Шановні батьки учнів Харківського фізико-математичного ліцею № 27!

7 лип. 2021
За ініціативи виконуючого обов’язки міського голови Ігоря Терехова у Харкові всім мешканцям нашого міста пропонується оформити «Картку Харків’янина». У нашому закладі розпочато прийом анкет від батьків учнів для видачі карток вихованцям ліцею.

Для того, щоб оформити картку учня, потрібно приїхати одному з батьків до ліцею у період з 07.07. по 26.07 з 9.00 до 17.00.

При собі мати:
  • Паспорт, ідентифікаційний код (одному із батьків);
  • Пенсійне посвідчення одного з батьків ( якщо є);
  • Свідоцтво про народження,або паспорт дитини;
  • Ідентифікаційний код дитини;
  • Якщо Ваша дитина належить до пільгових категорій, будь ласка, надайте при заповненні анкети відповідний документ.

Також потрібно надіслати фото дитини  (розмір 3х4) на електронну скриньку [email protected]. Прохання обов’язково підписати фото (Прізвище, ім’я,  клас).

Телефон для довідок 7330364