Комунальний заклад "Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області"

 





IV (Всеукраїнський) етап

 

2017/2018 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

 

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ IV (Всеукраїнського) ЕТАПУ ОЛІМПІАДИ

 

 

З МАТЕМАТИКИ:

 

ДИПЛОМ І СТУПЕНЯ:

Шкірко Ілля

8-1

Золотарьов Климентій

8-2

Лазуренко Ілля

9-1

Масалітін Олексій

9-1

Сахнюк Устин

9-1

Купріянов Михайло

10-1

Войтович Олександр

10-1

Нго Нгок Тхай Шон

11-2

Сарапін Роман

11-2

 

 

ДИПЛОМ ІІ СТУПЕНЯ:

Пилаєв Ігор

7-2

Татарінова Юлія

7-2

Уразовський Артем

8-2

Ву Нам Лап Дінь

8-2

Сдобнов Артем

8-1

Гладков Юрій

9-1

Слободянюк Денис

10-1

Рожков Олексій

10-1

Гарбузова Аліна

11-2

 

 

ДИПЛОМ ІІІ СТУПЕНЯ:

Денисков Святослав

7-2

Колупаєв Олексій

11-2

Крупчицький Олексій

11-2

Вєпрік Микита

11-2

 

Також вітаємо вчителів, які підготували наших переможців, а саме: Ліфиця Сергія Олександровича, Лисакевич Анастасію Валеріївну, Щербину Олексія Сергійовича, Харік Олену Юхимівну, Єременко Юлію Вікторівну!

 

 

З ФІЗИКИ:

 

ДИПЛОМ І СТУПЕНЯ:

Кригін Сергій

11-1

Рідкокаша Іван

11-1

Ковальчук Кирило

10-1

Кутах Анастасія

10-1

Мотилець Михайло

8-2

 

 

ДИПЛОМ ІІ СТУПЕНЯ:

Колупаєв Олексій

11-2

Блотницький Михайло

9-1

Шкірко Ілля

8-1

Сараєв Артем

8-2

 

 

Вітаємо з командною перемогою!

Нагороджені спеціальними призами журі:

Кригін Сергій — за абсолютно кращий результат

Ковальчук Кирило — за кращий результат у експериментальному турі

Бажаємо успіху Сергію Кригіну,
Івану Рідкокаші та Олексію Колупаєву
у відборі на Міжнародну олімпіаду з фізики!

 

Також вітаємо вчителів фізики, які підготували наших переможців!

 

 

З ХІМІЇ:

ДИПЛОМ ІІ СТУПЕНЯ

 

Царенко Дмитро 11-2


ТАКОЖ ВІТАЄМО

Кравченко Олександру Анатоліївну

 ЗА ЯКІСНУ ПІДГОТОВКУ УЧНЯ ДО ОЛІМПІАДИ!

 

 

 

З ГЕОГРАФІЇ:

 

ДИПЛОМ ІІ СТУПЕНЯ

 

Моісєєв Антон 11-1

 

ТАКОЖ ВІТАЄМО

Круглу Ніну Яківну

 ЗА ЯКІСНУ ПІДГОТОВКУ УЧНЯ ДО ОЛІМПІАДИ!

 

 

З АСТРОНОМІЇ:

 

ДИПЛОМ ІІ СТУПЕНЯ

 

Рідкокаша Іван

11-1

Кутах Анастасія

10-1

 

ТАКОЖ ВІТАЄМО

Гельфгата Іллю Марковича і

 Петракову Марину Олександрівну

 ЗА ЯКІСНУ ПІДГОТОВКУ УЧНІВ ДО ОЛІМПІАДИ

 

 

З ІНФОРМАТИКИ:

 

ДИПЛОМ І СТУПЕНЯ:

Слободянюк Денис 10-1

 

ДИПЛОМ ІІІ СТУПЕНЯ:

Торяник Георгій 10-2

 

Також вітаємо вчителів інформатики, які підготували наших переможців!