До уваги учнів 4-х класів та їх батьків

17 січ. 2018
У неділю, 18 лютого 2018 року, у Харківському національному університеті імені В.Н.Каразіна відбудеться олімпіада з математики «Зимове Математичне Свято» для учнів 4 класів

У неділю, 18 лютого 2018 року, Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна спільно з Харківським фізико-математичним ліцеєм №27 проводить олімпіаду з математики «Зимове Математичне Свято» для учнів 4 класів.

До журі олімпіади входять викладачі Малого Каразінського університету, вчителі Харківського фізико-математичного ліцею №27, студенти факультету математики та інформатики ХНУ імені В.Н.Каразіна і школярі старших класів - неодноразові переможці міжнародних та Всеукраїнських математичних олімпіад.

У програмі свята передбачено зустріч батьків з викладачами Малого Каразінського університету та вчителями Харківського фізико-математичного ліцею №27.

«Зимове Математичне Свято» буде проходити в головному корпусі Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна за адресою: пл.Свободи, 4. Участь у святі безкоштовна. Кожен учасник повинен мати з собою чистий зошит у клітинку.

УВАГА! Бажаючі прийняти участь в олімпіаді повинні зареєструватися на сайті http://school-olympiad.appspot.com/до 15 лютого 2018 року (час закінчення реєстрації –      20-00). Якщо ви не змогли зареєструватися на сайті, заявку на участь можна подати, зателефонувавши за телефонами 707-52-70, 707-55-26. Роботи це треба тільки в крайньому випадку, оскільки електронна реєстрація істотно полегшує роботу оргкомітету.

Отримати талони учасників можна буде в холі першого поверху з 11-15 до 11-45. Орієнтовний час закінчення заходу - 14-30.

25 лютого о 13-30 Заслужені вчителі України С.О. Ліфиць і О.С.Щербина проведуть розбір завдань минулої олімпіади та нагородження переможців.

Оргкомітет