Харківська зимова математична школа

Перше інформаційне повідомлення про Харківську зимову математичну школу-2020

Перше інформаційне повідомлення

про Харківську зимову математичну школу-2020

За ініціативи Харківського фізико-математичного ліцею №27 і Харківського національного університету радіоелектроніки в м. Харкові буде проведена Зимова математична школа.

Терміни проведення школи: з 04 по 11 січня 2020 року.

Взяти участь в роботі школи запрошуються учні 8-их−10-их класів, які в 2018/2019 навчальному році стали переможцями  IV чи III етапів Всеукраїнської олімпіади з математики.

Учасники будуть проживати в гуртожитку Харківського національного університету радіоелектроніки в центрі Харкова. Триразове харчування буде організоване в їдальні університету.

Навчання складається із щоденних занять – 4 пари по 1,5 години на день. Склад викладачів: заслужені вчителі України С.О.Ліфиць, О.С.Щербина, неодноразові переможці міжнародних математичних олімпіад А.В.Лисакевич, Нго Нгок Тхай Шон, Р.Сарапін.

Щоб стати учасником Харківської зимової математичної школи, необхідно зареєструватися на сайті http://school-olympiad.appspot.com/ не пізніше 7 грудня 2019 року. Кожна заявка буде розглянута окремо, після чого оргкомітет прийме рішення щодо участі у роботі школи того чи іншого заявника.

Фінансові вимоги: організаційний внесок за кожного учасника зимової школи складає 3900 грн.  Ця сума включає  витрати на проживання та харчування учасників, організацію школи та проведення занять. Оплата можлива тільки після підтвердження зарахування до зимової школи.

Для роботи в школі необхідні вихователі (від 2 до 4 осіб), які будуть проживати разом із дітьми і допомагати в організаційних питаннях. Це можуть бути як вчителі, так і батьки окремих дітей. З вдячністю розглянемо кожну пропозицію.

Більш детальна інформація про Харківську зимову математичну школу-2020 буде надана у Другому інформаційному повідомленні.

Оргкомітет

Контакти:

Ліфиць Сергій Олександрович

e-mail: [email protected]

тел.: +380675738330, +380664408736 (після 15-00)