Комунальний заклад "Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області"

 





Результати конкурсного випробування до 5-го класу

11 черв. 2021
Список, рекомендованих до вступу у ліцей до 5-го класу

Вітаємо учнів, які вдало пройшли конкурсне випробування до 5 класу та запрошуємо на навчання до ліцею!!!

 

Аношкін Ярослав Ярославович

Артеменко Лев Миколайович

Артьомова Софія Павлівна

Афанасьєва Уляна Вячеславівна

Ахметов Юрій Володимирович

Бердичевський Назар Віталійович

Берестовий Максим Леонідович

Бєлов Семен Богданович

Борисевич Володимир Олегович

Борщов Ілля Максимович

Бродський Лев Михайлович

Брусніцин Єгор Едуардович

Варламов  Кирило Дмитрович

Васильєв Гліб

Васюта Даніїл Костянтинович

Ведь Федір Максимович

Вербицький Павло Сергійович

Воробйова Нiколь Костянтинiвна

Гармаєва  Катерина Саянівна

Гіршфельд Майя Романівна

Голікова Варвара Максимівна

Горовий Михайло Анатолійович

Грінченко Мирон Андрійович

Губін Данііл Андрійович

Гуменна Марія Ігорівна

Гура Поліна Максимівна

Давиденко Віталій Віталійович

Дементієвський Еміль Ярославович

Демидов Єлисей Всеволодович

Денисенко Матвій Анатолійович

Добровольська-Рахніна Божена Андріївна

Дубровін Максим Олексійович

Загребельний Денис Георгійович

Задорожній Олексій Андріанович

Землякова Поліна Євгеніївна

Iванов Платон Дмитрович

Іванова Ніка Дмитрівна

Ільніков Олексій Олександрович

Калмиков Олександр Андрійович

Кацыф Матиав Моисеевич

Кисіль  Юлія Володимирівна

Ківган Олексій Віталійович

Ковальова Катерина В'ячеславівна

Ковба  Олексiй Вiталiйович

Козаков-Бровко Іван Олександрович

Конишев  Тимофій  Олексійович

Косицын Владислав Владимирович

Крбашян Тігран Рубенович

Малихін Олексій Сергійович

Матвєєнко Злата Сергіївна

Миронов Михайло Миколайович

Немешкалов  Ярослав Єдуардович

Ніколаєва Марія Миколаївна

Овсянніков Ігор Владиславович

Оганесян  Тігран Артемович

Онуфрієв Ярослав Юрійович

Осіпова  Анастасія Ігорівна

Пархоменко Віра Сергіївна

Пахомова Анастасiя Павлiвна

Педько Дмитро Павлович

Пешенко Тамерлан Костянтинович

Підлужний Дмитро Дмитрович

Плугін Микола Олексійович

Полянський Марк Максимович

Пономаренко Тимофій Дмитрович

Прошута Аріна

Пугачов Єгор Романович

Рєпка Сергій Андрійович

Роменко Роман Романович

Рящiкова Вiолетта Юрiiвна

Садовський  Артем Геннадiйович

Саприкін Артем Олександрович

Світлак Єлізар Володимирович

Середа Анастасія Євгенівна

Сивокоз Вадим Андрiйович

Сикало Владислав Олексійович

Соболєв Михайло Миколайович

Соляник  Максим  Валерійович

Степченко Дмітрій Олексійович

Таранюк Володимир Володимирович

Тишко Єгор Олександрович

Ткаченко Дарина Олегівна

Трунов Ярослав Вадимович

Удод  Лук‘ян Вітілійович

Федоренко  Максим Станiславович

Фісунов Нікіта Антонович

Христофоров Михайло Станіславович

Цяцька Аріна Владиславівна

Чечера Ліна Андріївна

Чистілін  Єлисей Володимирович

Шевченко Володимир Максимович

Шеховцова Марія Олександрівна

Шешунов Михайло  Романович

Шморгун Олександр Сергійович

Яцько  Кирило Романович

Видача довідок та прийом документів здійснюється з 9.00 до 15.00 з понеділка до п'ятниці!!!