Мережа класів

Заклад освіти забезпечує здобуття освіти на таких рівнях:

• базова середня освіта (5–9 класи) (гімназія) – другий рівень повної загальної середньої освіти, що передбачає виконання учнем/ученицею вимог до результатів навчання, визначених державним стандартом базової середньої освіти, здобувається протягом п’яти років (з поглибленим вивченням фізики та математики);

• профільна середня освіта (10–11(12) класи) (ліцей) – третій рівень повної загальної середньої освіти, що передбачає виконання учнем/ученицею вимог до результатів навчання, визначених державними стандартами профільної середньої освіти, спеціалізованої освіти наукового спрямування.

Заклад освіти надає профільну середню освіту фізико-математичного спрямування та допрофесійну підготовку, яка здобувається протягом двох (трьох) років.

Станом на 05.09.2023 у 19 класах ліцею навчається 540 учні