Підсумки V Іранської олімпіади з геометрії (IGO)

8 жовт. 2018
Вітаємо переможців!

6 вересня 2018 року відбулася V Іранська олімпіада з геометрії (IGO). Українські школярі брали участь в цій олімпіаді втретє, а харків'яни - у друге. Координатором IGO в Україні є Русанівський ліцей (м.Київ). Іранська геометрична олімпіада стрімко набирає популярність. У 2018 року кількість учасників зросла більш ніж в 4 рази в порівнянні з минулим роком. У IGO-2018 взяли участь 5365 школярів з 56 країн, серед яких Китай, Корея, В'єтнам, Румунія, Росія, Великобританія.

Як завжди, олімпіада проходила у трьох вікових групах: elementary (7-8 класи), intermediate (9-10 класи) і advanced (11-12 класи). Хлопці вирішували завдання у себе в країні (5 завдань за чотири з половиною години). Потім роботи перевірило місцеве журі, після чого кращі роботи (не більше чотирьох в кожній групі) відсканували і відправили до Ірану. В кінці вересня стали відомі підсумки олімпіади 2018 року.

Дуже добре виступили учні Харківського фізико-математичного ліцею №27. Олексій Масалітін (10-1 клас) виборов золоту медаль. Срібну медаль отримав Ігор Пилаєв (8-2 клас). Святослав Денисков (8-2 клас) і Климентій Золотарьов (9-2 клас) нагороджені бронзовими медалями.

Вітаємо хлопців та бажаємо їм перемог у майбутніх змаганнях!