис

10-1

Гарбузова Аліна

11-2

 

 

 

 

 

 

 

ІІ місце

Грабар Олексій

8-2

Піковець Артем

7-2

Золотарьов Климентій

8-2

Бояринцев Максим

9-1

Татарінова Юлія

7-2

Сахнюк Устин

9-1

Денисков Святослав

7-2

Торяник Георгій

10-2

Сігалов Володимир

7-2

Рожков Олексій

10-1

Хмелик Олег

7-2

Шраменко Владислав

11-2

Матюшенко Іван

7-2

Жадан Артем

11-2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ІІІ місце

Гасєєв Вадим

7-2

Сипітий Олександр

6-1

Сдобнов Артем

8-1

Щербінін Павло

7-3

Захаров Дмитро

8-2

Шудренко Данило

8-2

Гончаров Денис

6-1

Остаплюк Никита

9-2

Кривицька Софія

7-3

Зорін Михайло

10-1

Уразовський Артем

8-2

Ракова Тетяна

10-1

Кварацхелія Давид

8-2

Чернов Кирил

10-1

 

З ХІМІЇ:

І місце

Шкірко Ілля

8-1

Кустовінов Артем

9-2

Царенко  Дмитро

11-2

ІІ місце

Пилипенко Григорій

7-3

Русиник Антон

9-1

Сараєв Артем

8-2

Остаплюк  Микита 

9-2

Мотилець Михайло

8-2

Гладков Юрій

9-1

Шудренко Данило

8-2

Сарапін Роман

11-2

 

 

 

 

ІІІ місце

Хотян Михайло

8-2

Дроздов Володимир

10-2

Кайдаш Ярослав

8-3

Калюжний Ілля

10-1

Блотницький Михайло

9-1

Шатан В’ячеслав

10-2

Шульга Олексій

9-2

Рідкокаша Іван

11-1

 

 

 

 

 

 

 

З ПРАВОЗНАВСТВА:

ІІ місце

Хаджинов Владислав

9-3

Гончаров Володимир

10-2

ІІ місце

Чионг Тхань Чанг

9-3

Цогоєва Таїсія

9-3

Литвин Злата

10-1

Твердохлібов Єгор

10-2

ІІІ місце

Науменко Роман

9-3

Садома Анастасія

9-3

Гаврюшенко Артем

10-1

Ольшанський Олексій

10-2

Єпанешнікова Поліна

10-1

 

 

З ФІЗИКИ:

І місце

Денисенко Дарія

7-2

Овчаренко Олександра

8-2

Ломакін Володимир

7-2

Шкірко Ілля

8-1

Пилаєв Ігор

7-2

Блотницький Михайло

9-1

Денисков Святослав

7-2

Кутах Анастасія

10-1

Сараєв Артем

8-2

Колупаєв Олексій

11-2

ІІ місце

Сігалов Володимир

7-2

Захаров Дмитро

8-2

Черних Сергій

7-2

Тєрєхова Софія

8-2

Піковець Артем

7-2

Сахнюк Устин

9-1

Коваль Георгій

7-2

Гаврюшенко Артем

10-1

Семелінський Тимур

7-2

Ковальчук Кирило

10-1

Татарінова Юлія

7-2

Зорін Михайло

10-1

Василець Іван

8-1

Ковалевська Ганна

10-1

КореньковДаніїл

8-2

Водополов Вадим

10-1

Хотян Михайло

8-2

Пивовар Назар

11-2

Кварацхелія Давид

8-2

Вєпрік Микита

11-2

ІІІ місце

Мещерякова Анастасія

7-3

Фесенко Ігор

9-1

Степаненко Олексій

7-2

Кушнір Аліса

9-1

Тесля Юлія

7-2

Гладков Юрій

9-1

Хохлов Сергій

7-3

Остаплюк Никита

9-2

Вороніна Діана

7-3

Купріянов Михайло

10-1

Удовіченко Ілля

8-1

Москвітін Микита

10-2

Шудренко Данило

8-2

Кравченко Анастасія

10-2

Хмелик Олег

8-2

Калюжний Ілля

10-1

Почерніна Олена

8-2

Ольшанський Олексій

10-2

Смірнов Святослав

8-1

Сморцов Михайло

10-1

Герасимов Іван

8-1

Минтюк Софія

10-1

Матюхов Єгор

8-2

Нго Нгок Тхай Шон

11-2

Стороженко Владислав

8-2

Шраменко Владислав

11-2

Поляков Микита

8-3

Сарапін Роман

11-2

Уразовський Артем

8-2

Кутецький Вадим

11-2

Мотилець Михайло

8-2

Кригін Сергій

11-1

 

 

З МАТЕМАТИКИ:

 І місце

 

Волокіта Анна

6-1

Блотницький Михайло

9-1

Дроздова Ксенія

6-1

Бояринцев Максим

9-1

Лисакевич Єлизавета

6-1

Ілляшенко Ілля

9-1

Ольховський Ілля

6-1

Кушнір Аліса

9-1

Солодовников Ярослав

6-1

Лазуренко Ілля

9-1

Трігулов Марк

6-1

Русиник Антон

9-1

Гончаров Денис

6-1 (за 7-й)

Сахнюк Устин

9-1

Пилаєв Ігор

7-2 (за 8-й)

Фесенко Ігор

9-1

Татарінова Юлія

7-2 (за 8-й)

Якименко Роман

9-1

Шудренко Данило

8-2

Войтович Олександр

10-1

Матюхов Єгор

8-2

Ніколаєв Артем

11-2

Шкірко Ілля

8-1

Баркалов Кирило

11-2

 

 

Пивовар Назар

11-2

ІІ місце

Мірошников Павло

6-1

Коваль Георгій

7-2

Турута Карина

6-2

Мотилець Михайло

8-2

Данг Мінь Конг

6-1

Токар Костянтин

9-1

Сурмило Станіслав

6-1

Родіонов Ігор

9-1

Приходько Олександр

7-2

Ковалевська Ганна

10-2

Рожкова Катерина

7-2

Купріянов Михайло

10-1

Куліш Дмитро

6-1 (за 7-й)

Ковальчук Кирило

10-1

Денисенко Дар’я

7-2

Слободянюк Денис

10-1

Думін Ростислав

6-1 (за 7-й)

Сморцов Михайло

10-1

Вороніна Діана

7-3

Колупаєв Олексій

11-2

Гассєєв Вадим

7-3

Приходько Петро

11-2

Піковець Артем

7-2

Царенко Дмитро

11-2

Денисков Святослав

7-2 (за 8-й)

 

 

ІІІ місце

 

Золотарьова Майя

6-1

Матюшенко Іван

8-2

Палант Едуард

6-2

Семенченко Вадим

8-3

Пономаренко Михайло

6-1

Хмелик Олег

8-2

Сорока Михайло

6-1

Кустовінов Артем

9-1

Прокутін Михайло

6-1

Борейко Антон

9-1

Люлько Данило

7-3

Остаплюк Никита

9-1

Плотницький Олександр

7-2

Зорін Михайло

10-1

Голданський Ігор

6-1

Рожков Олексій

10-1

Черних Сергій

7-2

Торяник Георгій

10-2

Зезюлін Артем

7-2

Калюжний Ілля

10-1

Авдєєв Єгор

7-3

Омельченко Даніла

10-1

Соболєв Платон

7-2

Уколова Катерина

10-1

Кузьмич Єгор

7-2

Кутецький Вадим

11-2

Мещерякова Анастасія

7-2

Кияшко Марія

11-2

Сігалов Володимир

7-2

Кригін Сергій

11-1

Грабар Олексій

8-2

Савченко Антон

11-2

Овчаренко Олександра

8-2

Шраменко Владислав

11-2

Кварацхелія Давид

8-2

 

 

 

з УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ І ЛІТЕРАТУРИ:

І місце

 

Овчаренко Олександра

8-2

Лозенко Наталія

9-2

Кутах Анастасія

10-1

ІІ місце

Василевська Єлизавета

8-2

Василець Іван

8-1

Русиник Антон

9-1

Зорін Михайло

10-1

Сохет Лея

11-2

 

 

 

 

 

ІІІ місце

 

Грабар Олексій

8-2

Зоріна Євгенія

9-2

Минтюк Софія

10-1

Моісєєв Антон

11-1

 

 

 

 

 

 

 

з РОСІЙСЬКОЇ МОВИ І ЛІТЕРАТУРИ:

І місце

 

Краюшкіна Дар’я

9-1

Кутах Анастасія

10-1

Моісєєв Антон

11-1

ІІ місце

Сохет Лея

11-2

ІІІ місце

 

Русиник Антон

9-1

Браїлко Сюзанна

9-1

Чионь Тхань Чанг

9-3

Минтюк Софія

10-1

Кравченко Анастасія

10-2

Гончаров Володимир

10-2

 

 

 

 

 

 

 

 

з ІСТОРІЇ:

І місце

 

Кайдаш Ярослав

8-3

Мкртчян Олег

9-3

Гончаров Володимир

10-2

Моісєєв Антон

11-1

Лаптєв Едуард

11-1

 

 

 

 

 

 

ІІ місце

 

Олійников Андрій

8-3

Чайка Олег

9-1

Ольшанський Олексій

10-2

Купріянов Михайло

10-1

Ніколаєв Артем

11-2

Приболовець Дмитро

11-2

 

 

ІІІ місце

 

Грабар Олексій

8-2

Ляшок Роман

9-2

Золотар Едгар

11-1

 

З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ:

І місце

Овчаренко Олександра

8-2

Ілляшенко Ілля

9-1

Твердохлібов Єгор

10-2

ІІ місце

Захаров Дмитро

8-2

Гаврюшенко Артем

10-1

Самородова Софія

10-1

Гарбузова Аліна

11-2

ІІІ місце

 

Литвинова Анна

9-2

Нгуен Чан Чук Лам

9-3

Мкртчян Олег

9-3

Лозенко Наталія

9-2

Колупаєв Олексій

11-2

Шевченко Віталіна

11-2

Крупчицький Олексій 

11-2

 

з ГЕОГРАФІЇ:

І місце

Кайдаш Ярослав

8-3

Гафич Назарій

9-1

Зорін Михайло

10-1

Моісєєв Антон

11-1

ІІ місце

Мотилець Михайло

8-2

Грабар Олексій

8-2

 

 

ІІІмісце

Поляков Микита

8-3

Хотян Михайло

8-2

Олійников Андрій

8-3

Ольшанський Олексій

10-2

Щербак Олексій

11-1