Комунальний заклад "Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області"

 





Каразінська олімпіада з математики

20 лют. 2021
Вітаємо переможців!

ВІТАЄМО

ПЕРЕМОЖЦІВ КАРАЗІНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ

З МАТЕМАТИКИ

 

ДИПЛОМ І СТУПЕНЯ

Черненко Юрій

7-1

Кутах Матвій

7-1

Трач Ярослав

7-1

Салов Антон

8-2

Баркулов Михайло

7-1

Гафіч Денис

8-2

Лядер Михайло

6-1

Сурмило Станіслав

9-1

Наместников Єгор

5-1

Данг Мінь Конг

9-1

Галушко Віталій

6-1

Пашковський Вадим

10-2

Кіт Олег

7-1

Коваль Георгій

10-2

Бородін Олександр

8-2

Сігалов Володимир

10-2

Чапланов Максим

8-2

Пилаєв Ігор

10-2 (за 11-й клас)

Ібрагімов Ярослав

8-2

Золотарьов Климентій

11-2

 

 

ДИПЛОМ ІІ СТУПЕНЯ

Жаворонкова Ксенія

7-1

Турчин Іван

7-1

Дроздова Ксенія

9-1

Осіпов Кирил

7-1

Сидоренко Роман

7-1

Сорока Михайло

9-1

Ханахмедов Марат

6-1

Фам В'єт Хоанг

8-2

Гончаров Денис

9-1

Оріщенко Арсеній

7-2

Спектрова Марина

8-2

Куліш Дмитро

9-1

Гринь Володимир

6-1

Совєтов Антон

8-2

Прокутін Михайло

9-1

Козачук Георгій

7-1

Бреславець Софія

8-2

Думін Ростислав

9-1

Купріянов Андрій

7-3

Вартанов Олексій

8-2

Лисакевич Єлизавета

9-1

Позняков Євгеній

7-1

Думіна Ангеліна

8-2

Трігулов Марк

9-1

Шмачков Вадим

6-2

Лябах Денис

8-2

Голданський Ігор

9-1

Кошель Кирило

7-1

Курохтін Микита

8-2

Сморцова Катерина

9-1

Конохов Ілля

6-1

Хамаха Соломія

8-2

Авдєєв Єгор

10-2

Столбовий Іван

7-2

Шеметов Богдан

8-2

Галайда Арсеній

10-2

Денисков Святослав

10-2 (за 11-й)

Сдобнов Артем

11-2

Гассєєв Вадим

10-2

Ву Нам Лап Динь

11-2

Уразовський Артем

11-2

Кузьмич Егор

10-2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ДИПЛОМ ІІІ СТУПЕНЯ

Гонтар Кирило

7-1

Черненко Артем

8-2

Жаров Марк

6-2

Кочесоков Олексій

8-1

Мирошник Віра

6-1

Гужва Ірина

8-3

Погасій Мирослав

7-2

Волков Андрій

8-2

Хрущова Лілія

5-1

Назаренко Валерія

8-2

Пузирьков Олег

6-1

Вартанов Артем

8-2

Щербина Тимур

7-1

Кусайко Володимир

8-3

Канурний Федiр

7-1

Феденко Михайло

8-2

Чуприкова Альона

6-1

Коваленко Марія

9-2

Шудренка Єгор

7-1

Пономаренко Михайло

9-1

Вареник Катерина

7-1

Золотарьова Майя

9-1

Тисячний Арсентій

7-1

Петренко Максим

9-1

Турута Назар

7-1

Волокіта Анна

9-1

Журавок Ілля

8-2

Фам Дик Зуи

9-1

Рожкова Катерина

10-2

Шелкова Валерія

9-2

Семелінський Тимур

10-2

Палант Едуард

9-1

Пасенко Андрій

10-2

Шевченко Богдан

9-1

Ломакін Володимир

10-2

Степаненко Олексій

10-2

Артьомов Михайло

10-2

Уразовський Максим

10-2

Щербінін Павєл

10-2

Барков Руслан

11-2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Також вітаємо вчителів математики, які підготували учнів

до якісного виступу на олімпіаді!