Увага, реєстрація відкрита!

29 груд. 2020
Каразінська олімпіада з математики

Олімпіада буде проведена у Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна.

Для учнів 7 класу перший тур заплановано на 30 січня 2021 року (субота), початок о 10:00.

Для учнів 8-11 класів перший тур заплановано на 31 січня 2021 року (неділя), початок о 9:45 -- 10:15.

До участі у другому турі олімпіади будуть запрошені переможці першого туру.

Другий тур заплановано на 7 лютого 2021 року (неділя).

Під час проведення олімпіади будуть вжиті всі протиепідеміологічні заходи.

У разі зміни карантинних умов терміни проведення олімпіади можуть бути змінені.

СЛІДКУЙТЕ ЗА ІНФОРМАЦІЄЮ!

Для участі в олімпіаді необхідна електронна реєстрація.

Перейти за посиланням  для реєстрації.

Реєстрацію відкрито до 20 січня 2021 року включно.

Без електронної реєстрації участь в олімпіаді неможлива!

Що робити після реєстрації:

За кілька днів до проведення олімпіади з'явиться розподіл учасників по аудиторіях.

Учасник в день олімпіади повинен проходити одразу до аудиторії.

Із собою потрібно мати:якнайменше одну захисну маску (рекомендується мати додаткову маску, оскільки тривалість олімпіади -- до чотирьох годин); учнівський квиток або довідку зі школи з фотографією; ручку, олівець, інше канцелярське приладдя за потреби (нагадуємо, що калькуляторами, телефонами та іншими електронними пристроями під час олімпіади користуватися заборонено).