Готуємось до ДПА

2018/2019 навчальний рік закінчується проведенням  державної підсумкової атестації випускників основної і старшої школи

ЗНО=ДПА

• для учнів закладів загальної середньої освіти, які в 2019 здобувають повну загальну середню освіту, результати ЗНО з трьох предметів зараховуються як результати ДПА:
  1. Українська мова і література (результат виконання завдань з української мови, у тому числі, власного висловлення на дискусійну тему).
  2. Математика або історія України (період ХХ – початок ХХІ століття).
  3. Один з навчальних предметів (за вибором випускника):  біологія, географія, фізика, хімія, іноземні мови.
  • для учнів (слухачів, студентів) закладів професійної (професійно-технічної), вищої освіти, які у 2019 році завершують здобуття повної загальної середньої освіти, результати ЗНО з двох предметів зараховуються як результати ДПА:

1. Українська мова і література (результат виконання завдань з української мови, у тому числі, власного висловлення на дискусійну тему);

2. Математика або історія України (період ХХ – початок ХХІ століття) на вибір учня (слухача, студента).