Комунальний заклад "Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області"

 





II (міжліцейський) етап

2020/2021 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

 

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ II (МІЖЛІЦЕЙСЬКОГО) ЕТАПУ ОЛІМПІАДИ

 

З МАТЕМАТИКИ:

І місце

 

Сінько Андрій

6-1

Галушко Віталій

6-1 (за 7)

Сурмило Станіслав

9-1

Чередниченко Арсеній

6-3

Купріянов Андрій

7-1

Думін Ростислав

9-1

Мирошник Віра

6-1

Кіт Олег

7-1

Гончаров Денис

9-1

Гринь Володимир

6-1

Жаворонкова Ксенія

7-1

Гассєєв Вадим

10-2

Пузирьков Олег

6-1

Салов Антон

8-2

Денисков Святослав

10-2

Баркулов Михайло

7-1

Шеметов  Богдан

8-2

Піковець Артем

10-2

Кутах Матвій

7-1

Спектрова Марина

8-2

Степаненко  Олексій 

10-2

Черненко Юрій

7-1

Гафич Денис

8-2

Пилаєв Ігор

10-2 (за 11)

 

 

Прокутін Михайло

9-1

Золотарьов Климентій

11-2

 

 

Данг Мінь Конг

9-1

Шкірко Ілля

11-1

 

ІІ місце

 

Владико Кирило

6-3

Позняков Євгеній

7-1

Пономаренко Михайло

9-1

Наместников Єгор

5-1 (за 6-й)

Советов Антон

8-2

Лисакевич Єлизавета

9-1

Романов Михайло

6-1

Хамаха Соломія

8-2

Шелкова Валерія

9-2

Конохов Ілля

6-1

Бреславець Софія

8-2

Коваленко Марія

9-2

Сидоренко Роман

7-1

Черненко Артем

8-2

Кузьмич Єгор

10-2

Канурний Федір

7-1

Думіна Ангеліна

8-2

Барков Руслан

11-2

Осіпов Кирило

7-1

Сморцова Катерина

9-1

Уразовський Артем

11-2

Усенко Анастасія

7-1

Золотарьова Майя

9-1

Сдобнов Артем

11-2

 

 

Фам Дик Зуи

9-1

 

 

 

ІІІ місце

 

Данг Зуі Мінь

6-1

Фам Вьєт Хоанг

8-2

Пасенко Андрій

10-2

Жаров Марк

6-2

Справцев Єгор

8-3

Семелінський Тимур

10-2

Мокроуз Ольга

6-1

Лябах Денис

8-2

Уразовський Максим

10-2

Драч Микита

6-1

Дроздова Ксенія

9-1

Пашковський Вадим

10-2

Заздравних Марк

6-3

Палант Едуард 

9-1

Авдєєв Єгор

10-2

Трач Ярослав

7-1

Сорока Михайло

9-1

Коваль Георгій

10-2

Новицька Анастасія

7-1

Голданський Ігор

9-1

Тесля Юлія

10-1

Вартанов Олексій

8-2

Куліш Дмитро

9-1

Мотилець Михайло

11-2

Чапланов Максим

8-2

Трігулов Марк

9-1

Ву Нам Лап Динь

11-2

Ібрагімов Ярослав

8-2

Артемов Михайло

10-2

Сараєв Артем

11-2

Бородін Олександр

8-2

Ломакін Володимир

10-2

 

 

 

 

Рожкова Катерина

10-2

 

 

 

 

 

З ІСТОРІЇ:

 

І місце

 

Феденко Михайло

8-2

Гончаров Денис

9-1

Ткач Леонід

10-1

 

 

 

 

ІІ місце

 

Лябах Денис

8-2

Дейнека Дмитро

9-2

 

ІІІ місце

 

Бреславець Софія

8-2

Азовський Ігор

10-1

Горб Софія

10-1

Світлак Мирослав

10-1

Кайдаш Ярослав

11-1

 

 

 

з ФІЗИКИ:

 

І місце

 

Осіпов Кирило

7-1

Палант Едуард

9-1

Ібрагімов Ярослав

8-2

Ломакін Володимир

10-2

Шеметов Богдан

8-2

Денисков Святослав

10-2

Журавок Ілля

8-2

Сараєв Артем

11-2

Справцев Єгор

8-3

Мотилець Михайло

11-2

Гафич Денис

8-2

Стороженко Владислав

11-2

Гончаров Денис

9-1

Шкірко Ілля

11-1

Трігулов Марк

9-1

Захаров Дмитро

11-2

Дроздова Ксенія

9-1

Золотарьов Климентій

11-2

 

ІІ місце

 

Гонтар Кирило

7-1

Сігалов Володимир

10-2

Вареник Катерина

7-1

Гассєєв Вадим

10-2

Рідкокаша Микола

8-3

Пилаєв Ігор

10-2

Думін Ростислав

9-1

Пашковський Вадим

10-2

Коваленко Марія

9-2

 

 

 

 

 

 

 

 

ІІІ місце

 

Трач Ярослав

7-1

Кусайко Володимир

8-3

Черних Сергій

10-2

Турута Назарій

7-1

Советов Антон

8-2

Рижов Олег

11-2

Канурний Федір

7-1

Дмитренко Адріан

8-3

Шудренко Данило

11-2

Кошель Кирило

7-1

Столов Ян

9-3

Матюшенко Іван

11-2

Кіт Олег

7-1

Нескоромна Діана

9-1

Кварацхелія Давид

11-2

Вартанов Олексій

8-2

Малихін Олександр

9-2

Степанова Аріна

11-2

Чапланов Максим

8-2

Кирпичов Микита

9-2

Соколов Михаіл

11-2

Сігалов Святослав

8-3

Фам Дик Зуи

9-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

з БІОЛОГІЇ:

 

І місце

 

Гужва Ірина

8-3

Палант Едуард 

9-1

Бардаков Костянтин

10-1

Діденко Гліб

11-1

 

 

 

 

 

ІІ місце

Белінський Олександр

8-1

Васконян Єгор

8-1

Філатов Федір

8-3

Нескоромна Діана

9-1

Шаламов Сергій

10-1

 

 

 

 

 

 

ІІІ місце

Горячев Леонід

9-2

 

 

 

 

 

 

 

з УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ:

 

І місце

 

Грушевський Аріан

7-3

Гужва Ірина

8-3

Гончаров Денис

9-1

Тесля Юлія

10-1

 

ІІ місце

 

ІІ місце

Оріщенко Арсеній

7-2

Смірнова Поліна

9-2

Овчаренко Олександра

11-2

 

 

 

 

ІІІ місце

 

ІІІ місце

Спектрова Марина

8-2

Сморцова Катерина

9-1

Рожкова Катерина

10-1

Василець Іван

11-1

Степанова Аріна

11-2

Василевська Єлизавета

11-2