До уваги учнів 4-х класів та їх батьків

12 квіт. 2018
Усна математична олімпіада для учнів 4-х класів. Реєстрація триватиме до 10 травня.

У неділю, 13 травня 2018 року, Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна спільно з Харківським фізико-математичним ліцеєм №27 проводить усну математичну олімпіаду для учнів 4 класів.

До журі олімпіади входять викладачі Малого Каразінського університету, вчителі Харківського фізико-математичного ліцею №27, студенти факультету математики та інформатики ХНУ імені В.Н. Каразіна та школярі старших класів - переможці міжнародних та Всеукраїнських математичних олімпіад.

У програмі свята передбачено зустріч дітей і батьків з вчителями Харківського фізико-математичного ліцею №27 та викладачами Малого Каразінського університету.

Олімпіада буде проходити в приміщенні Харківського фізико-математичного ліцею №27 за адресою: ул.Мар’їнська, 12/14. Участь в олімпіаді безкоштовна. Переможці олімпіади отримають право вступати до 5-го класу ХФМЛ №27 без екзаменів за результатами співбесіди, а також можуть бути зараховані в математичні гуртки Малого Каразінського університету на пільгових умовах. Отримання карток учасників з 09-00 до 09-30. Орієнтовний час закінчення заходу - 15-00. Кожен школяр повинен мати з собою ручку і чистий зошит у клітинку.

УВАГА! Бажаючі брати участь в олімпіаді повинні зареєструватися на сайті http://school-olympiad.appspot.com/  до 10 травня  2018 року (час закінчення реєстрації - 20-00). Діти, які не пройшли електронну реєстрацію,  до олімпіади допущені не будуть. Якщо при спробі зареєструватися виникли проблеми, зателефонуйте телефоном 707-52-70, 707-55-26. Вам допоможуть.