Харківська зимова математична школа

23 лист. 2018
Перше інформаційне повідомлення

про Харківську зимову математичну школу

За ініціативи Харківського фізико-математичного ліцею № 27 і Харківського національного університету радіоелектроніки в м. Харкові буде проведена Зимова математична школа.

Терміни проведення школи: з 04 до 12 січня 2019 року.

Взяти участь в роботі школи запрошуються учні 8-их-10-их класів, які в 2017/2018 навчальному році стали переможцями IV чи  III етапів Всеукраїнської олімпіади з математики.

Учасники будуть проживати в гуртожитку Харківського національного університету радіоелектроніки в центрі Харкова. Трьох разове харчування буде організоване в їдальні університету.

Навчання складається з занять кожного дня – 4 пари по 1,5 години в день. Склад викладачів: заслужені вчителі України С.О. Ліфиць, О.С. Щербина, переможці міжнародних математичних олімпіад А.В. Лисакевич, С. Дубова, Д. Смірнов, Нго Нгок Тхай Шон, Р. Сарапін.

Для того, щоб стати учасником Харківської зимової математичної школи, необхідно зареєструватися на сайті http://school-olympiad.appspot.com/ не пізніше 10 грудня 2018 року.

Для роботи в школі необхідні вихователі (від 2 до 4 осіб), які будуть проживати разом з дітьми і допомагати в організаційних питаннях. Це можуть бути як вчителі, так і батьки окремих дітей.

Більш детальна інформація про Харківську зимову математичну школу буде подана у Другому інформаційному повідомленні.

Оргкомітет

Контакти:

Ліфиць Сергій Олександрович

e-mail: lifyts@gmail.com

тел.: +380675738330, +380664408736 (після 15-00).