Комунальний заклад "Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області"

 







Мала академія наук

ВІТАЄМО

ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО

КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ

НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ УЧНІВ-ЧЛЕНІВ МАЛОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ

 у 2016-2017 н.р.

 

ІІ місце

 

Захаров Олександр

9-1

Секція Internet-Технологій та Web Дизайну

 

ІІІ місце

 

Ващенко Іван

9-1

Секція Мультимедійних систем, навчальних та ігрових програм

 

 

 

 

 

ВІТАЄМО

ПЕРЕМОЖЦІВ ІІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО

КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ

НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ УЧНІВ-ЧЛЕНІВ МАЛОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ

 у 2015/2016 н.р.

 

І місце

Шумаєв Олександр

11-1

Секція теоретичної фізики

 

ІІ місце

Несмянович Андрій

11-2

Секція прикладної математики

Також вітаємо вчителів ліцею за якісну підготовку учнів: Гельфгата Іллю Марковича, Харік Олену Юхимівну, Козлову Світлану Віктолрівну.

 

 

ВІТАЄМО

ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО

КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ

НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ УЧНІВ-ЧЛЕНІВ МАЛОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ

 у 2015/2016 н.р.

 

 

І місця

у конкурсі зайняли наступні учні:

 

Шумаєв Олександр

11-1

Секція теоретичної фізики

Несмянович Андрій

11-2

Секція прикладної математики

 

ІІІ місце

Щербак Олексій

9-3

Секція охорони довкілля та раціонального природокористування

 

 

Диплом учасника:

Федяніна Анастасія

9-1

Секція екології

 

 

Також вітаємо вчителів ліцею за якісну підготовку учнів: Гельфгата Іллю Марковича, Харік Олену Юхимівну, Козлову Світлану Вікторівну, Хить Ірину Іванівну.

 

 

ВІТАЄМО

ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО

КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ

НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ УЧНІВ-ЧЛЕНІВ МАЛОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ

 у 2014/2015 н.р.

 

ІІІ місця

у конкурсі зайняли наступні учні:

 

Худов Ростислав

10-2

Секція прикладної математики

Голощапов Олександр

10-1

Секція управління персоналом

Лукяненко Анастасія

9-2

Секція медицини

Кім Андрій

9-2

Секція історичного краєзнавства

 

 

Диплом учасника:

Шимановський Андрій

10-2

Секція хімії

 

 

Також вітаємо вчителів ліцею за якісну підготовку учнів, а саме: Харік О.Ю., Козлову С.В., Кравченко О.А., Хить І.І., Гендзюровську О.О., а також старшого викладача кафедри геометрії  Харківського національного університету ім. В.Н.Каразіна Драча К.Д.


1
2