ХVІІ Київський міжнародний фізико-математичний фестиваль

Вітаємо переможців!

ВІТАЄМО

учнів ліцею – переможців

ХVІІ КИЇВСЬКОГО МІЖНАРОДНОГО ФІЗИКО-МАТЕМАТИЧНОГО ФЕСТИВАЛЮ!

З 5 по 8 травня 2018 року в м.Українка під Києвом проходив ХVІІ  Київський міжнародний фізико-математичний фестиваль. Команда ліцею складалася з 9 учнів 7-го і 8-го класів (семикласники виступали за 8-й клас).         Наші учні дуже добре виступили на фестивалі. Команда ліцею нагороджена дипломом I ступеня за перемогу в письмовій олімпіаді з математики, виборола перемогу у змаганні «Математичний експрес», завоювала дипломи II і III ступеня в конкурсі «Математична карусель», отримала диплом III ступеня в командній комплексній олімпіаді з фізики.

При цьому в особистій першості учні завоювали 2 перших, 2 других та 4 третіх місця, а саме:

І місце –     Пилаєв Ігор (7-2), Шкірко Ілля (8-1).

ІІ місце –   Сдобнов Артем (8-1), Уразовський Артем (8-2).

ІІІ місце – Денисков Святослав (7-2), Татарінова Юлія (7-2), Золотарьов Климентій (8-2), Ву Нам Лап Динь (8-2).

Висловлюємо подяку наставникам, які підготували наших переможців, і бажаємо подальших успіхів!