ІІ ЕТАП

Всеукраїнський конкурс-захист

науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України

у 2020/2021 навчальному році

З 27.01.2021 по 20.02.2021 в режимі онлайн відбудеться ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (графік додається).

Програма ІІ етапу Конкурсу:

І тур – заочне оцінювання дослідницьких робіт;

ІІ тур – оцінювання постера (заочно);

ІІІ тур – наукова конференція.

ІІ ЕТАП:

• ІІ ТУР (ОЦІНЮВАННЯ ПОСТЕРА)

Для участі у ІІ турі необхідно до 25 січня 2021 року включно надіслати постер у форматі pdf до організаційного комітету за науковими відділеннями.

У темі листа важливо зазначити секцію та прізвище учасника за зразком: біологія_людини_петренко.

Наукові відділення МАН

Електронна адреса, на яку необхідно надіслати постер

Координатор наукового відділення

економіка

Литвиненко Неля Михайлівна

тел. 063-313-85-35

Створювати постери можна у різних програмах. Простіше це робити у Power point та зберігати у форматі pdf.

Файл pdf з постером теж необхідно відповідно назвати. ВИМОГИ до оформлення постера

• ІІІ ТУР (НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ)

Для участі у ІІІ турі необхідно підготувати доповідь (до 7 хвилин) із презентацією. Наукова конференція відбудеться на платформі Skype. Посилання на підключення буде надіслано за 2 дні до початку конференції у відповідній секції (див. графік проведення Конкурсу).

Для підключення необхідно завантажити безкоштовну програму Skype  за посиланням: https://www.skype.com/uk/get-skype.

Після завантаження та встановлення програми на комп’ютері необхідно створити власний обліковий запис. Під час створення облікового запису важливо називати себе справжнім прізвищем та ім’ям.

До участі у науковій конференції допускаються тільки учасники ІІ етапу Конкурсу. Підключення сторонніх осіб заборонено. Для захисту дослідницького проєкту на науковій конференції необхідно мати web-камеру з мікрофоном та акустичні колонки (або навушники з мікрофоном). Під час участі у заході необхідно обов’язково увімкнути web-камеру. Учасники, які не дотримаються цієї вимоги, будуть автоматично відключені.

Втручання сторонніх осіб у роботу конференції заборонено!

Початок наукової конференції в усіх секціях о 10.00. З 9.30 можна буде підключатися та чекати підключення організаторами секції. Якщо Ви не отримали посилання за 2 дні до початку конференції, необхідно зателефонувати координатору наукового відділення МАН (див. вище).

Результати Конкурсу будуть оприлюднені не пізніше ніж через 10 календарних днів після закінчення Конкурсу у відповідній секції на офіційних сайтах Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації та Комунального закладу «Харківська обласна Мала академія наук Харківської обласної ради».