13 жовт. 2023

"ХХІІ КОЗАЦЬКІ ЧИТАННЯ"

Учні взяли участь в міській науковій студентсько-учнівській конференції "ХХІІ КОЗАЦЬКІ ЧИТАННЯ"
13 жовт. 2023

Засідання Ротарі клубу

11.10 учні взяли участь у засіданні Ротарі клубу "Kharkiv Multinational", яке цього разу відбулося в стінах рідного ліцею
6 жовт. 2023

Всеукраїнський урок єдності

Сьогодні учні ліцею взяли участь у національному проєкті з медіаграмотності «Фільтр» та відвідали Всеукраїнський урок єдності
6 жовт. 2023

Круглий стіл "Герої серед нас"

До Дня захисників та захисниць для учнів 5-11 класів був проведений круглий стіл "Герої серед нас" та виховні години.
4 жовт. 2023

Акція «Героям сучасності»

Учні долучилися до акції та підготували відеозвернення, листівки, браслети та малюнки нашим захисникам
2 жовт. 2023

Вітаємо з досягненнями на шаховому турнірі

Вітаємо учня 8-1 класу Решетняка Федора, який зайняв 7 місце на шаховому турнірі
2 жовт. 2023

Челендж #респектуємовчителям

Привітання до дня працівника освіти від учнів
1 жовт. 2023

Вітання Харківського міського голови Ігоря Терехова з Днем працівників освіти

Я пишаюся кожним з вас і кожному з вас дякую! Бо ви продовжували навчати наших дітей зі сховищ.
30 вер. 2023

Вітаємо!

З нагоди прийдешнього Дня працівників освіти Президент України Володимир Зеленський зустрівся з педагогами та переможцями міжнародних учнівських олімпіад.
25 вер. 2023

Вітаємо переможницю шахового фестивалю

Добровольська-Рахніна Божена посіла 1 місце на міжнародному дитячому шаховому фестивалі з класичних шахів " International Youth Chess Tournament Lake Queen 2023", що проводився в місті Струга (Північна Македонія)