До уваги учнів 4-9 класів та їх батьків

21 серп. 2018
Відкрито реєстрацію на фізико-математичне свято «Наукові старти», яке відбудеться 8-9 вересня 2018 року

Олімпіада «Наукові старти»

У вересні 2018 року Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна спільно з Харківським фізико-математичним ліцеєм №27 проводить традиційне фізико-математичне свято «Наукові старти». В олімпіаді з математики можуть брати участь учні 4-8 класів, в олімпіадіз фізики − учні 8-9 класів.

У суботу, 8 вересня 2018 року, відбудеться олімпіада з математики для учнів 5-6 класів та олімпіада з фізики для учнів 8-9 класів.

У неділю, 9 вересня 2018 року, пройде олімпіада з математики для учнів 4, 7 та 8 класів.

Після закінчення олімпіад для учасників буде проведено розбір задач.У програмі свята передбачені зустрічі батьків школярів із викладачами Малого каразінського університету і вчителями Харківського фізико-математичного ліцею №27.

Фізико-математичне свято відбудеться у головному корпусі Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна за адресою: майдан Свободи, 4. Участь у святі безкоштовна.

Отримання карток учасників у холі першого поверху з 8-45 до 9-30.

Кожен школяр повинен мати при собі ручку та чистий зошит у клітинку.

УВАГА! Всі бажаючі взяти участь в олімпіаді з математики повинні зареєструватися на сайті: http://school-olympiad.appspot.com/

Реєстрація бажаючих взяти участь у олімпіаді з фізики на сайті: https://sites.google.com/view/mp-sk

Здійснити реєстрацію можуть як самі школярі, так і їхні батьки або вчителі.

Реєстрація закінчується 6 вересня о 20.00.

Школярі, які не пройшли електронну реєстрацію, до участі в олімпіаді допускатися не будуть. Якщо при реєстрації виникли проблеми, звертайтеся за телефонами:707-52-70, 707-55-26. Вам допоможуть.

Нагородження переможців олімпіади з математики серед учнів 5-6 класів відбудеться 9 вересня. Початок – об 11-00. Нагородження переможців олімпіади з математики серед учнів 4, 7 та 8 класів відбудеться 16 вересня о 13-30. У цей же час пройдуть лекції з математики (лектори – С.О. Ліфиць, А.В. Лисакевич та О.С. Щербина).

Нагородження переможців олімпіади з фізики відбудеться 16вересня.

Перед нагородженням о 12.00 – лекція з фізики (лектор –І.М.Гельфгат).