Комунальний заклад "Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області"

 





II (міжліцейський) етап

2019/2020 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

З МАТЕМАТИКИ

 

І Місце

Галушко Віталій

5-1 (за 6-й)

Соболєв Олег 

8-1

Заздравних Марк

6-2

Сорока Михайло

8-1

Кіт Олег

6-1

Сурмило Станіслав

8-1

Козачук Георгій

6-1

Штангей Ярослава

8-1

Кошель Кирило

6-1

Артемов Михайло

9-2

Купріянов Андрій

6-3

Галайда Арсеній

9-2

Мирошник Віра

5-1 (за 6-й)

Гассєєв Вадим

9-2

Позняков Євгеній

6-1

Денисков Святослав

9-2

Трач Ярослав

6-1

Коваль Георгій

9-2

Турчин Іван

6-1

Кузьмич Єгор

9-2

Черненко Юрій

6-1

Ломакін Володимир

9-2

Гонтар Кирило

6-1

Мещерякова Анастасія

9-2

Запорожець Анна

6-2

Пасенко Андрій

9-2

Гужва Ірина

7-3

Пашковський Вадим

9-2

Справцев Єгор

7-3

Рожкова Катерина

9-2

Третьякова Поліна

7-3

Сігалов Володимир

9-2

Хамаха Соломія

7-2

Степаненко  Олексій 

9-2

Чеботарьов Михайло

7-3

Татарінова Юлія

9-2

Чередніченко Юрій

7-3

Тесля Юлія

9-3

Волокіта Анна

8-1

Шкірко Ілля

10-1

Голданський Ігор

8-1

Ву Нам Лап Динь

10-2

Гончаров Денис

8-1

Сдобнов Артем

10-2

Дроздова Ксенія

8-1

Уразовський Артем

10-2

Думін Ростислав

8-1

Гладков Юрій

11-1

Коваленко Марія

8-2

Золотарьов Климентій

10-2 (за 11-й)

Куліш Дмитро

8-1

Лазуренко Ілля

11-1

Лисакевич Єлизавета

8-1

Пилаєв Ігор

9-2 (за 11-й)

Палант Едуард 

8-1

Сахнюк Устин

11-1

Пономаренко Михайло

8-1

Кушнір Аліса

11-1

Прокутін Михайло

8-1

Магера Андрій

11-1

Сморцова Катерина

8-1

Фесенко Ігор

11-1

 

ІІ Місце

Москаленко Олександр

6-1

Советов Антон

7-2

Турута Назар

6-1

Спектрова Марина

7-2

Сидоренко Роман

6-1

Ционський Данило

7-2

Борзенков Андрій 

6-1

Шеметов  Богдан

7-2

Новицька Анастасія

6-1

Реуцька Софія

7-3

Соболєва Вікторія

6-3

Данг Мінь Конг

8-1

Бабенко Дарина

7-2

Петренко Максим

8-1

Бородін Олександр

7-2

Шевченко Богдан

8-1

Бреславець Софія

7-2

Фам Дик Зуи

8-1

Гафич Денис

7-2

Шелкова Валерія

8-2

Гончаренко Ірина

7-2

Авдєєв Єгор

9-2

Думіна Ангеліна

7-2

Піковець Артем

9-2

Ібрагімов Ярослав

7-2

Уразовський Максим

9-2

Кутах Матвій

6-1 (за 7-й)

Стороженко Владислав

10-2

Лябах Денис

7-2

Хмелик Олег

10-2

Марков Максим

7-2

Остаплюк Никита

11-2

Рідкокаша Микола

7-3

Русиник Антон

11-1

Салов Антон

7-2

Токар Костянтин

11-1

 

 

Якименко Роман

11-1

 

 

ІІІ Місце

Баркулов Михайло

6-1

Сипітий Олександр

8-1

Шудренко Єгор

6-1

Золотарьова Майя

8-1

Щербина Тимур

6-1

Семелінський Тимур

9-2

Горлов Тимур

6-2

Гончаров Микита

9-2

Дейнеко Дмитро

6-1

Щербінін Павєл

9-2

Зезюліна Дар’я

6-2

Базарган Джон

9-2

Цибульський Артемій

6-2

Галайда Аліса

9-2

Борець Ярослав

6-3

Зезюлін Артем

9-2

Столбовой Іван

6-2

Кварацхелія Давид

10-2

Волков Андрій

7-2

Герасимов Іван

10-1

Матяш Антон

7-3

Мотилець Михайло

10-2

Черненко Артем

7-2

Почерніна Олена

10-2

Курохтин Нікіта

7-2

Захаров Дмитро

10-2

Фам Вьєт Хоанг

7-2

Омельченко Владислав

10-1

Чапланов Максим

7-2

Сараєв Артем

10-2

Даньшина Дар’я

7-2

Шудренко Данило

10-2

Назарова Олександра

7-3

Блотницький Михайло

11-1

Морозова Аліна

7-1

Бояринцев Максим

11-1

Назаренко Валерія

7-2

Хардіков Іван

11-2

Колісник Тихон

7-2

Гальченко Пилип

11-1

Кузнецов Артем

7-2

Аліпова Віталіна

11-1

Пономаренко Михайло

7-2

Бастригін Ярослав

11-1

Феденко Михайло

7-2

Матвєєва Анна

11-1

 

 

Родіонов Ігор

11-1

 

З ФІЗИКИ

І Місце

Справцев Єгор

7-3

Пилаєв Ігор

9-2

Салов Антон

7-2

Тесля Юлія

9-3

Лябах Денис

7-2

Сігалов Володимир

9-2

Рідкокаша Микола

7-3

Мотилець Михайло

10-2

Гончаров Денис

8-1

Сараєв Артем

10-2

Коваленко Марія

8-2

Шкірко Ілля

10-1

Черних Сергій

9-2

Гладков Юрій

11-1

 

ІІ Місце

Курохтін Нікіта

7-2

Кирпичов Микита

8-2

СпектроваМарина

7-2

Сморцова Катерина

8-1

Назарова Олександра

7-3

Дроздова Ксенія

8-1

Яфаров Петро

7-3

Пашковський Вадим

9-2

Реуцька Софія

7-3

Ломакін Володимир

9-2

Гафич Денис

7-2

Денисков Святослав

9-2

Вартанов Олексій

7-2

Степаненко Олексій

9-2

Шеметов Богдан

7-2

Захаров Дмитро

10-2

Куліш Дмитро

8-1

Шудренко Данило

10-2

Думін Ростислав

8-1

Стороженко Владислав

10-2

Золотарьова Майя

8-1

Рижов Олег

10-2

 

 

Блотницький Михайло

11-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ІІІ Місце

Матяш Антон

7-2

Солодовников Ярослав

8-1

Денисенко Дарія

9-2

Ібрагімов Ярослав

7-2

Голданський Ігор

8-1

Щербінін Павєл

9-2

Вартанов Артем

7-2

Палант Едуард

8-1

Татарінова Юлія

9-2

Гончаренко Ірина

7-2

Сурмило Станіслав

8-1

Піковець Артем

9-2

Хамаха
Соломія

7-2

Трігулов Марк

8-1

Шелдунов Григорій

10-1

Сігалов Святослав

7-3

Турута Карина

8-2

Грабар Олексій

10-2

Советов Антон

7-2

Ольховський Ілля

8-1

Сдобнов Артем

10-2

Фам В`єт Хоанг

7-2

Данг Минь Конг

8-1

Кварацхелія Давид

10-2

Думіна Ангеліна

7-2

Малихін Олександр

8-2

Уразовський Артем

10-2

Арцибашев Георгій

7-2

Коваль Георгій

9-2

Золотарьов Климентій

10-2

Бреславець Софія

7-2

Гассєєв Вадим

9-2

Хотян Михайло

10-2

Журавок Ілля

7-2

Єнін Богдан

9-3

Кореньков Даніїл

10-2

Третьякова Поліна

7-3

Мещерякова Анастасія

9-2

Матюхов Єгор

10-2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

З ГЕОГРАФІЇ

І Місце

Степаненко Олексій

9-2

Кайдаш Ярослав

10-1

 

ІІ Місце

Волокіта Ганна

8-1

Палант Едуард

8-1

Малихін Олександр

8-2

Пасенко Андрій

9-2

Глушков Максим

9-2

Тесля Юлія

9-3

Грабар Олексій

10-2

Рижов Олег

10-2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ІІІ Місце

Гончаров Денис

8-1

Зуєва Антоніна

8-2

Ломакін Володимир

9-2

Паляничка Гліб

9-3

Саєнко Альона

9-1

Семенченко Вадим

10-1

Кореньков Даніїл

10-2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

З ІСТОРІЇ

І Місце

Смірнова Поліна

8-2

Тесля Юлія

9-3

Кайдаш Ярослав

10-1

 

 

 

 

ІІ Місце

Ляшок Анна

8-2

Гончаров Денис

8-1

Олійников Андрій

10-1

Василець Іван

10-1

 

ІІІ Місце

Палант Едуард

8-1

Сорока Михайло

8-1

Степаненко Олексій

  9-2

Степанова Аріна

10-2

Кореньков Даніїл

10-2

Грабар Олексій

10-2

Стороженко Софія

10-2

Гафич Назар

11-2

Науменко Роман

11-1

 

З   АСТРОНОМІЇ

І Місце

Рижов Олег

10-2

Палант Едуард

8-1

Сараєв Артем

10-2

 

ІІ Місце

Мотилець Михайло

10-2

Сдобнов Артем

10-2

Стороженко Владислав

10-2

Золотарьов Климентій

10-2

Чайка Олег

11-1

 

ІІІ Місце

Захаров Дмитро

10-2

Шудренко Данило

10-2

Кореньков Даніїл

10-2

Почерніна Олена

10-2

Семенченко Олександра

9-1

 

З   ЕКОНОМІКИ

І Місце

Кочетков Іван

9-3

Семенченко Вадим

10-1

 

ІІ Місце

Шинкаренко Олеся

8-2

Діденко Гліб

10-1

 

ІІІ Місце

Іванов Павел

9-3

Мілешкін Михаїл

10-1

Олійников Андрій

10-1

Донін Дмитро

11-1

 

 

З  ІНФОРМАТИКИ

І Місце

Божко Юрій

8-2

Гассєєв Вадим

9-2

Пилаєв Ігор

9-2

Тесля Юлія

9-3

Шудренко Данило

10-2

Гладков Юрій

11-1

 

 

 

 

 

 

 

ІІ Місце

Ібрагімов Ярослав

7-2

Коваль Георгій

9-2

Піковець Артем

9-2

Татарінова Юлія

9-2

Кварацхелія Давид

10-2

Сдобнов Артем

10-2

Уразовський Артем

10-2

Шкірко Ілля

10-1

Лазуренко Ілля

11-1

Сахнюк Устин

11-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ІІІ Місце

Журавок Ілля

7-2

Гончаров Денис

8-1

Ломакін Володимир

9-2

Щербінін Павєл

9-2

Захаров Дмитро

10-2

Семенченко Вадим

10-1

Бояринцев Максим

11-1

Родіонов Ігор

11-1

 

З  БІОЛОГІЇ

І МІсце

Недзельська Дар'я

8-2

Бардаков Костянтин

9-3

Діденко Гліб

10-1

 

 

 

 

ІІ МІсце

Іванов Павел

9-3

Василевська Єлизавета

10-2

Кустовінов Артем

11-2

 

 

 

 

ІІІ МІсце

Коваленко Марія

8-2

Галкін Микола

9-1

Вороніна Діана

9-2

Кочетков Іван

9-3

Семенченко Вадим

10-1

Тєрєхова Софія

10-2

Блотницький Михайло

11-1

Сірко Єкатерина

11-2

Цогоєва Таїсія

11-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

З   ФРАНЦУЗЬКОЇ  МОВИ 

 ІІ Місце 

 

Шульга Олексій

11-2


 

З   АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ 

ІІ Місце

Прокутін Михайло

8-1

Єнін Богдан

9-3

Овчаренко Олександра

10-2

Остаплюк Никита

11-2

 

 

 

 

 

ІІІ Місце

Мащиць Катерина

8-2

Кирпичов Микита

8-2

Тесля Юлія

9-3

Бурлака Віталій

9-3

Галкін Микола

9-1

Мещерякова Анастасія

9-2

Шелдунов Григорій

10-1

Саленков Анатолій

10-1

Василевська Єлизавета

10-2

Степанова Аріна

10-2

Захаров Дмитро

10-2

Бояринцев Максим

11-1

 

 

З   РОСІЙСЬКОЇ МОВИ І ЛІТЕРАТУРИ

І Місце

Тесля Юлія

9-3

Овчаренко Олександра

10-2

Краюшкіна Дар’я

11-1

 

ІІ Місце

Вороніна Діана

9-2

Саєнко Альона

9-1

 

ІІІ Місце

Смирнова Олександра

9-1

Сергєєнкова Марія

9-3

Пилипець Аліса

10-1

 

 

 

 

З  ХІМІЇ

І Місце

Спектрова Марина

7-2

Палант Едуард

8-1

Гончаров  Денис

8-1

Шкірко Ілля

10-1

Кустовінов Артем

11-2

 

ІІ Місце

Столов Ян

8-3

Дроздова Ксенія

8-1

Пашковський Вадим

9-2

Мещерякова Анастасія

9-2

Степаненко Олексій

9-2

Кайдаш Ярослав

10-1

Шульга  Олексій

11-2

 

 

 

 

 

 

 

 

ІІІ Місце

Шевченко Богдан

8-1

Вороніна Діана

9-2

Савич Микола

9-1

Шудренко Данило

10-2

Фесенко Ігор

11-1

 

 

 

 

 

 

 

З   ПРАВОЗНАВСТВА

І місце

Федько Єлизавета

9-3

Кайдаш Ярослав

10-1

 

ІІ місце

Тесля Юлія

9-3

Деркач Софія

10-1

Донін Дмитро

11-1

 

ІІІ місце

Саєнко Альона

9-1


 

 

З   ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ


  • І Місце

Коваленко Марія

8-2

Хмелик Олег

10-2

 

 

 

 

 

 

З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ

I Місце

Спектрова Марина

7-2

Гончаров Денис

8-1

Тесля Юлія

9-3

Овчаренко Олександра

10-2

 

II Місце

Гужва Ірина

7-3

Ібрагімов Ярослав

7-2

Січевська Ольга

7-3

Смірнова Поліна

8-2

Рожкова Катерина

8-1

Єнін Богдан

9-3

Домріна Юлія

9-3

Світлак Мирослав

9-3

Василевська Єлизавета

10-2

Степанова Аріна

10-2

Стороженко Владислав

10-2

Василець Іван

10-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

III Місце

Бондарєва Ірина

7-3

Сморцова Катерина

8-1

Коваленко Марія

8-2

Степаненко Олексій

9-2

Ломакін Володимир

9-2

Кореньков Даніїл

10-2

Кустовінов Артем

11-2