Комунальний заклад "Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області"

 

ЗНО-2022

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 05 травня 2021р. №498 врегулювано проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року. ЗНО- 2022 буде проведено з 23 травня до 15 липня. Тестування відбудуться з дванадцяти навчальних дисциплін: українська мова, українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова.

Кожний учасник моє право пройти тести з п'яти навчальних предметів за рахунок державного бюджету. Кожний, хто має бажання скласти більше тестів, має право зробити це за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб. 

Випускникам закладів загальної середньої освіти 2022 року, а також учням закладів професійної , вищої освіти, результати ЗНО з чотирьох навчальних предметів буде зараховано, як результати державної підсумкової атестації. Для цих учнів обов'язковими є наступні навчальні предмети:

  • українська мова або українська мова і література

  • математика;

  • історія України або іноземну мову (на вибір учасника);

  • ще один предмет з переліку (історія України, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова).

Здобувачі освіти, які для проходження державної підсумкової атестації вибрали третім навчальним предметом історію України, можуть вибрати четвертим навчальним предметом іноземну мову і навпаки. Здобувачі освіти, які вибрали третім навчальним предметом одну з іноземних мов, можуть вибрати четвертим навчальним предметом іншу іноземну мову.

За підсумками проходження ЗНО з української мови і літератури встановлюються результати за рейтинговою шкалою 100 - 200 балів з української мови і літератури та інших навчальних предметів, зазначених у переліку (за підсумками виконання всіх завдань сертифікаційної роботи для учасників зовнішнього оцінювання, які подолають поріг "склав / не склав") та з української мови (за підсумками виконання завдань субтесту "Атестаційні завдання" для учасників зовнішнього оцінювання, які подолають поріг "склав / не склав" у межах цього субтесту).