Kharkiv Masters

26 вер. 2019
Перше інформаційне повідомлення про Турнір математичних боїв

Перше інформаційне повідомлення про

ІІ Турнір математичних боїв

«Kharkiv Masters» імені Н.І.Ахієзера

За ініціативи Харківського фізико-математичного ліцею № 27 та Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна, за підтримки Харківської міської ради у м. Харкові буде проведено ІІ Турнір математичних боїв «Kharkiv Masters». З цього року Турнір матиме ім’я видатного харківського математика, одного із засновників Харківської фізико-математичної школи № 27 Наума Ілліча Ахієзера.

Турнір - це командне змагання, мета якого стимулювати інтерес школярів до занять математикою, установити й зміцнити контакти між школярами й педагогами різних регіонів України.

Строки проведення турніру: з 30 листопада по 06 грудня 2019 року.

У Турнірі можуть брати участь учні 7-11 класів (розподіл по лігах буде проведено в залежності від наданих заявок). Запрошуються команди у складі 6 школярів і одного керівника. З індивідуальних учасників, що хочуть взяти участь у турнірі, можуть бути сформовані збірні команди.

Учасники турніру будуть проживати в дитячому таборі «Сонячний», що розташований у передмісті Харкова, у комфортабельних тримісних номерах з усіма вигодами.

Турнір «Kharkiv Masters» імені Н.І.Ахієзера − це

• Цікаві задачі
  • Висококваліфіковане й об’єктивне журі
  • Гарні умови проживання
  • Яскрава культурна програма

Фінансові умови: організаційний внесок за кожного учасника й керівника команди становить 5200 грн. Ця сума складається з витрат на проживання та харчування учасників за весь період турніру, культурну програму, організацію й проведення Турніру.

Про бажання взяти участь у Турнірі необхідно не пізніше 21 жовтня 2019 року надіслати лист голові журі Турніру Ліфицю Сергію Олександровичу на електронну пошту за адресою: [email protected]

Більш детальну інформацію про ІІ Турнір «Kharkiv Masters» імені Н.І.Ахієзера буде надано в Другому інформаційному повідомленні.

Оргкомітет

Контакти: