Харківська зимова математична школа - 2020

11 січ. 2020
З 4 по 11 січня 2020 року

4 січня розпочала роботу Харківська зимова математична школа - 2020. Організували школу Харківський фізико-математичний ліцей № 27 та Харківський національний університет радіоелектроніки.

Школа проводиться вдруге. У цьому році учасниками стали 90 школярів 8-11 класів з 12 міст України – Харкова, Києва, Ужгорода, Дніпра, Краматорська, Херсона, Кривого Рогу, Луцька, Бердянська, Маріуполя, Миколаєва, Вінниці.

Заняття проводять Заслужені вчителі України С.О. Ліфиць, О.С. Щербина, кавалер ордена княгині Ольги А.В. Лисакевич, неодноразові переможці міжнародних олімпіад Нго Нгок Тхай Шон і Роман Сарапін, багаторазові призери Всеукраїнських математичних олімпіад Євген Афанасьєв, Олексій Крупчицкий, Олексій Колупаєв, Микита Веприк, а також студенти факультету математики та інформатики ХНУ імені В.Н. Каразіна Вадим Кутецький, Олександр Бобровніков, Марія Кияшко.

У звичайний день по 4 пари математики у кожної дитини. Напружена, але дуже цікава робота. А ще є домашні завдання. Діти активно працюють, ставлять запитання, вирішують завдання. А викладачі отримують величезне задоволення від занять з такими дітьми.

6 січня 2020 року відбулася зустріч учасників школи з ректором Харківського національного університету радіоелектроніки Валерієм Васильовичем Семенцем, деканом факультету комп'ютерних наук Андрієм Леонідовичем Єрохіним, директором Харківського фізико-математичного ліцею № 27 Юлією Вікторівною Єременко.

7 січня 2020 року, незважаючи на свято, до обіду проходили заняття. А в другій половині дня бажаючі могли подивитися на головну ялинку Харкова на площі Свободи або погуляти в Центральному парку імені Горького.

Передостанній день школи почався зі зйомки невеликого відео сюжету про роботу Харківської зимової математичної школи - 2020.