Комунальний заклад "Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області"

 





II (міський у м. Харкові) етап

2019/2020 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

ВІТАЄМО! ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ (МІСЬКОГО В М.ХАРКОВІ) ЕТАПУ ОЛІМПІАДИ З   МАТЕМАТИКИ

І Місце

Бородін Олександр

7-2

Пашковський Вадим

9-2

Думіна Ангеліна

7-2

Татарінова Юлія

9-2

Гафич Денис

7-2

Денисков Святослав

9-2

Хамаха Соломія

7-2

Коваль Георгій

9-2

Салов Антон

7-2

Ломакін Володимир

9-2

Кутах Матвій

6-1 за 7-й

Ву Нам Лап Динь

10-2

Спектрова Марина

7-2

Сдобнов Артем

10-2

Советов Антон

7-2

Уразовський Артем

10-2

Ібрагімов Ярослав

7-2

Золотарьов Климентій

10-2 за 11-й

Бабенко Дарина

7-2

Пилаєв Ігор

9-2 за 11-й

Дроздова Ксенія

8-1

Сахнюк Устин

11-1

Данг Мінь Конг

8-1

Лазуренко Ілля

11-1

Лисакевич Єлизавета

8-1

Гладков Юрій

11-1

 

 

ІІ Місце

Фам Вьєт Хоанг

7-2

Прокутін Михайло

8-1

Даньшина Дар’я

7-2

Сморцова Катерина

8-1

Справцев Єгор

7-3

Гассєєв Вадим

9-2

Купріянов Андрій

6-3 за 7-й

Семелінський Тимур

9-2

Черненко Артем

7-2

Уразовський Максим

9-2

Заздравних Марк

6-2 за 7-й

Піковець Артем

9-2

Гончаренко Ірина

7-2

Галайда Арсеній

9-2

Назаренко Валерія

7-2

Сігалов Володимир

9-2

Кіт Олег

6-1 за 7-й

Гончаров Микита

9-2

Третьякова Поліна

7-3

Рожкова Катерина

9-2

Баркулов Михайло

6-1

Шкірко Ілля

10-1

Куліш Дмитро

8-1

Кварацхелія Давид

10-2

Сурмило Станіслав

8-1

Фесенко Ігор

11-1

Гончаров Денис

8-1

Блотницький Михайло

11-1

Думін Ростислав

8-1

Бояринцев Максим

11-1

Соболєв Олег 

8-1

Гальченко Пилип

11-1

Фам Дик Зуи

8-1

Русиник Антон

11-1

Шелкова Валерія

8-2

Кушнір Аліса

11-1

Шевченко Богдан

8-1

Хардіков Іван

11-1

Сорока Михайло

8-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ІІІ Місце

Гужва Ірина

7-3

Голданський Ігор

8-1

Лябах Денис

7-2

Пономаренко Михайло

8-1

Парийський Валерій

7-3

Волокіта Анна

8-1

Чеботарьов Михайло

7-3

Золотарьова Майя

8-1

Назарова Олександра

7-3

Авдєєв Єгор

9-2

Феденко Михайло

7-2

Тесля Юлія

9-3

Шеметов  Богдан

7-2

Степаненко  Олексій 

9-2

Галушко Віталій

5-1 за 7-й

Зезюлін Артем

9-2

Сидоренко Роман

6-1 за 7-й

Артемов Михайло

9-2

Щербина Тимур

6-1 за 7-й

Мещерякова Анастасія

9-2

Матяш Антон

7-3

Кузьмич Єгор

9-2

Чередніченко Юрій

6-1 за 7-й

Щербінін Павєл

9-2

Марков Максим

7-2

Базарган Джон

9-2

Кузнецов Артем

7-2

Галайда Аліса

9-2

Трач Ярослав

6-1 за 7-й

Пасенко Андрій

9-2

Борзенков Андрій 

6-1 за 7-й

Грабар Олексій

10-2

Чапланов Максим

7-2

Сараєв Артем

10-2

Волков Андрій

7-2

Остаплюк Никита

11-2

Рідкокаша Микола

7-2

Родіонов Ігор

11-1

Сипітий Олександр

8-1

Аліпова Віталіна

11-1

Коваленко Марія

8-2

Токар Костянтин

11-1

Палант Едуард 

8-1

Магера Андрій

11-1

Штангей Ярослава

8-1

 

 

 

 

ВІТАЄМО

ПЕРЕМОЖЦІВ

ІІ (МІСЬКОГО В М.ХАРКОВІ) ЕТАПУ ОЛІМПІАДИ

З  ФІЗИКИ

І місце

Дроздова Ксенія

8-1

Шкірко Ілля

10-1

Сігалов Володимир

9-2

Шудренко Данило

10-2

Мотилець Михайло

10-2

Сараєв Артем

10-2 (за 11-й)

Рижов Олег

10-2

Захаров Дмитро

10-2 (за 11-й)

Сдобнов Артем

10-2

Гладков Юрій

11-1

Стороженко Владислав

10-2

 

 

 

ІІ місце

Думін Ростислав

8-1

Пилипенко Григорій

9-3

Сорока Михайло

8-1

Татарінова Юлія

9-2

Палант Едуард

8-1

Пилаєв Ігор

9-2

Соболєв Олег

8-1

Кореньков Даніїл

10-2

Нескоромна Діана

8-1

Кварацхелія Давид

10-2

Піковець Артем

9-2

Хотян Михайло

10-2

Тесля Юлія

9-3

Соколов Михаіл

10-2

Ломакін Володимир

9-2

Грабар Олексій

10-2

Денисков Святослав

9-2

Матюхов Єгор

10-2

Єнін Богдан

9-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ІІІ місце

Кирпичов Микита

8-2

Гассєєв Вадим

9-2

Куліш Дмитро

8-1

Денисенко Дарія

9-2

Солодовников Ярослав

8-1

Мещерякова Анастасія

9-2

Сурмило Станіслав

8-1

Черних Сергій

9-2

Голданський Ігор

8-1

Степаненко Олексій

9-2

Золотарьова Майя

8-1

Коваль Георгій

9-2

Ольховський Ілля

8-1

Щербінін Павєл

9-2

Турута Карина

8-2

Уразовський Артем

10-2

Пономаренко Михайло

 

Шелдунов Григорій

10-1

Сморцова Катерина

 

Бельмас Сергій

10-2

Столов Ян

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ВІТАЄМО! ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ (МІСЬКОГО В М.ХАРКОВІ) ЕТАПУ ОЛІМПІАДИ З   ІНФОРМАТИКИ 

 

І Місце

Гончаров Денис

08-1

Денисков Святослав

09-2

Токар Костянтин

11-1

 

ІІ Місце

Шелкова Валерія

08-2

Пашковський Вадим

09-2

Ломакін Володимир

09-2

Сігалов Володимир

09-2

Мещерякова Анастасія

09-2

Щербінін Павєл

09-2

Глушков Максим

09-2

Хмелик Олег

10-2

Матюшенко Іван

10-2

Купріянова Катерина

10-1

Борейко Антон

11-1

Грабар Олексій

10-2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ІІІ Місце

Сипітий Олександр

08-1

Васконян Єгор

07-1

Уразовський Максим

09-2

Кочетков Іван

09-3

Галайда Арсеній

09-2

Гончаров Микита

09-2

Гожа Марія

10-1

Омельченко Владислав

10-1

Станіславов Михайло

10-1

Гора Микола

10-1

Петров Микола

10-1