Порядок подання та розгляду заяв та повідомлень про випадки булінгу (цькування)

ЗРАЗОК заяви про вчинення булінгу (цькування)

Директору комунального закладу

«Харківський фізико-

математичний ліцей №27

Харківської міської ради

Харківської області»

Єременко Ю.В.

П.і Б.(повністю) заявника
Адреса реєстрації:
Адреса для листування:
Тел
ефон:

ЗАЯВА.

Прошу провести розслідування і вжити заходів відповідно до компетенції у зв’язку із тим, що учнем/учнями _____ класу  (прізвище, імя) здійснюються дії, які мають ознаки булінгу, по відношенню до ( мого сина/доньки, іншої особи) __________________________ (прізвище, імя)учня/учениці ______ класу.

Про це свідчать такі факти:

• дата, опис дій, які відбувались,
  • чи здійснюються зазначені дії регулярно,
  • як довго тривають,
  • джерело отримання інформації (дитина, її однокласники, учитель, батьки учнів, особисті спостереження…),
  • інше.

Дата                                                                                      Підпис