Правила користування бібліотекою:

Бібліотекою можуть користуватися усі викладачі, співробітники та учні ліцею.

Читачі можуть отримати підручники та навчально-методичні посібники на весь навчальний рік; книги на срок до  10 днів.

Читачі-учні зобов'язані здати всі підручники і книги наприкінці навчального року.

Читачі зобов'язані обережно відноситися до книг та підручників, отриманих у бібліотеці; повертати їх в установлені сроки; не виносити їх із приміщення бібліотеки, якщо вони не записані в читацький формуляр; не робити в них ніяких відміток, не виривати сторінки.

При отриманні книг та підручників читач зобов'язаний їх пильно передивляється, в разі виявлення дефектів повідомляє про це бібліотекаря.

В разі втрати читачем бібліотечної книги або підручника він зобов'язаний відшкодувати їх рівноцінним за змістом та вартістю виданням за оцінкою бібліотеки.

В разі невиконання даних правил читач несе адміністративну відповідальність або лишається права користування усіма відділами бібліотеки сроком до 12 місяців.