Наші події

18 Травня

Міжнародний день музеїв

Міжнародний день музеїв — щорічне свято музейництва, яке відзначається 18 травня. В цей день більшість музеїв працюють безкоштовно і радо показують свої виставкові зали.

Вперше Міжнародний день музеїв відсвяткували в усьому світі 1977 року, коли 11 генеральна конференція Міжнародної ради музеїв (ICOM) відбулась у Москві та Ленінграді.

Сьогодні наш  ліцей вирішив приеднатися до цього свята і відвідати Харківський Історичний музей.  Учні 5-3 класу разом з класним керівником пройшлись стежками історії. Від глиняних горщиків до розписниого будянського фарфору, від пам'яток наскельних малюнків до картин Репіна і Гіне.  Учні познайомились з еволюцією знарядь праці та побачили пам'ятні  речі 20 и 21 століття.