ДПА-2019

2018/2019 навчальний рік закінчується проведенням  державної підсумкової атестації випускників основної і старшої школи

Державну підсумкову атестацію цього року складатимуть:

1. учні 9-х класів. ДПА проводиться в письмовій формі в закладі освіти. Терміни затверджує керівник закладу освіти в межах навчального року. Обов’язковою є атестація з української мови та математики. Третій предмет – за рішенням педагогічноі ради з переліку, який щороку затверджується МОН;

Терміни проведення ДПА у 9-х класах:

28.05 - українська мова;

31.05 - фізика;

05.06 - математика.

2. учні 11-х класів. ДПА проводиться в формі зовнішнього незалежного оцінювання з 3 предметів: перший – українська мова, другий – математика або історія України, третій – на вибір учня. Проходить в пункті тестування. Терміни затверджує МОН

ЗНО=ДПА

1. для учнів закладів загальної середньої освіти, які в 2019 здобувають повну загальну середню освіту, результати ЗНО з трьох предметів зараховуються як результати ДПА:

• Українська мова і література (результат виконання завдань з української мови, у тому числі, власного висловлення на дискусійну тему).
  • Математика або історія України (період ХХ – початок ХХІ століття).
  • Один з навчальних предметів (за вибором випускника):  біологія, географія, фізика, хімія, іноземні мови.

2. для учнів (слухачів, студентів) закладів професійної (професійно-технічної), вищої освіти, які у 2019 році завершують здобуття повної загальної середньої освіти, результати ЗНО з двох предметів зараховуються як результати ДПА:

• Українська мова і література (результат виконання завдань з української мови, у тому числі, власного висловлення на дискусійну тему);
  • Математика або історія України (період ХХ – початок ХХІ століття) на вибір учня (слухача, студента).