Вступна кампанія - 2021. До уваги учнів 9-х класів та їх батьків.

14 трав. 2021
КЗ «ХФМЛ № 27» оголошує про початок прийому заяв про зарахування учнів до 10-х класів

КЗ «ХФМЛ № 27» оголошує про початок прийому заяв про зарахування учнів до 10-х класів

Заяви приймаються:

З 15.05.2021 по 15.06.2021 року про зарахування до 10-х класів ліцею.

З метою запобігання розповсюдження та профілактики захворюваності на гостру респіраторну хворобу, спричинену коронавірусом 2019-nCoV заяви приймаються тільки в електронному вигляді.

У разі, якщо кількість заяв буде перевищувати кількість місць, передбачених мережею закладу, буде оголошено конкурсний відбір.

Наголошуємо, що інформація про конкурсне випробування для учнів 10-х класів буде розміщена на сайті 15 червня 2021 року.

Слідкуйте за новинами.

З більш детальною інформацією, як подати заяву про зарахування, можна ознайомитися за посиланнями:

Зразок заяви УВАГА! ВСЮ ЗАЯВУ ПОВНІСТЮ ПИСАТИ ВІД РУКИ.