До уваги учнів 4-х класів та їх батьків

17 січ. 2020
Зимова математична олімпіада для учнів 4-х класів. Реєстрацію відкрито!

У неділю, 16 лютого 2020 року, Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна спільно з Харківським фізико-математичним ліцеєм №27 проводить Зимову математичну олімпіаду для учнів 4 класів.

До журі олімпіади входять викладачі Малого каразінського університету, вчителі Харківського фізико-математичного ліцею №27, студенти факультету математики та інформатики ХНУ імені В.Н.Каразіна і школярі старших класів - неодноразові переможці міжнародних та Всеукраїнських математичних олімпіад.

В рамках Зимової математичної олімпіади буде проведено конкурс «Шкільні задачі - лютий», результати якого будуть враховуватися при вступі до 5-го класу Харківського фізико-математичного ліцею №27.

Під час олімпіади відбудеться зустріч батьків з викладачами Малого каразінського університету та вчителями Харківського фізико-математичного ліцею №27.

Зимова математична олімпіада буде проходити в головному корпусі Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна за адресою: пл.Свободи, 4. Участь в олімпіаді безкоштовна. Кожен учасник повинен мати з собою чистий зошит у клітинку.

УВАГА! Бажаючі прийняти участь в олімпіаді повинні зареєструватися на сайті http://school-olympiad.appspot.com/до 12 лютого 2020 року (час закінчення реєстрації – 20-00). Якщо ви не змогли зареєструватися на сайті, заявку на участь можна подати, зателефонувавши за телефонами 707-52-70, 707-55-26. Робити це треба тільки в крайньому випадку, оскільки електронна реєстрація істотно полегшує роботу оргкомітету.

Отримати талони учасників можна буде в холі першого поверху з 11-45 до 12-15. Орієнтовний час закінчення заходу - 15-30.

23 лютого о 13-30 Заслужений учитель України С.О.Ліфиць проведе розбір задач олімпіади. Потім члени журі проведуть заняття математичного гуртка, під час якого діти і батьки зможуть побачити, як вчать математики дітей в Малому каразінському університеті. Після цього відбудеться нагородження переможців.

Оргкомітет