Комунальний заклад "Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області"

 





I (ліцейський) етап

2019/2020 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

 

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ I (ЛІЦЕЙСЬКОГО) ЕТАПУ ОЛІМПІАДИ
З МАТЕМАТИКИ серед учнів 5 класів

І Місце

Полянський Святослав

5-2

Романов Михайло

5-1

Галушко Віталій

5-1

Черкашин Арсеній

5-1

Конохов Ілля

5-1

Шмачков Вадим

5-2

Головинська Анна

5-2

Руденко Поліна

5-1

 

 

 

 

 

ІІ Місце

Кривий Володимир

5-1

Болотов Ярослав

5-2

Машков Андрій

5-1

Владико Кирило

5-3

Кононенко Матвій

5-1

Гурков Дмитро

5-3

Мирошник Віра

5-1

Драч Микита

5-1

Сінько Андрій

5-1

Михальський Максим

5-2

 

 

Підбуцький Федір

5-1

 

 

 

 

 

 

 

ІІІ Місце

Труфанова Карина

5-2

Плахотніков Григорій

5-3

Кірпічніков Андрій

5-3

Баканьов Архип

5-2

Лядер Михайло

5-1

Гармаш Клім

5-1

Мокроуз Ольга

5-3

Гринь Володимир

5-1

Роговий Микита

5-3

Нагорний Тимофій

5-2

Ханахмедов Марат

5-1

Проскура Ярослав

5-3

Чечина Тетяна

5-1

Сєпіадіс Євгеній

5-2

Чуприкова Альона

5-1

Софронов Нікіта

5-1

Юрченко Поліна

5-2

Данг Зуі Мінь

5-1

Креснін Демід

5-3

Іванова Вероніка

5-3

Міхно Роман

5-2

Попова Владислава

5-2

 

 

Сєдловська Софія

5-3

 

З ГЕОГРАФІЇ

І Місце

Гончаров Денис

8-1

Ломакін Володимир

9-2

Малихін Олександр

8-2

Степаненко Олексій

9-2

Супрун Марія

8-2

Сараєв Артем

10-2

Смірнова Поліна

8-2

Кайдаш Ярослав

10-1

Пасенко Андрій

9-2

Грабар Олесій

10-2

 

ІІ Місце

Савчук Степан

8-3

Тесля Юлія

9-3

Шелкова Валерія

8-2

Світлак Мирослав

9-3

Зуєва Антоніна

8-3

Саєнко Альона

9-1

Коваленко Марія

8-2

Рижов Олег

10-2

Коваленко Євген

8-3

Захаров Дмитро

10-2

Сурмило Станіслав

8-1

Степанова Арина

10-1

Глушков Михайло

9-3

Олійников Андрій

10-1

Тишковець Дар'я

9-3

 

 

 

ІІІ Місце

Палант Едуард

8-1

Паляничка Гліб

9-3

Волокіта Ганна

8-1

Полтавцев Денис

9-3

Рябченко Владислав

8-2

Мотилець Михайло

10-2

Дейнека Дмитро

8-2

Сдобнов Артем

10-1

Ігнатов Артем

8-2

Семенченко Вадим

10-1

Сорока Михайло

8-1

Гожа Марія

10-2

Яровий Федір

8-3

Кореньков Даніїл

10-1

Шинкаренко Олеся

8-2

Діденко Гліб

10-1

Прокутін Михайло

8-1

 

 

Овчінніков Микита

8-1

 

 

 

З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

І Місце

Прокутін Михайло

8-1

Захаров Дмитро

10-2

Гончаров Денис

8-1

Ромадіна Владислава

10-2

Галкін Микола

9-1 

Овчаренко Олександра

10-2

Журавок Ілля

 7-2 (за 9-й)

Бояринцев Максим

11-1

Мещерякова Анастасія

 9-2

Сахнюк Устин

11-1

Кузьміч Єгор

 9-2

Остаплюк Никита

11-2

 

ІІ Місце

Мащиць Катерина

8-2

Смірнова Олександра

 9-1

Дроздова Ксенія

8-1

Шаламов Сергій

 9-1

Кирпичов Микита

8-2

Єнін Богдан

 9-3

Волокіта Анна

8-1

Степанова Аріна

10-2

Смірнова Поліна

8-2

Саленков Анатолiй

10-1

Супрун Марія

8-2

Рижов Олег

10-2

Дьяконенко Денис

8-2

Русиник Антон

11-1

Ахмад Діар

 9-1

Журавльова Катерина

11-2

Тесля Юлія

 9-3

Лозенко Наталія

11-1

Коваль Георгій

 9-2

 

 

 

ІІІ Місце

Малихін Олександр

8-2

Василевська Єлiзавета

10-2

Сурміло Станіслав

8-1

Шелдунов Григорiй

10-1

Куліш Дмитро

8-1

Чех Анiта

10-1

Ляшок Анна

8-2

Тєрєхова Софiя

10-2

Сорока Михайло

8-1

Кореньков Данило

10-2

Коваленко Марія

8-2

Лембей Кирило

10-1

Кожихова Мілана

8-3

Стороженко Владислав

10-2

Пономаренко Михайло

8-1

Мiлешкiн Михайло

10-1

Дейнека Дмитро

8-2

Стороженко Софiя

10-2

Курсіна Єлизавета

8-2

Пилипець Алiса

10-1

Сігалов Володимир

 9-2

Краюшкіна Дар'я

11-1

Пашковський Вадим

 9-2

Якименко Роман

11-1

Степаненко Олексій

 9-2

Хардіков Іван

11-2

Соломанін Герман

 9-1

Шульга Олексій

11-2

Остаплюк Богдан

 9-1

Лазуренко Ілля

11-1

 

 

З ІСТОРІЇ

І Місце

Степаненко Олексій

9-2

Роменський Олександр

11-1

Паляничка Гліб

9-3

Денькович Олександр

11-1

Олійников Андрій

10-1

Науменко Роман

11-1

Кайдаш Ярослав

10-1

Гончаров Денис 

8-1

 

 

Сорока Михайло

8-1

 

ІІ Місце

Тесля Юлія

9-3

Сараєв Артем

10-2

Ломакін Володимир

9-2

Єльцов Кирило

11-2

Пасенко Андрій

9-2

Матвєєва Анна

11-1

Сігалов Володимир

9-2

Гафич Назар

11-2

Денисенко Дар’я

9-2

Дейнека Дмитро

8-2

Захаров Дмитро

10-2

Палант Эдуард

8-1

Василець Іван

10-1

Сморцова Катерина

8-1

Золотарьов Климентій

10-2

Волокіта Анна

8-1

Кореньков Даніїл

10-2

Смірнова Поліна

8-2

 

 

ІІІ Місце

Саєнко Альона

9-1

Бояринцев Максим

11-1

Смірнова Олександра

9-1

Рагулін Даніїл

11-1

Діденко Гліб

10-1

Гальченко Пилип

11-1

Стрілець Федір

10-1

Сержантов Данила

11-1

Грабар Олексій

10-2

Краюшкіна Дар'я

11-1

Степанова Аріна

10-2

Ляшок Анна

8-2

Семенченко Вадим

10-1

Зуєва Антоніна

8-2

Стороженко Софія

10-2

Нескромна Діана

8-1

Стороженко Владислав

10-2

Думін Ростивлав

8-1

Донін Дмитро

11-2

Малихін Олександр

8-2

Чайка Олег

11-1

Дроздова Ксенія

8-1

 

 

 

 

З   УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ І ЛІТЕРАТУРИ

I Місце

 

Січевська Ольга

7-3

Степаненко Олексій

9-2

Супрун Марія

8-2

Домріна Юлія

9-3

Смірнова Поліна

8-2

Шаламов Сергій

9-1

Дейнека Дмитро

8-2

Овчаренко Олександра

10-2

Москаленко Аліса

8-3

Василевська

10-2

Савчук Степан

8-3

Стороженко Владислав

10-2

Сморцова Катерина

8-1

Кустовінов Артем

11-2

Тесля Юлія

9-3

Русиник Антон

11-1

 

II Місце

Ібрагімов Ярослав

7-2

Недзельська Дар`я

8-2

Чворда Микита

7-1

Шелкова Валерія

8-2

Чапланов Максим

7-2

Ляшок Анна

8-2

Бондарєва Ірина

7-3

Малихін Олександр

8-2

Спекторва Марина

7-2

Копильцов Іван

8-2

Гужва Ірина

7-3

Пашковський Вадим

9-2

Коваленко Марія

8-2

Денисков Святослав

9-2

Гончаров Денис

8-1

Ломакін Володимир

9-2

Коваленко Євген

8-3

Рожкова Катерина

9-2

Кожихова Мілана

8-3

Світлак Мирослав

9-3

Пасенко Андрій

9-2

Вороніна Діана

9-2

Шудренко Данило

10-2

Степанова Аріна

10-2

Василець Іван

10-1

Грабар Олексій

10-2

Журавльова Катерина

11-2

Кореньков Данило

10-2

Сірко Єкатерина

11-2

Ярітенко Діана

11-2

Хардіков Іван

11-2

 

 

 

III Місце

Бородін Олександр

7-2

Саєнко Альона

9-1

Журавок Ілля

7-2

Єнін Богдан

9-3

Турута Карина

8-2

Кочетов Іван

9-3

Арзамасцев Олександр

8-3

Доведенко Гліб

9-3

Васильєв Артемій

8-2

Федько Єлизавета

9-3

Волокіта Анна

8-1

Луганська Олеся

9-3

Галайда Аліса

9-2

Челапко Єлизавета

10-1

Денисенко Дарія

9-2

Почерніна Олена

10-2

Кайдаш Ярослав

10-1

Аліпова Віталіна

11-1

Пилипець Аліса

10-1

Шульга Олексій

11-2

Межибецький Олексій

11-2

Єльцов Кирил

11-2

Зоріна Євгенія

11-2

Лозенко Наталія

11-2

 

з Біології 

I Місце

Гончаров Денис

8,1

Рудика Олександр

10,2

Коваленко Марія

8,2

Бабаєв Єгор

10,2

Бардаков Костянтин

9,3

Магера Андрій

11,1

 

II Місце

Волокіта Анна

8,1

Семенченко Вадим

10,1

Сорока Михайло

8,1

Діденко Гліб

10,1

Палант Едуард

8,1

Матвєєва Анна

11,1

Галкін Микола

9,1

Сірко Єкатерина

11,2

 

 

Кустовінов Артем

11,2

 

III Місце

Нескоромна Діана

8,1

Єрмакова Олександра

9,3

Недзельська Дар'я

8,2

Паляничка Гліб

9,3

Трігулов Марк

8,1

Жаріков Дмитро

9,1

Шелкова Валерія

8,2

Василевська Єлизавета

10,2

Дьяконенко Денис

8,2

Золотарьов Климентій

10,2

Дейнека Дмитро

8,2

Сараєв Артем

10,2

Зуєва Антоніна

8,2

Шудренко Данило

10,2

Шинкаренко Олеся

8,2

Петров Микола

10,1

Мещерякова Анастасія

9,2

Рижов Олег

10,2

Степаненко Олексій

9,2

Кореньков Даніїл

10,2

Вороніна Діана

9,2

Стрельченко Михайло

10,1

Сергєєнкова Марія

9,3

Блотницький Михайло

11,1

Азовський Ігор

9,3

Донін Дмитро

11,1

Дронін Ярослав

9,1

Фат'янова Ніколь

11,2

Кочетков Іван

9,3

Фесенко Ігор

11,1

Іванов Павел

9,3

Цогоєва Таїсія

11,1

 

з Російської мови та літератури

I Місце

Гончаров Денис

8-1

Домріна Юлія

9-3

Савчук Степан

8-3

Пилипець Аліса

10-1

Тесля Юлія

9-3

Хардіков Іван

11-2

 

 

 

II Місце

Волокіта Анна

8-1  

Ахмад Діар

9-1

Сморцова Катерина

8-1

Вороніна Діана

9-2

Москаленко Аліса

8-3

Семенченко Вадим

10-1

Мащиць Катерина

8-2

Почерніна Олена

10-2

Супрун Марія

8-2

Богомаз  Катерина

11-1

 

 

Краюшкіна Дар’я

11-1

 

 

 

 

III Місце

Ляшок Анна

8-2

Сергєєнкова Марія

9-3

Смірнова Поліна

8-2

Мещерякова Анастасія

9-2

Лисакевич Єлизавета

8-1

Смирнова Олександра

9-1

Дейнека Дмитро

8-2

Пархоменко Софія

9-1

Сурмило Станіслав

8-1

Бабаєв Єгор

10-2

Коваленко Марія

8-2

Василевська Єлизавета

10-2

Пашковський Вадим

9-2

Василець Іван

10-1

Саєнко Альона

9-1

Русиник Антон

11-1

 

 

Єфіменко Ігор

11-2

 

З ПРАВОЗНАВСТВА:

І місце

Тесля Юлія

9-3

Олійников Андрій

10-1

Василець Іван

10-1

Донін Дмитро

11-1

 

ІІ місце

Саєнко Альона

9-1

Смирнова Олександра

9-1

Челапко Єлізавета

10-1

Кайдаш Ярослав

10-1

Деркач Софія

10-1

Рудика Олександр

10-2

 

 

 

 

 

 

 

ІІІ місце

Коробка Антон

9-1

Мельніченко Максим

9-1

Світлак  Мирослав

9-3

Федько Єлізавета

9-3

Чех Аніта

10-1

Бабаєв Єгор

10-1

Пилипець Аліса

10-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

З МАТЕМАТИКИ:

І місце

Справцев Єгор

07-3

Пилаєв Ігор

09-2

Гафич Денис

07-2

Піковець Артем

09-2

Спектрова Марина

07-2

Кузьмич Єгор

09-2

Кутах Матвій

06-1 (за 7-й)

Семелінський Тимур

09-2

Салов Антон

07-2

Золотарьов Климентій

10-2

Сурмило Станіслав

08-1

Уразовський Артем

10-2

Дроздова Ксенія

08-1

Шкірко Ілля

10-1

Куліш Дмитро

08-1

Лазуренко Ілля

11-1

Коваль Георгій

09-2

Фесенко Ігор

11-1

Пашковський Вадим

09-2

Гладков Юрій

11-1

 

ІІ місце

Думіна Ангеліна

07-2

Уразовський Максим

09-2

Бабенко Дарина

07-2

Сігалов Володимир

09-2

Бреславець Софія

07-2

Степаненко Олексій

09-2

Бородін Олександр

07-2

Артемов Михайло

09-2

Ібрагімов Ярослав

07-2

Рожкова Катерина

09-2

Черненко Артем

07-2

Денисков Святослав

09-2

Шеметов Богдан

07-2

Татарінова Юлія

09-2

Советов Антон

07-2

Сдобнов Артем

10-2

Реуцька Софія

07-3

Ву Нам Лап Динь

10-2

Курохтін Нікіта

07-2

Кварацхелія Давид

10-2

Лябах Денис

07-2

Сараєв Артем

10-2

Чапланов Максим

07-2

Хмелик Олег

10-2

Гончаров Денис

08-1

Омельченко Владислав

10-1

Данг Мінь Конг

08-1

Сахнюк Устин

11-1

Коваленко Марія

08-2

Остаплюк Никита

11-2

Сорока Михайло

08-1

Магера Андрій

11-1

Галайда Арсеній

09-2

Русиник Антон

11-1

Гассєєв Вадим

09-2

 

 

 

 

 

 

ІІІ місце

Васконян Єгор

07-1

Шелкова Валерія

08-2

Даньшина Дар'я

07-2

Петренко Максим

08-1

Хамаха Соломія

07-2

Золотарьова Майя

08-1

Феденко Михайло

07-2

Прокутін Михайло

08-1

Чеботарев Михайло

07-3

Сипітий Олександр

08-1

Колісник Тихон

07-2

Авдєєв Єгор

09-2

Назаренко Валерія

07-2

Тесля Юлія

09-3

Пономаренко Михайло

07-2

Пасенко Андрій

09-2

Ционский Даниил

07-2

Ломакін Володимир

09-2

Морозова Аліна

07-1

Щербінін Павєл

09-2

Фам Вьєт Хоанг

07-2

Мещерякова Анастасія

09-2

Матяш Антон

07-3

Зезюлін Артем

09-2

Рідкокаша Микола

07-3

Базарган Джон

09-2

Третьякова Поліна

07-3

Галайда Аліса

09-2

Чичкан Тарас

07-3

Гончаров Микита

09-2

Волков Андрій

07-2

Матюшенко Іван

10-2

Гончаренко Ірина

07-2

Шудренко Данило

10-2

Кузнецов Артем

07-2

Захаров Дмитро

10-2

Марков Максим

07-2

Грабар Олексій

10-2

Гужва Ірина

07-3

Мотилець Михайло

10-2

Назарова Олександра

07-3

Матюхов Єгор

10-2

Парийський Валерій

07-3

Стороженко Владислав

10-2

Чередніченко Юрій

07-3

Герасимов Іван

10-1

Сморцова Катерина

08-1

Почерніна Олена

10-2

Шевченко Богдан

08-1

Кушнір Аліса

11-1

Штангей Ярослава

08-1

Блотницький Михайло

11-1

Палант Едуард

08-1

Бояринцев Максим

11-1

Пономаренко Михайло

08-1

Родіонов Ігор

11-1

Фам Дик Зуи

08-1

Хардіков Іван

11-2

Думін Ростислав

08-1

Бастригін Ярослав

11-1

Лисакевич Єлизавета

08-1

Гальченко Пилип

11-1

Соболєв Олег

08-1

Токар Костянтин

11-1

Волокіта Анна

08-1

Аліпова Віталіна

11-1

Голданський Ігор

08-1

Матвєєва Анна

11-1

 

 

Якименко Роман

11-1

 

 

З МАТЕМАТИКИ серед учнів 6-их класів:

І місце

Кутах Матвій

06-1

Трач Ярослав

06-1

 

 

 

ІІ місце

Баркулов Михайло

06-1

Козачук Георгій

06-1

Купріянов Андрій

06-3

Черненко Юрій

06-1

Галушко Віталій

05-1 (за 6-й)

Горлов Тимур

06-2

Шудренко Єгор

06-1

Дейнеко Дмитро

06-1

Новицька Анастасія

06-1

Соболєва Вікторія

06-3

Гонтар Кирило

06-1

Турчин Іван

06-1

Кіт Олег

06-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ІІІ місце

Запорожець Анна

06-2

Столбовой Іван

06-2

Цибульський Артемій

06-2

Турута Назар

06-1

Борець Ярослав

06-3

Цибулевський Артем

06-2

Борзенков Андрій

06-1

Щербина Тимур

06-1

Заздравних Марк

06-2

Мирошник Віра

05-1 (за 6-й)

Зезюліна Дар’я

06-2

Кошель Кирило

06-1

Москаленко Олександр

06-1

Сидоренко Роман

06-1

Позняков Євгеній

06-1

 

 

 

 

 

З АСТРОНОМІЇ:

І місце

Рижов Олег (10-2, за 10 і за 11),
Золотарьов Климентій, Мотилець Михайло (10-2), Сараєв Артем, Захаров Дмитро (10-2),
Тесля Юлія (9-3, за 10)

ІІ місце

Чайка Олег (11-1), Захаров Дмитро (10-2, за 11),
Палант Едуард (8-1, за 10), Ляшок Анна (8-2, за 10),
Петров Микола (10-1), Уразовський Артем (10-2),
Божко Юрій (8-2, за 10), Пилипець Аліса (10-1), Савчук Степан (8-3, за 10), Семенченко Вадим (10-1)

ІІІ місце

Мотилець Михайло (10-2, за 11), Шульга Олексій (11-2), Межибецький Олексій (11-2), Фармагей Сергій (11-2), Зуєва Антоніна (8-2, за 10 і 11), Василець Іван (10-1), Кореньков Даніїл, Почерніна Олена (10-2),
Стороженко Влад (10-2), Хохлов Сергій (9-3, за 10), Малихін Олександр, Шелкова Валерія (8-2, за 10),
Омельченко Владислав, Осінська Марина (10-1), Столов Ян (8-3, за 10), Стрельченко Михайло (10-1), Шудренко Данило (10-2), Люлько Данил (9-3, за 10), Грущенко Софія (8-3, за 10), Сдобнов Артем (10-2), Станіславов Михайло (10-2), Стрілець Федір (10-1)

 

З ФІЗИКИ:

І місце

Сараєв Артем (10-2 за 11)

Мотилець Михайло, Сараєв Артем, Захаров Дмитро (10-2),
Золотарьов Климентій, Стороженко Владислав (10-2),
Денисков Святослав, Пашковський Вадим, Черних Сергій (9-2),
Голданський Ігор, Гончаров Денис, Дроздова Ксенія, Куліш Дмитро (8-1),
Палант Едуард, Сморцова Катерина (8-1), Столов Ян (8-3), Трігулов Марк (8-1),
Хамаха Соломія (7-2), Справцев Єгор, Каленський Олексій (7-3),
Матяш Антон (7-3), Гончаренко Ірина (7-2), Ковальов Данило (7-3),
Єгоянц Тимур (7-3), Кашпуров Артем (7-1), Яфаров Петро (7-3),
Лябах Денис, Спектрова Марина (7-2).

ІІ місце

Захаров Дмитро (10-2 за 11), Блотницький Михайло, Гладков Юрій (11-1), Шкірко Ілля (10-1), Шудренко Данило, Соколов Михаіл, Рижов Олег (10-2),
Сігалов Володимир, Степаненко Олексій, Ломакін Володимир (9-2),
Пилаєв Ігор, Піковець Артем, Татарінова Юлія (9-2), Тесля Юлія (9-3),
Щербінін Павєл (9-2), Божко Юрій (8-2), Ольховський Ілля (8-1),
Соболєв Олег, Рябченко Владислав, Солодовников Ярослав (8-1),
Сурмило Станіслав, Лисакевич Єлизавета (8-1), Назарова Олександра (7-3),
Бородін Олександр, Бреславець Софія (7-2), Кусайко Володимир (7-3),
Вартанов Артем, Курохтін Нікіта, Фам В`єт Хоанг, Журавок Ілля (7-2),

Бабенко Дарина (7-2), Топчій Михайло (7-3), Думіна Ангеліна (7-2),
Ібрагімов Ярослав, Копилець  Дар`я, Гафич Денис (7-2).

 

ІІІ місце

Кустовінов Артем, Шульга Олексій (11-2),
Кварацхелія Давид, Сдобнов Артем, Хотян Михайло, Уразовський Артем (10-2),
Бельмас Сергій, Грабар Олексій, Кореньков Даніїл, Матюхов Єгор (10-2),
Матюшенко Іван (10-2), Шелдунов Григорій (10-1), Єнін Богдан (9-3),
Денисенко Дарія, Коваль Георгій, Галайда Арсеній, Гассєєв Вадим (9-2),
Зезюлін Артем, Кузьмич Єгор, Мещерякова Анастасія (9-2),
Пархоменко Софія (9-1), Пилипенко Григорій (9-3), Семелінський Тимур (9-2),
Золотарьова Майя (8-1), Кирпичов Микита (8-2), Нескоромна Діана (8-1),
Пономаренко Михайло, Сипітий Олександр, Сорока Михайло, Данг Мінь Конг (8-1),

Думін Ростислав (8-1), Коваленко Марія, Малихін Олександр (8-2),
Фам Дик Зуи, Пугач Богдан, Овчінніков Нікіта, Прокутін Михайло (8-1),
Турута Карина (8-2), Салов Антон, Ткаченко Гліб, Феденко Михайло (7-2),
Реуцька Софія, Третьякова Поліна, Смольянов Лев, Гужва Ірина (7-3),
Даньшина Дар`я (7-2), Сігалов Святослав, Рідкокаша Микола (7-3),
Беззубов Ярослав (7-1), Вартанов Олексій, Арцибашев Георгій (7-2),
Базарган Елізабет, Шеметов Богдан, Назаренко Валерія (7-2),
Вантьонкін Ян (7-1), Советов Антон (7-2),
Андріанов Роман (7-1), Дмитренко Адріан (7-3).

 

 

З ЕКОНОМІКИ:

 

І місце

Тесля Юлія

9-3

Семенченко Вадим

10-1

Діденко Гліб

10-1

Донін Дмитро

11-1

 

 

ІІ місце

Кочетков Іван

9-3

Зуева Антоніна

8-2

Шелкова Валерія

8-2

Мілешкін Михаїл

10-1

Олійников Андрій

10-1

Кайдаш Ярослав

10-1

Кушнір Аліса

11-1

Аліпова Віталіна

11-1

 

ІІІ місце

Люлько Данил

9-3

Федько Єлизавета

9-3

Шинкаренко Олеся

8-2

Іванов Павел

9-3

Луганська Олеся

9-3

Баклан Олександр

9-3

Горб Софія

9-3

Смірнов Святослав

10-1

Чех Аніта

10-1

Терехова Софія

10-2

Кореньков Даніїл

10-2

Василець Іван

10-1

Степанова Аріна

10-2

Науменко Роман

11-2

Чайка Олег

11-1

 

з ХІМІЇ: 

I Місце

 

Спектрова Марина

7-2

Рубіжанський Арсеній

7- 3

Трігулов Марк

8-1

Палант Едуард

8-1

Мещерякова Анастасія

9-2

Степаненко Олексій

9-2

Вороніна Діана

9-2

Шкірко Ілля

10-1

Кустовінов Артем

11-2

 

 

 

 

 

 


 

 

 

II Місце

Черненко Артем

7-2

Справцев Єгор

7-3

Колісник Тихон

7-2

Рідкокаша Микола

7-3

Гончаров  Денис

8-1

Соболєв Олег

8-1

Голданський Ігор

8-1

Столов Ян

8-3

Дроздова Ксенія

8-1

Шевченко Богдан

8-1

Савчук Степан

8-3

Пашковський Вадим

9-2

Ломакін Володимир

9-2

Савич Микола

9-1

Галайда Аліса

9-2

Пархоменко Софія

9-1

Шудренко Данило

10-2

Грабар Олексій

10-2

Семенченко Вадим

10-1

Кайдаш Ярослав

10-1

Русиник Антон

11-1

III Місце

Яфаров Петро

7-3

Гончаренко Ірина

7-2

Чворда Микита

7-1

Овдієнко Данило

7-1

Епштейн Анна

7-3

Вартанов Олексій

7-2

Даньшина Дар'я

7-2

Чапланов Максим

7-2

Климова Анастасія

7-1

Чубенко Анастасія

7-3

Кусайко Володимир

7-3

Арцибашев Георгій

7-2

Бреславець Софія

7-2

Копилець Дар'я

7-2

Марков Максим

7-1

Ібрагімов Ярослав

7-2

Гужва Ірина

7-3

Курохтін Нікіта

7-2

Стороженко Артем

7-1

Третьякова Поліна

7-3

Овчінніков Нікіта

8-1

Волокітіна Софія

8-2

Коваленко Марія

8-2

Фам Дик Зуї

8-1

Сорока Михайло

8-1

Шелкова Валерія

8-2

Лисакевич Єлизавета

8-2

Сурмило Станіслав

8-1

Супрун Марія

8-2

Смірнова Поліна

8-2

Кирпичов Микита 

8-2

Думін Ростислав

8-1

Данг Мінь Конг

8-1

Сипітий Олександр

8-1

Сморцова Катерина

8-1

Арзамасцев

8-3

Пономаренко Михайло

8-1

Рябченко Владислав

8-1

Турута Каріна

8-2

Копильцов Іван

8-2

Нескоромна Діана

8-1

Ахмад Діар

9-1

Кочетков Іван

9-3

Піковець Артем

9-2

Коваль Георгій

9-2

Коваленко Марія

8-2

Фам Дик Зуї

8-1

Сорока Михайло

8-1

Шелкова Валерія

8-2

Лисакевич Єлизавета

8-2

Черних Сергій

9-2

Тесля Юлія

9-3

Авдєєв Єгор

9-2

Сергєєнкова Марія

9-3

Галайда Арсеній

9-2

Іванов Павло

9-3

Пасенко Андрій

9-2

Сігалов Володимир

9-2

Денисков Святослав

9-2

Мотилець Михайло

10-2

Василевська Єлизавета

10-2

Захаров Дмитро

10-2

Степанова Аріна

10-2

Почерніна Олена

10-2

Стрілець Федір

10-1

Діденко Гліб

10-1

Герасімов Іван

10-1

Шульга  Олексій

11-2

Фесенко Ігор

11-1

Дмитришин Костянтин

11-2

Донін Дмитро

11-1

Бакулін Артем

11-2

Кушнір Аліса

11-1

Черних Сергій

9-2

Тесля Юлія

9-3

Авдєєв Єгор

9-2

Сергєєнкова Марія

9-3