Kharkiv Masters

16 жовт. 2018
інформаційне повідомлення про турнір математичних боїв

Перше інформаційне повідомлення про турнір математичних боїв «Kharkiv Masters»

За ініціативою Харківського фізико-математичного ліцею №27 та Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна, за підтримки Харківської міської ради у м. Харкові буде проведено Турнір математичних боїв «Kharkiv Masters». Це командне змагання, ціль якого – стимулювати інтерес школярів до занять математикою, встановити й укріпити контакти між школярами й педагогами різних регіонів України.
Строки проведення турніру: з 01 по 07 грудня 2018 року.

Змагання будуть проведені у трьох вікових групах: 7 клас, 8-9 класи, 10-11 класи. Запрошуються команди з 6 школярів і одного керівника. З окремих школярів, що бажають взяти участь у турнірі, можуть бути сформовані збірні команди.

Учасники турніру будуть проживати за містом у дитячому таборі «Сонячний» у комфортабельних тримісних номерах з усіма зручностями.
Фінансові умови: організаційних внесок за кожного учасника й керівника команди становить 4500 грн. Ця сума включає витрати на
проживання та харчування учасників за весь період турніру, культурну програму, організацію і проведення турніру.

Більш детальну інформацію про Турнір «Kharkiv Master» буде надано в Другому інформаційному повідомленні.

Оргкомітет

Контакти: