Вітаємо ученицю ліцею - одну з найактивніших учасниць Всеукраїнського конкурсу «Молоді авіатори України»!

9 лип. 2021
Національним авіаційним університетом спільно з Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Сердце до серця» за підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури та інформаційної політики України у березні-травні 2021 року було проведено Всеукраїнський конкурс «Молоді авіатори України».

У конкурсі взяли участь понад 300 учасників з усіх регіонів України! Конкурс проводився у трьох номінаціях: «Есе», «Малюнок», «Авіамоделювання».Вітаємо ученицю 10-1 класу ліцею Волокіту Анну, як одну з найактивніших учасниць Всеукраїнського конкурсу «Молоді авіатори України»!Бажаємо натхнення і нових перемог!