Іранська олімпіада з геометрії (IGO)

17 жовт. 2019
Вітаємо переможців!

13 вересня 2019 року відбулася VI Іранська олімпіада з геометрії (IGO). У IGO-2019 брали участь понад 6200 школярів з 54 країн, серед яких Китай, В'єтнам, Румунія, Росія, Болгарія, Польща.

Олімпіада проходила у трьох вікових групах: elementary level (7-8 класи), intermediate level (9-10 класи) та advanced level (11-12класси). Учні розв’язували завдання за місцем навчання (5 завдань за 4,5 години). Роботи перевіряло місцеве журі, після чого кращі роботи були надіслані до Ірану.

Кілька днів тому стали відомі підсумки олімпіади 2019 року. Українські школярі вибороли чотири срібні і одинадцять бронзових медалей.

Дуже гарно виступили учні нашого ліцею: чотири срібні і три бронзові медалі. Срібні медалі отримали Ксенія Дроздова (8-1 клас), Ігор Пилаєв (9-2 клас) та Артем Піковець (9-2 клас), а також Ілля Шкірко (10-1 клас). Денис Гончаров (8-1 клас), Катерина Сморцова (8-1 клас) і Климентій Золотарьов (10-2 клас) вибороли на олімпіаді бронзові медалі.

Вітаємо наших учнів та бажаємо їм перемог у майбутніх змаганнях!