Комунальний заклад "Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області"

 






ІІІ етап олімпіади з математики

12 лют. 2018
Вітаємо переможців

ВІТАЄМО

ПЕРЕМОЖЦІВ ІІІ ЕТАПУ ОЛІМПІАДИ

З МАТЕМАТИКИ

 

ДИПЛОМ І СТУПЕНЯ

Галайда Арсеній

7-2

Гладков Юрій

9-1

Коваль Георгій

7-2

Сахнюк Устин

9-1

Мещерякова Анастасія

7-2

Слободянюк Денис

10-1

Ломакін Володимир

7-2

Купріянов Михайло

10-1

Шкірко Ілля

8-1

Гарбузова Аліна

11-2

Золотарьов Климентій

8-2

Войтович Олександр

10-1

Денисков Святослав

7-2

Нго Нгок Тхай Шон

11-2

Лазуренко Ілля

9-1

Вєпрік Микита

11-2

Масалітін Олексій

9-1

Сарапін Роман

11-2

ДИПЛОМ ІІ СТУПЕНЯ

Гончаров Денис

6-1

Ву Нам Лап Динь

8-2

Думін Ростислав

6-1

Сдобнов Артем

8-1

Пашковський Вадим

7-2

Шудренко Данило

8-2

Кузьмич Єгор

7-2

Кварацхелія Давид

8-2

Гассєєв Вадим

7-2

Фесенко Ігор

9-1

Гончаров Микита

7-2

Бояринцев Максим

9-1

Данг Мінь Конг

6-1

Родіонов Ігор

9-1

Піковець Артем

7-2

Кушнір Аліса

9-1

Сорока Михайло

6-1

Рожков Олексій

10-1

Дроздова Ксенія

6-1

Ковалевська Ганна

10-1

Пилаєв Ігор

7-2

Колупаєв Олексій

11-2

Татарінова Юлія

7-2

Назаренко Григорій

11-2

Уразовський Артем

8-2

Крупчицький Олексій

11-2

 

 

Картишев Єгор

11-2

ДИПЛОМ ІІІ СТУПЕНЯ

Соболєв Олег

7-2

Палант Едуард

6-2

Золотарьова Майя

6-1

Грабар Олексій

8-2

Семелінський Тимур

7-2

Мотилець Михайло

8-2

Тесля Юлія

7-3

Хмелик Олег

8-2

Люлько Данило

7-3

Сараєв Артем

8-2

Сігалов Володимир

7-2

Матюшенко Іван

8-2

Трігулов Марк

6-1

Матюхов Єгор

8-2

Куліш Дмитро

6-1

Блотницький Михайло

9-1

Черних Сергій

7-2

Остаплюк Никита

9-2

Голданський Ігор

6-1

Русиник Антон

9-1

Рожкова Катерина

7-2

Уколова Катерина

10-1

Вороніна Діана

7-2

Ніколаєв Артем

11-2

Лисакевич Єлизавета

6-1

Баркалов Кирило

11-2

Пасенко Андрій

7-2

Савченко Антон

11-2

Уразовський Максим

7-2

Шраменко Владислав

11-2

Волокіта Анна

6-1

Царенко Дмитро

11-2

Денисенко Дар’я

7-2

Кутецький Ярослав

11-2

 

 

Приходько Петро

11-2

 

Також вітаємо вчителів математики, які підготували учнів

до якісного виступу на олімпіаді!