Комунальний заклад "Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області"

 





III (обласний) етап

2019/2020 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

 

ВІТАЄМО! ПЕРЕМОЖЦІВ ІІІ ЕТАПУ ОЛІМПІАДИ З МАТЕМАТИКИ

І Місце

Гафич Денис

7-2

Куліш Дмитро

8-1

Советов Антон

7-2

Татарінова Юлія

9-2

Спектрова Марина

7-2

Денисков Святослав

9-2

Справцев Єгор

7-3

Пашковський Вадим

9-2

Кутах Матвій

6-1

Семелінський Тимур

9-2

Бородін Олександр

7-2

Сдобнов Артем

10-2

Сорока Михайло

8-1

Пилаєв Ігор

9-2 (за 11-й)

Гончаров Денис

8-1

Золотарьов Климентій

10-2 (за 11-й)

Данг Мінь Конг

8-1

Лазуренко Ілля

11-1

Сурмило Станіслав

8-1

Гладков Юрій

11-1

 

ІІ Місце

Чапланов Максим

7-2

Золотарьова Майя

8-1

Ломакін Володимир

9-2

Думіна Ангеліна

7-2

Дроздова Ксенія

8-1

Рожкова Катерина

9-2

Бреславець Софія

7-2

Думін Ростислав

8-1

Уразовський Максим

9-2

Хамаха Соломія

7-2

Соболєв Олег

8-1

Галайда Арсеній

9-2

Черненко Артем

7-2

Фам Дик Зуи

8-1

Піковець Артем

9-2

Лябах Денис

7-2

Лисакевич Єлизавета

8-1

Уразовський Артем

10-2

Салов Антон

7-2

Палант Едуард

8-1

Шкірко Ілля

10-1

Фам В'єт Хоанг

7-2

Пономаренко Михайло

8-1

Ву Нам Лап Динь

10-2

Шеметов Богдан

7-2

Сморцова Катерина

8-1

Сахнюк Устин

11-1

Ібрагімов Ярослав

7-2

Гассєєв Вадим

9-2

Фесенко Ігор

11-1

Кіт Олег

6-1

Коваль Георгій

9-2

Бояринцев Максим

11-1

Бабенко Дарина

7-2

Авдєєв Єгор

9-2

Магера Андрій

11-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ІІІ Місце

Гончаренко Ірина

7-2

Сипітий Олександр

8-1

Баркулов Михайло

6-1

Кузьмич Єгор

9-2

Даньшина Дар’я

7-2

Сігалов Володимир

9-2

Трач Ярослав

6-1

Тесля Юлія

9-3

Третьякова Поліна

7-3

Пасенко Андрій

9-2

Галушко Віталій

5-1

Артемов Михайло

9-2

Купріянов Андрій

6-3

Степаненко Олексій

9-2

Заздравних Марк

6-2

Гончаров Микита

9-2

Голданський Ігор

8-1

Кварацхелія Давид

10-2

Коваленко Марія

8-2

Блотницький Михайло

11-1

Прокутін Михайло

8-1

Русиник Антон

11-1

Волокіта Анна

8-1

Гальченко Пилип

11-1

Шелкова Валерія

8-2

Кушнір Аліса

11-1

Шевченко Богдан

8-1

Хардіков Іван

11-2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ВІТАЄМО

ПЕРЕМОЖЦІВ ІІІ ЕТАПУ ОЛІМПІАДИ

З  ФІЗИКИ

І Місце

Дроздова Ксенія

8-1

Ломакін Володимир

9-2

Коваленко Марія

8-2

Тесля Юлія

9-3

Думін Ростислав

8-1

Сараєв Артем

10-2

Палант Едуард

8-1

Мотилець Михайло

10-2

Пилаєв Ігор

9-2

Захаров Дмитро

10-2

Сігалов Володимир

9-2

Стороженко Владислав

10-2

Денисков Святослав

9-2

Гладков Юрій

11-1

 

 

ІІ Місце

Сорока Михайло

8-1

Гассєєв Вадим

9-2

Гончаров Денис

8-1

Золотарьов Климентій

10-2

Куліш Дмитро

8-1

Шкірко Ілля

10-1

Нескоромна Діана

8-1

Рижов Олег

10-2

Пашковський Вадим

9-2

Шудренко Данило

10-2

Черних Сергій

9-2

Соколов Михаіл

10-2

Піковець Артем

9-2

Блотницький Михайло

11-1

 

 

ІІІ Місце

Соболєв Олег

8-1

Кореньков Даніїл

10-2

Денисенко Дарія

9-2

Грабар Олексій

10-2

Степаненко Олексій

9-2

Уразовський Артем

10-2

Татарінова Юлія

9-2

Кварацхелія Давид

10-2

Єнін Богдан

9-3

Шелдунов Григорій

10-1

 

 

Сдобнов Артем

10-2

 

 

 

ВІТАЄМО

ПЕРЕМОЖЦІВ ІІІ ЕТАПУ ОЛІМПІАДИ

З  АСТРОНОМІЇ

І Місце

Рижов Олег

10-2

Мотилець Михайло

10-2

Сараєв Артем

10-2 (за 11-й)

 

 

ІІ Місце

Стороженко Владислав

10-2

Кореньков Даніїл

10-2

Захаров Дмитро

10-2

Шудренко Данило

10-2

 

 

ІІІ Місце

Палант Едуард

8-1

Чайка Олег

11-1

 

 

 

ВІТАЄМО

ПЕРЕМОЖЦІВ ІІІ ЕТАПУ ОЛІМПІАДИ

З  ІНФОРМАТИКИ

І Місце

Гончаров Денис

8-1

Пилаєв Ігор

9-2

Піковець Артем

9-2

Гассєєв Вадим

9-2

Сдобнов Артем

10-2

Гладков Юрій

11-1

 

 

ІІ Місце

Коваль Георгій

9-2

Захаров Дмитро

10-2

Тесля Юлія

9-3

Бояринцев Максим

11-1

Татарінова Юлія

9-2

Сахнюк Устин

11-1

Кварацхелія Давид

10-2

Борейко Антон

11-1

Шкірко Ілля

10-1

Лазуренко Ілля

11-1

Уразовський Артем

10-2

 

 

 

 

ІІІ Місце

Божко Юрій

8-2

Грабар Олексій

10-2

Денисков Святослав

9-2

Шудренко Данило

10-2

Сігалов Володимир

9-2

Хмелик Олег

10-2

Щербінін Павєл

9-2

Семенченко Вадим

10-1

Ломакін Володимир

9-2

Матюшенко Іван

10-2

Мещерякова Анастасія

9-2

Токар Костянтин

11-1

 

 

 

ВІТАЄМО

ПЕРЕМОЖЦІВ ІІІ ЕТАПУ ОЛІМПІАДИ

З  ХІМІЇ

 

І Місце

Палант Едуард

8-1

 

 

ІІІ Місце

Гончаров Денис

8-1

Столов Ян

8-3

Степаненко Олексій

9-2

Мещерякова Анастасія

9-2

Шкірко Ілля

10-1

 

 

 

ВІТАЄМО

ПЕРЕМОЖЦЯ ІІІ ЕТАПУ ОЛІМПІАДИ

З  ІСТОРІЇ

ІІ Місце

Кайдаш Яровслав

10-1

 

 

 

ВІТАЄМО

ПЕРЕМОЖЦІВ ІІІ ЕТАПУ ОЛІМПІАДИ

З  АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

 

ІІ Місце

Єнін Богдан

9-3

Овчаренко Олександра

10-2

 

 

 

ВІТАЄМО

ПЕРЕМОЖЦІВ ІІІ ЕТАПУ ОЛІМПІАДИ

З  БІОЛОГІЇ

 

ІІ Місце

Бардаков Костянтин

9-3

Діденко Гліб

10-1

 

 

ІІІ Місце

Іванов Павел

9-3

 

 

 

ВІТАЄМО

ПЕРЕМОЖЦІВ ІІІ ЕТАПУ ОЛІМПІАДИ

З  ЕКОНОМІКИ

 

ІІІ Місце

Семенченко Вадим

10-1

Кочетков Іван

9-3

 

 

 

 

 

ВІТАЄМО

ПЕРЕМОЖЦЯ ІІІ ЕТАПУ ОЛІМПІАДИ

З  ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

ІІІ Місце

 

Хмелик Олег

10-2

 

 

ВІТАЄМО

ПЕРЕМОЖЦІВ ІІІ ЕТАПУ ОЛІМПІАДИ

З  ГЕОГРАФІЇ

 

ІІ Місце

Кайдаш Ярослав

10-1

 

 

ІІІ Місце

Степаненко Олексій

9-2

 

 

 

ВІТАЄМО

ПЕРЕМОЖЦІВ ІІІ ЕТАПУ ОЛІМПІАДИ

З  УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

ТА ЛІТЕРАТУРИ

ІІ Місце

Тесля Юлія

9-2

Овчаренко Олександра

10-2

Василевська Єлизавета

10-2

 

 

 

 

 

ІІІ Місце

Смірнова Поліна

8-2

Гончаров Денис

8-1

Рожкова Катерина

9-2

Стороженко Владислав

10-2

 

 

 

 

 

 

ВІТАЄМО

ПЕРЕМОЖЦІВ ІІІ ЕТАПУ ОЛІМПІАДИ

З  ПРАВОЗНАВСТВА

 

ІІІ місце

Федько Єлизавета

9-3

Кайдаш Ярослав

10-1