ХФМЛ № 27 оголошує про початок прийому заяв про зарахування учнів до 5-х класів | Комунальний заклад «Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області» оголощує про продовження прийому заяв про зарахування учнів у три 5-их та початок прийому заяв у два 10-их класи.

ЗНО-2022День єднанняДень Соборності УкраїниПроєкт "Шкільний офіцер поліції"З Днем Святого Миколая! Фінальний етап міжнародної молодіжної олімпіади International Junior Science OlympiadXIII міжнародний турнір з інформатики (IATI 2021)14 Міжнародна олімпіада з астрономії та астрофізикиІ Всеукраїнська командна олімпіада з інформатики (ВКОІ) 2021Посвята у ліцеїсти

ВІТАЄМО ВАС НА САЙТІ

ХАРКІВСЬКОГО ФІЗИКО-МАТЕМАТИЧНОГО ЛІЦЕЮ № 27

Науково-технічний прогрес, нові економічні умови викликають необхідність підготовки людей нового типу, здатних своєчасно адаптуватися до змін у зовнішньому оточенні та інтегруватися в нього, наділених необхідними вміннями та навичками, новим типом мислення.

Відповідь на цей виклик часу, виховання інтелектуальної еліти Харкова і України і є основною місією  Харківського фізико-математичного ліцею № 27.

15.05.2022
Завершення навчального року 2021/2022
Звертаємо Вашу увагу на те, що навчальний рік 2021/2022 закінчується 03 червня 2022 року.
14.05.2022
Вступна кампанія - 2022. До уваги учнів та їх батьків.
03.05.2022
ЗНО-2022
Міністерство освіти і науки затвердило Порядок прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2022 році.

lorem