Міжнародний турнір юних фізиківВітаємо ученицю ліцею -  одну з найактивніших учасниць Всеукраїнського конкурсу «Молоді авіатори України»!Вітаємо учасників ЗНО-2021Шановні батьки учнів  Харківського фізико-математичного ліцею № 27!Вітання виконувача обов’язків Харківського міського голови Ігоря ТереховаДЕНЬ ВИШИВАНКИ!ВІТАЄМОВІТАЄМОПланета - мій дімВІТАЄМО!!!

ВІТАЄМО ВАС НА САЙТІ

ХАРКІВСЬКОГО ФІЗИКО-МАТЕМАТИЧНОГО ЛІЦЕЮ № 27

Науково-технічний прогрес, нові економічні умови викликають необхідність підготовки людей нового типу, здатних своєчасно адаптуватися до змін у зовнішньому оточенні та інтегруватися в нього, наділених необхідними вміннями та навичками, новим типом мислення.

Відповідь на цей виклик часу, виховання інтелектуальної еліти Харкова і України і є основною місією  Харківського фізико-математичного ліцею № 27.

14.07.2021
Міжнародний турнір юних фізиків
Вітаємо переможців!
09.07.2021
Вітаємо ученицю ліцею - одну з найактивніших учасниць Всеукраїнського конкурсу «Молоді авіатори України»!
Національним авіаційним університетом спільно з Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Сердце до серця» за підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури та інформаційної політики України у березні-травні 2021 року було проведено Всеукраїнський конкурс «Молоді авіатори України».
09.07.2021
Вітаємо учасників ЗНО-2021
Ліцеїсти, які отримали 200-бальні результати

Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України