Комунальний заклад "Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області"

 





III (обласний) етап

2016/2017 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

 

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ III (обласного) ЕТАПУ ОЛІМПІАДИ

 

З РОСІЙСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ:

ДИПЛОМ ІІ СТУПЕНЯ

Кравченко Анастасія

9-3

Сохет Лея

10-2

Сохет Міріам

11-1

 

 

 

 

 

З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ:

ДИПЛОМ ІІІ СТУПЕНЯ

Лазоркіна Марія

8-2

Оленіна Валерія

9-1

 

 

 

 

З ПРАВОЗНАВСТВА:

ДИПЛОМ ІІІ СТУПЕНЯ

Гончаров Володимир   9-2

 

 

 

 

З ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ:

II місце

 

Шинкаренко Дмитро

11-1

 

III місце

 

Кулєшова Дар’я

9-2

Ворона Дмитро

9-3

Бобріщ Ірина

10-1

Гончаров Дмитро

11-2

 

 

 

 

 

 

З ГЕОГРАФІЇ:

I місце

 

Моісєєв Антон

10-1

 

III місце

 

Бобров Владислав

11-1

 

 

 

З АСТРОНОМІЇ:

I місце

 

Колупаєв Олексій

10-2

Рідкокаша Іван

10-1

 

III місце

 

Чепель Дмитро

11-1

 

 

З ІНФОРМАТИКИ:

I місце

Пилаєв Ігор

6-2 (за 8-й)

Слободянюк Денис

9-1

Гладков Юрій

8-1

Гарбузова Аліна

10-2

Осташев Данііл

9-1

 

 

 

II місце

Шкірко Ілля

7-1(за 8-й)

Ракова Тетяна

9-1

Лінник Олена

8-1

Купріянов Михайло

9-1

Уразовський Артем

7-2 (за 8-й)

Рожков Олексій

9-3

Захаров Дмитро

7-2 (за 8-й)

Усачова Вікторія

10-1

Торяник Георгій

9-3

Шинкаренко Дмитро

11-1

III місце

Сараєв Артем

7-2(за 8-й)

Сукачов Максим

9-3

Сдобнов Артем

7-1 (за 8-й)

Зорін Михайло

9-1

Кварацхелія Давид

7-2 (за 8-й)

Чернов Кирил

9-1

Татарінова Юлія

6-2 (за 8-й)

Романтовський Данііл

10-2

Сахнюк Устин

8-1

Гончаров Дмитро

11-2

Кривицька Софія

6-3 (за 8-й)

Трофимов Олександр

11-1

Омельченко Даніла

9-3

Яременко Валерій

11-1

 

З ФІЗИКИ:

I місце

 

Блотницький Михайло

8-1

Рідкокаша Іван

10-1

Фесенко Ігор

8-1

Кутецький Вадим

10-2

Остаплюк Микита

8-2

Савченко Антон

10-2

Войтович Олександр

9-1

Пивовар Назар

10-2

Купріянов Михайло

9-1

Кригін Сергій

10-1

 

II місце

 

Гладков Юрій

8-1

Осташев Данііл

9-1

Кушнір Аліса

8-1

Статейко Артем

9-3

Сахнюк Устин

8-1

Ковалевська Ганна

9-3

Кустовінов Артем

8-2

Коверніков Артур

9-2

Калюжний Ілля

9-3

Москвітін Микита

9-2

Кутах Анастасія

9-3

Вєпрік Микита

10-2

Гаврюшенко Артем

9-3

Колупаєв Олексій

10-2

Ковальчук Кирило

9-3

Сарапін Роман

10-2

 

 

Царенко Дмитро

10-2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

III місце

 

Хардіков Іван

8-3

Подуст Гліб

10-2

Кривошей Ярослав

9-3

Ржевський Антон

10-2

Зорін Михайло

9-1

Топчій Поліна

10-1

Рожков Олексій

9-3

Романтовський Даніїл

10-2

Уколова Катерина

9-3

Бобровніков Олександр

10-2

Сморцов Михайло

9-1

Лаптєв Едуард

10-1

Кравченко Анастасія

9-3

Чепель Дмитро

11-1

Ольшанський Олексій

9-2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

З МАТЕМАТИКИ:

 

I місце

 

Пилаєв  Ігор

6-2

Ву Нам Лап Динь

7-2

Уразовський Артем

7-2

Масалітін Олексій

8-1

Шкірко Ілля

7-1

Войтович Олександр

9-1

Татарінова  Юлія 

6-2

Картишев Єгор

10-2

Сдобнов Артем

7-1

Сарапін Роман

10-2

Сараєв Артем

7-2

Нго Нгок Тхай Шон

10-2

Денисков  Святослав 

6-2

 

 

 

II місце

 

Овчаренко Олександра

7-2

Бояринцев Максим

8-1

Матюшенко Іван

7-2

Сахнюк Устин

8-1

Уразовський  Максим 

6-2

Осташев Данііл

9-1

Гончаров  Микита 

6-2

Рожков Олексій

9-3

Коваль  Георгій 

6-2

Купріянов Михайло

9-1

Пашковський  Вадим 

6-2

Крупчицький Олексій

10-2

Поляков Микита

7-3

Колупаєв Олексій

10-2

Шудренко Данило

7-2

Баркалов Кирило

10-2

Рожкова Катерина

6-2

Шраменко Владислав

10-2

Авдєєв  Єгор 

6-3

Ніколаєв Артем

10-2

Хмелик Олег

7-2

Кияшко Марія

10-2

Лінник Олена

8-1

Царенко Дмитро

10-2

Гладков Юрій

8-1

Гопцій Антон

10-2

Лазуренко Ілля

8-1

Назаренко Григорій

10-2

Кушнір Аліса

8-1

Вєпрік Микита

10-2

Золотарьов Климентій

7-2

Фам Хоанг Вієт

11-2

Фесенко Ігор

8-1

Гарбузова Аліна

10-2

 

 

Руденко Олег

11-2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

III місце

 

Кузьмич  Єгор 

6-2

Прохорчук В’ячеслав

7-3

Моргун  Максим 

6-2

Бастригін Ярослав

8-1

Семелінський Тимур

6-2

Остаплюк Никита

8-2

Черних Сергій

6-2

Слободянюк Денис

9-1

Мотилець Михайло

7-2

Зорін Михайло

9-1

Омельченко Владислав

7-1

Ковалевська Ганна

9-3

Пасенко Андрій

6-2

Пивовар Назар

10-2

Серховець Ксенія

6-2

Бобровніков Олександр

10-2

Сігалов Володимир

6-2

Федоров Роман

10-2

Вороніна  Діана 

6-3

Кутецький Вадим

10-2

Зезюлін Артем

6-2

Дєткіна Анастасія

10-2

Матюхов Єгор

7-2

Манскова Марина

11-1

 

 

Гончаров Дмитро

11-2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

З ІСТОРІЇ:

 

II місце

 

Моісєєв Антон

10-1

III місце

 

Гончаров Володимир

9-2

 

З ХІМІЇ:

I місце

 

 

Кустовінов Артем

8-2

Оскома В’ячеслав

11-1

II місце

Остаплюк Микита

8-2

Царенко Дмитро

10-2

III місце

 

Хардіков Іван

8-1

Шульга Олексій

8-2

Войтович Олександр

9-1

Ковальчук Кирило

9-3

Шатан В’ячеслав

9-3

Лаптєв Едуард

10-1